O czym chcesz poczytać na blogach?

Zaległy urlop

Nasza turystyka

Można spędzić na wakacjach nawet pełne dwa miesiące.

Pracownik, który zaoszczędzi urlop z dwóch lat, będzie mógł skorzystać z dwumiesięcznych wakacji. Umożliwi to ustawa deregulacyjna . Wynika z niej, że pracownicy będą mogli wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy do końca lipca następnego roku. Jeśli więc podwładny zaoszczędzi w dwóch kolejnych latach np. po 13 dni (czyli połowę 26-dniowego urlopu), w trzecim roku będzie mógł wykorzystać aż 52 dni wolne z rzędu. Oznacza to, że może skorzystać z.

wszystko o niczym

Też.

Na 5 minut przed końcem pracy dział IT miał jakąś ważną sprawę do omówienia w kwestii funkcjonalności systemu. Oczywiście podczas mojej nieobecności nikt sie nią nie zajął bo nie czył się kompetentny.

Uwielbiam powroty do pracy po urlopie...

Wracasz z urlopu i co ? Nie jest ważna robota, ewentualne zaległości. Najważniejsze jest to, że cię nie było przez tydzień w pracy i dzięki temu zostaniesz słuchaczem wszystkich możliwych plot. Będzies grzecznie siedział i spokojnie słuchał.

niedziela, 22 marca 2009
Urlop czyli ręce urobione do łokci

Właśnie kończy mi sie zasłużony, zaległy urlop (part 1).  Ale sobie wypocząłem... 

Cały tydzień spędziłem z córką. To 3-letnie, żywe srebro. Budzi się koło ósmej i woła: tata wstań, tata pić, tata jeść, tata włącz minimini, tata baw sie ze mną!!! I tak do 17, kiedy to wraca.

po 50 - ce - bloog.plPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5570736,trackback

komentarze (3) | dodaj komentarz

Zimowy urlop

niedziela, 28 lutego 2010 22:14
W mijającym tygodniu byłem na urlopie Urlop w mieście-spacer z psem,palenie w piecu,zmywanie (uwaga nowość spcjalnie z okazji urlopu),zakupy,porządki,tv,multi,multi...Zaległy urlop, trzeba wybrać.Sam nie wiem czy wypocząłem.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5561613,trackback

komentarze (1) | dodaj.

Mr BIG blog - myśli o których warto opowiedzieć

Z tym na rogówce, na której się nie mieszczę, no i wcale nie jest pewne czy nie będę wstawał do niego. Więc będe siedział przez te pierdolone 5 dni w domu, nigdzie nie wyjadę, nawet na spacer z nimi nie wyjdę bo leje od rana na maksa. Ja nawet nie mogę wziąć urlopu, bo pewnie bardziej odpoczywam w pracy niż w domu.

Po co ma się dzieci? Temat jest wielowątkowy. Żeby nie było niejasności - kocham moje dzieci, ale obawiam się że w wieku 17 lat usłyszę "tato, ja i tak zrobię co będę chciał/a", w.

W normalnych firmach pracownyk po np. dwóch latach ze specjalisty staje się starszym specjalistą czy czymś w tym gatunku. U nas tak nie jest. Co mam więc zrobić? Strzelić focha, złożyć wymówienie z załącznikiem pod tytułem wniosek o urlop? Mógłbym z uwagi na zaległy urlop odejśc w ten sposób choćby jutro. Wstrzymuje mnie jednak wizja nudnego poszukiwania pracy, znów w tej samej branży (NUDA!!!) i pewnie za te same pieniądze. O co więc kurwa chodzi? Stary pracownik idzie w odstawkę? Inwestuje się tylko w młodych?.

***mój***babski***świat*** - bloog.pl

Wrażenie jakbym obrazy oglądała, sceneria piękna.. Polecam wszystkim na przyszły rok, naprawdę warto zobaczyć. Tu podaję link, można podejrzeć filmik Misterium - strona

od jutra rozpoczynam zaległy urlop, bo zostało mi jeszcze 5 dni.... tego się trzymam, bo jestem bardzo przemęczona i czasme po prostu padam na pyszczek, co mnie bardzo martwi, ale co tam... wiosna przyszła :)


z.
Druga jest bardzo przyjemna, bo na wrzesień mamy zaplanowany wyjazd do Toskanii (dla mnie to czarowne miejsce już od dłuższego czasu ale do tej pory tylko bardzo ksiązkowo i wirtualnie), znaleźliśmy dość tanie noclegi, dodatkowe osoby.. teraz zapanować urlop, z moim raczej nie będzie problemu,  a Onego trudno zaplanować, bo nie ma na razie pracy

Trzecia jest rownei wielce radosna, bo w końcu nadszedł czas wykorzystania mojego zaległego urlopu, od czwartku do wtorku mam wolne, po drodze jeszcze.