O czym chcesz poczytać na blogach?

Zakonnica w przebraniu

| Szalone życie border collie

“i pokarał nas czas” za to skojarzenie dziękuję Basi niezmiernie

Morskie fale. Tak samo ja, w zeszłym miesiącu nie spodziewałam się, że poznam tylu nowych ludzi i otworzą się przede mną perspektywy na dużooo, dużżżoooo więcej.  Zastanawia mnie jednak jedno – jak sprytnie filtruję informacje skoro o większości rzeczy dowiaduję się post factum Dziś wyszło na jaw, iż osoba zajmująca się psiakami decyduje się/rozważa odejście z funkcji… Z tego jasno mogę wnioskować, że grupa przestanie istnieć i na następny trening zbiorowy pojedziemy z Młodym do Piły. Żal mi na samą myśl przedszkoli i dzieciaczków, bo świetnie nam się spędza czas na pokazach (haaaa za chwilę opiszę zakonnice, ale najpierw wyrzucę z siebie żale). Nauka bezpiecznych zachowań i pogadanki w szkołach niebywale umilają miedzytreningowy czas. Cóż płakać nikt nie będzie – mamy w przyszłym tygodniu zawody pucharowe w dogtrekkingu, potem.

margaretka16 blog

Się stało, że się tam znalazłam?
Jak wszyscy wiedzą Paula, koleżanka z mojej klasy, miała wypadek uliczny. Jest w stanie krytycznym i tyle napiszę, bo nie mam zamiaru przywoływać nieprzyjemnych (dla każdego) przeżyć tamtego dnia... Klasa wpadła na pomysł, żeby cała klasa IC pojechała do Częstochowy. Szybko się wyrobiliśmy. Pojechaliśmy w piątek. Do naszej klasy dołączyła Pałka, Kaczka, Sokalowa, Laska, Szewcu. Pojechał z nami także Pan X (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.Nie poszliśmy na Wały Jasnogórskie) to wszyscy jesteśmy zadowoleni:))) W drodze do Częstochowy było obojętnie (ja np. spałam) chociaż spiewaliśmy, gadaliśmy albo śmieliśmy się (szczególnie z Sokalową). W drodze powrotnej oglądaliśmy film "Zakonnica w przebraniu", albo śpiewaliśmy. Naszymi gitarzystakmi były Pelacha z Eweliną. Ponieważ był to dzień urodzin bliźniaczek, krzyczeliśmy jak najgłosniej STO LAT, a później specjalnie dla Ewki: "Ewelina jest darem, DLA ZESPOŁU DAREM". Heheheh. Dla.

...:::Amigos.:.4ever:::...

- Tu jest twoja parafia i ja jestem twoim księdzem !

AnDi

kawał z www.smiech.net
skomentuj (5)
2004-09-16 17:41:51 >> Następny kawał bo nie ma co pisać:P

Siostra przełożona do zakonnic:
-Jutro na obiad będą ogórki!!
Zakonnice:
-HURRRRRAAAAAAA!!!!!!
Siostra przełożona:
-Cisza bo każę zrobić mizerie!!!
skomentuj (0)
2004-09-17 23:47:47 >> ..::18-tka już.Lojd wieczoru przebrałem się w zielonkawy sFeterek, profesorskie gogle i mycke kolejarza:D Hlebik zaś miał na sobie marynarkę po dziadku i niezłe "sowy":D Wasil również "sówki" i płaszczyk :D (chyba babićki Maciusia), no i Żyła który w swoim przebraniu wyglądał jak scalenie Neo (Matrix) z pilotem samolotu sprzed II wojny światowej. W naszych ciuszkach wyskoczyliśmy na parkiet i zaczęliśmy hulać... wszyscy popadli w śmiech poza Gtkiem który od razu chwycił za aparat:D później impreza zwolniła tempo i po jakimś czasie padliśmy spać (ja musiałem cisnąć się z Hlebikiem i Gtkiem:/ :P). Napisałbym więcej np o szarży Żyły do Tesco:D ale.

Marina ,streszczenia fotki - Onet.pl Blog

Przeprasza, choć twierdzi, że działała w dobrej wierze. Chuy wraca do szkoły. Zaczepiają go Bruno i Fercho. Ricardo staje w obronie syna i kłótnia kończy się na niczym. Do rezydencji przychodzi Rosalba. Dowiedziała się od Federika, że Chuy nie wie, kim są jego prawdziwi rodzice i postanawia to wykorzystać dla własnych celów. Zażądała od Mariny, aby ta podpisała zgodę na wyjazd Patty zagranicę. To ma być cena za jej milczenie. Jeśli Marina nie podpisze zgody, Rosalba zdradzi prawdę.Jeśli nie podpisze zgody na wyjazd Patty, powie Chuyowi, że Marina specjalnie go porzuciła na śmietniku. Kobieta nie daje się zastraszyć. Chuy zaczyna pracę u ojca chrzestnego. Julio wykorzystuje zamieszanie w sklepie i kradnie klucze. Veronika w przebraniu przychodzi do Patty i każe jej namówić matkę do ślubu z Federikiem. Patty posłusznie wykonuje polecenie. Zrozpaczona Marina zgadza się na prośbę córki. Mówi Federicowi, że chce jak najszybciej za niego wyjść.

24 grudnia

Wszyscy są zdziwieni decyzją Mariny. Ricardo postanawia się rozmówić z Laurą. Zaskoczona zakonnica jest przerażona jego wybuchem złości. Uświadamia sobie, że Lucia nie myliła się co do Veroniki. Chuy jest załamany pogarszającym się stanem Patty. Veronika postanawia się pozbyć Chuya. Przekupuje Clorindę, by ta wynajęła kogoś,.