O czym chcesz poczytać na blogach?

Zakupy grupowe

Culturalnozakupowogrupowy

Na temat zakupów grupowych. Jedną z ciekawszych opcji jest publikowanie podstron, tzw. wizytówek poszczególnych serwisów, np. Citeam, Gruper, Fastdeal czy Groupon. Zaciekawiło mnie zwłaszcza zainicjowanie telewizji(!) na temat grupowego kupowania, co samo w sobie jest interesującym wyzwaniem.

Komentarzy: 1 Ile rozrywki w grupie? 2011-06-01 To, co mnie najbardziej interesuje jeżeli chodzi o okazyjne [co nie znaczy w tym przypadku rzadkie:) ] kupowanie na portalach na zakupy grupowe, to zwłaszcza wejściówki na imprezy kulturalne, koncerty, muzea, festiwale i inne happeningi rozrywkowopodobne.
Jak się okazuje nie brakuje na różnych portalach czy agregatorach (polecam ten sposób szukania promocji!) ofert.

Rynek reklamy internetowej i zewnętrznej | Just another WordPress.com site

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rynek reklamy i oznaczony tagami e-zakupy, promocje, reklamy, zakupy, zakupy grupowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

świat_po_mojemu - Onet.pl Blog

 (ja_ryba; 16.04.2011)
PR czyli Parę Refleksji (o postrzeganiu ludzi od p... (ja_ryba; 11.04.2011)
Rzecz o jajkach i baranach (ja_ryba; 07.04.2011)
Dlaczego coraz mniej lubię zakupy grupowe (a dokła... (ja_ryba; 04.04.2011)

13 sierpnia 2011

Nasze Tango Argentyńskie w Buenos Aires

Się informacjami w stylu „to świetny facet”. Pytać uczestników warsztatów, pytać wracających z Buenos, patrzeć w blogi np. http://caminitopl.wordpress.com/ ). Niestety sprawę komplikuje dodatkowo problem, że czasem warsztaty grupowe są prowadzone na całkiem innym poziomie niż indywidualne lekcje. Ja na pewno w zakresie tanga salon rekomenduję zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe w szkole „Nuevo Estudio La Esquina” prowadzonej przez Fernando Galera i Vilmę Vega (

      Być zostawionym w środku tandy przez własną partnerkę, z którą się tańczy. Wykluczone są zatem wszelkie kroki pod prąd lub w poprzek tańczących kręgów, bardzo ograniczone jest zatrzymywanie się lub wyprzedzanie (choć ruch bywa straszliwie powolny).  Niezbędne natomiast są umiejętności tangowego kisielu. Jeśli tego nie potraficie, to tańczyć chodźcie wyłącznie na praktiki, a na milongi tylko obserwować.
  1. Tangowe zakupy.

A taki sobie pamiętnik

, yagne
Link Komentarze (5) »
Marketowy savoire-vivre

Wspaniała forma spędzania weekendu na zakupach w hipermarkecie dopadła wczoraj i mnie. Z racji pokończenia się różnych płynów codziennej użyteczności postanowiłam udać się do Kerfjuta. Pomysł wziął się z tego, że zwykle w normalnym sklepie taki dajmy na to szampon jest o jakieś 2-3 zeta.

Tańce Jubilata i jego małżonki. Nawiasem mówiąc Jubilat i Małżonka są ze słonecznej, fidelowej wyspy i tańce tradycjonalne opanowane mają. Jest to rodzaj tańca uprawiany przez czarnoskórych mieszkańców. Oprócz tego były zwykłe tańce w parach, tańce grupowe, totalna głupawa i naśladownictwo. I tak oto stała się godzina 3 rano. I poczuliśmy się w obowiązku wypuszczenia obsługi klubu wreszcie do domu, bo dobre z nas dzieciaki.

Nie ma co-było pysznie!Ja poproszę częściej tak udaną.