O czym chcesz poczytać na blogach?

Zaklinacz dusz

...wieje Wiatr, pachnie wiosną i wiem... =) - Onet.pl Blog

Helci za Walentynkę (doceniam rodzeństwo) i Sylwkowi, że Monika go tak naprawdę nie opętała. Dziękuję Marcie za to, że była. Zuzi - że jest,była i będzie?. Anecie - że będzie.=) I Tosi, że instynktownie mnie lubi? I wszytskim, bo to czytacie? (najbardziej Zaklinaczowi) No może Gosia nie czyta, bo Gosia chyba nie lubisz takich długich notek, co? Ale jesteś i tak wspaniała!

"Małe i duże problemy, przeżyjemy... To nic, dla nas! Razem wszystko przetrwamy... nawet złe dni!!!"

Które jej zrobiłam tego samego dnia. Spała w swoim królestwie, które jej kupiłam. No bo musicie wiedzieć że na kota czekałam od lat. A rzeczy miałam od miesiąca i wiedziałam że kota mieć będę. Gorzej było ze zdobyciem... I nie zdobyłam zwierzaka. Zdobyłam duszę która była bardzo podobna do mnie...

Lady chodziłą własnymi ścieżkami. Do niczego nie można było jej zmusić (tak podobno jest z kotami). Często gryzła i drapała. Pamiętam jak Marta przyszła do mnie któregoś dnia i wzięła.

Blog rozowobrody

Potem jej mam przyszła i nie wiem czy chciała żeby Wera do domu poszła czy na oaze, Dobrze ze moja mama mnie nie zmusza jak nie chce gdzieś iśc i jak jestem gdzieś to nie dzwoni po mnie odrazu jak rodzice Patki.  Teraz posiedze troche na kompie a potem oglądne Zaklinacza duchów. Dzisiaj pierwszy odcinek nowego sezonu. Troche dziwne ze w jednym odcinku dopiero 3 tygodnie w ciąży była a w następnym już miała taki wielgaśny brzuch. No i w kolejnym juz ma 6-letniego syna. Ale i tak kocham ten serial.
Zastanawiam.Gadała. Zrobiłam jedno zadanie ale nie wiem czy dobrze a drugiego wogóle nie zrobiłam. Będzie najwyżej 3. Ta Angelika mnie strasznie wkurza. Przed chłopakami taką udaje i się popisuje. I wogóle jest wnerwiająca!
Zaraz idę oglądac Zaklinacza Dusz. Normalnie kocham ten serial:)
A jutro się policze z Weroniką. Oduczy się gadania o mnie bzdur. Może ona mi poprostu zazdrości że moge wytrzymac bez słodyczy a ona nie. Dobrze jej tak. Nie wiem jak można się z nią przyjaźnic. Ja wytrzymałam tylko.

Charmed-elite - Onet.pl Blog

Cześć, zbliżają się święta, ale jakoś słońca brak. Szkoda, powinno być już tak ciepło nie mogę doczekać się wakacji :) Całe szczęście są teraz ferie ! Ostatnio zaczęłam oglądać Zaklinacz dusz, świetny serial. Przedstawia trochę inną formę magii niż w charmed ale fajnie się ogląda. Można go zobaczyć na TVN 7 o 18.00 (12.55 - powtórka) i na FoxLife. Dobra, wracam do notki. Dziś "Happily Ever After" czyli "I żyli długo i szczęśliwie". Zła.

Sunset

Snem, bo tak tylko Ci znam Jestes mą tęsknota, która w sercu trwa. Jesteś dla mnie darem od płaczących chmur, Jesteś mą nadzieją, która kruszy mur Jesteś mym spojrzeniem na ten dziwny świat Jesteś dobrym skarbem co w najdrozsze jest. Jesteś smakiem życia, zaklinaczem dusz Jesteś mym natchniemiem jak poranny wiatr Jesteś tak niezwykły jak to, że żyjemy Jesteś będziesz zawsze, aż jednym sie staniemy.
Z.K;(

skomentuj (0)

20.01.2005 2005-01-21.

rzeczywistość nie istnieje... jest tylko Sen... tylko moja Darkeria...

Zapach jaśminu i magnolii... tak pachną moje marzenia...
*
kilka słów... kilka pytań, zbyt długo pozostawionych bez odpowiedzi... kiedyś przyjdzie mi wyjawić małe-wielkie tajemnice... kiedyś... gdy już ułożę dobre odpowiedzi...
*
Zaklinacz Wiatru znów usiadł na moim parapecie... twarz skrywa pod nasuniętym niemal na oczy kapeluszem... na flecie gra szalone melodie... zahipnotyzowane liście wszędzie pójdą za nim...
naucz mnie zaklinać ludzi... chcę magią słów i spojrzenia.Wdychać.
Półmrok pełen zjaw dziwacznych,
Cienie i błyski wzajem pomieszane,
Zaduch grobowej krypty, jak z baśni o czrnoksiężnikach."

'Sny w Hadesie', fragm. cz. pierwszej
Gustaf Fröding

*
wokół mnie dusze bliskie sercu... Anioł i Sumienie trzymają mnie za ręce... nie jestem sama i nigdy już nie będę... słyszę ich szept niesiony wiatrem... widzę uśmiechy i błysk nadzieji w oku... otacza nas magia słów...
antynatchnienie we mnie i przy mnie... czary.