O czym chcesz poczytać na blogach?

Zalukaj

Listy do m online

Się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel pojawiał się pogrzeb. Otóż okres na celuloid "Listy do M.", w jakim pogubieni żywotnie herosi odkryją, ze to, co ich zastało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, piec pań a pięciu mężczyzn ugada się, ze przed miłością natomiast świętami nie ofiaruje się zwiać. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant natomiast Katarzyna Zielińska pokażą, jak uwielbiać, w najwybitniej romantycznym przeboju owego roku.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • zalukaj
Autor(ka):
listy-do-m-05-online
Czas publikacji:
niedziela, 04 grudnia 2011 20:36

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Listy do m zalukaj”

Saga zmierzch przed świtem online

Radować się sobą a zwracać namiętności. Wkrótce Bella rozumie, ze jest w ciąży. Całkowite dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch niezamiennych zdarzeń - Edward rozstrzyga się przeznaczyć Belli nieśmiertelność. Pojawienie się nowego członka w rodzinie animuje alarmujże Volturi – głowów świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ratować owe co kocha najbardziej? „Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 2.”, czy wielki finał bijącej rekordy popularności sekwencji w kinach od 16 listopada 2012!

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • zalukaj
Autor(ka):
listydom12downloadonline
Czas publikacji:
wtorek, 13 grudnia 2011 00:26

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Saga zmierzch przed świtem zalukaj”

Listy Do M online

Katarzyna Zielińska

Betty

Paweł Małaszyński

Wladi

Katarzyna Bujakiewicz

"Larwa"

Agnieszka Wagner

Małgorzata

Wojciech Malajkat

Wojciech

Przez pilotuje kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie oraz śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel pojawiał się pochowek. Otóż okres na celuloid "Listy do M.", w którym pogubieni życiowo bohaterzy odkryją, ze to, co ich zastało, owe właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, piec niewiast natomiast pięciu mężczyzn przekabaci się, ze przed miłością a świętami nie przekaże się zwiać. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokażą, jak adorować, w najwybitniej romantycznym przeboju tego roku. 

Tagi: zalukaj
17:59, listydom20online

Pamiętnik anioła... - bloog.pl

Chwilą, która jest w stanie zmienić to wszystko, co jest przyczyną naszych nieszczęść. I każdego dnia udajemy, że nie dostrzegamy tej chwili, że ona wcale nie istnieje. Wmawiamy sobie z uporem, że dzień dzisiejszy podobny jest do wczorajszego i do tego, co ma dopiero nadejść. Ale człowiek uważny na dzień, w którym żyje, bez trudu odkrywa magiczną chwilę. Może być ona ukryta w tej porannej porze, kiedy przekręcamy klucz w zamku, w przestrzeni ciszy, która zapada po wieczerzy, w tysiącach i jednej rzeczy, które wydaja się nam takie same. Ten moment istnieje naprawdę, to chwila, w której spływa na nas cała siła gwiazd i pozwala nam czynić cuda. Tylko niekiedy szczęście bywa darem, najczęściej trzeba o nie walczyć. Magiczna chwila dnia pomaga nam dokonywać zmian, sprawia, iż ruszamy na poszukiwanie naszych marzeń. I choć przyjdzie nam cierpieć, choć pojawią się trudności, to wszystko jest jednak ulotne i nie pozostawi po sobie śladu, a z czasem będziemy mogli spojrzeć wstecz z dumą i wiarą w nas samych."Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6324582,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Zalukaj to!!

sobota, 21.

Blog Kissme11

Bardzo ładny. Uśmiechnął się domnie ja zrobiłam się cała czerwona. Obydwaj poszli do łazienki i spojrzeli się na mnie. Tak mi powiedziała moja koleżanka bo ja nie chciałam się patrzeć robiłam coś z komórką. Poszli. Dziewczyny grające w kosza także sobie poszły i zostałam ja pani i moja koleżanka. Pani zagrała z nami w siatę ale po chwili zaczeło kropić. Więc poszłyśmy każda w swoją stronę. Wracając do domu ciągle o nim myślałam. przypomniało mi się, że jest taki film THE SECRET. A więc czym prędzej weszłam na komputer i weszłam na www.zalukaj.pl . Gdy załadował mi się filmik obejrzałam go w całości i poprostu nie mogłam w to uwierzyć. A więc namalowałam sobie obraz, yyy.... a właściwie łąkę, że stoję na polanie a 5 najładniejszych chłopaków z gim do mnie biegnie a ja czytam książkę z historii(nie chciało mi się uczyć na sprawdzian :P i moja siostra biegnie z 10 torbami ledwie żywa ciuchów (dla mnie oczywiście). Powiesiłam sobie ten obraz powieśić u mnie na ścianie. Minął jeden dzień. Przeszłam się z koleżanką na łąke. To jest nasze ulubione miejsce. Idziemy sobie i nagle patrze a tam idą ci sami chlopaki o których.

Nastolatek też gej - Onet.pl Blog11 października 2010
Film do pooglądania z rodziną
Notka nie będzie tylko propozycją. Film "Prayers for Bobby" (pol.: Modlitwy za Bobbiego) to historia młodego geja, który musi radzić sobie ze swoją orientacją w głęboko wierzącej rodzinie. Film może zmienić poglądy i uzupełnić wiedzę właśnie tej grupie ludzi - wierzącym. Nawet jeśli film was osobiście nie dotyczy, warto go zobaczyć i pokazać innym, bo to dobrze wpłynie dla nas - homoseksualistów. To link:
http://zalukaj.pl/zalukaj-film/7975/prayers_for_bobby_2009_.html