O czym chcesz poczytać na blogach?

Zakład ubezpieczeń społecznych

DODATKOWA PRACA

1949 rokiem. Według sejmowych ekspertyz, zmiana przepisów będzie korzystna dla około stu tysięcy mężczyzn, którzy będą mogli wcześniej niż dotąd zacząć korzystać ze świadczeń emerytalnych. Wystarczy złożyć do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odpowiedni wniosek, a ZUS automatycznie przydzieli emeryturę. Na wcześniejszą emeryturą mogą przejść osoby pobierające wcześniej świadczenia i zasiłki przedemerytalne. Jednak osoby, które złożyły wnioski bądź.

PRAWO I PIENIĄDZE

Emerytów. W ubiegłym roku udało mu się w ten sposób zaoszczędzić 8 mld złotych. O tyle mniej trafiło na nasze konta w OFE.

ofe, otwarte fundusze emerytalne, fundusze emerytalne, zus, zakład ubezpieczeń społecznych, system emerytalny, II filar, ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie emerytalne, emerytury w polsce

Blog kontemplacyjno-rozrywkowy

Jednorazowe badanie przez lekarza, który może przecież chcieć cofnąć jak najwięcej zaświadczeń o chorobie w celu zaoszczędzenia pieniędzy przez ZUS. Nie chcę jednak pisać, że badanie rzekomo chorych pracowników przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest niezgodne z prawem i subiektywne – jest mi daleko do takiego stwierdzenia. Chciałbym podać jednak w wątpliwość to, czy badanie wykonane przez jednego lekarza może uznać błąd innego lekarza, który nieco.

Ogarniająca nas rzeczywistość

To nasze dodatkowe zabezpieczenie emerytalne, nie trafiłoby do ZUS-u.
ZUS to instytucja państwowa, czy właśnie tylko, dlatego ma być gwarantem stabilności naszej przyszłości. Wiemy, jaki bałagan sobą reprezentuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jak i przez kogo jest zarządzany. Duża liczba urzędników to osoby przyjmowane po znajomości, bez jakiegokolwiek ukierunkowania w danej dziedzinie. Rok w rok z budżetu państwa dokładane są pieniądze dla ZUS-u.

księgowość w internecie

Od września, osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, które przebywały na urlopie wychowawczym lub macierzyńskim będą mogły składać wnioski o umorzenie nienależnie naliczanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych składek na ubezpieczenie społeczne.

 

16:26, falen
Link Dodaj komentarz »

MarcinMalik.eu - blog młodego sympatyka Kongresu Nowej Prawicy - Onet.pl Blog

Akcyzy na papierosy oraz podatku na ubranka dziecięce oraz dalszego wprowadzania niepotrzebnej i hamującej rozwój biurokracji. Wszystko to robi się pod płaszczykiem „integracji europejskiej” oraz „zmniejszania różnic społecznych”. Jak świetnie widać, chociaż wielu ludzi jest ślepych, jest to tylko bełkot, którego celem jest ogłupienie ich, by w imię „szczytnej idei”, nie buntowali się, widząc jak socjalistyczna Unia.W Polsce jest wiele problemów, z którymi należy się uporać. Problemy te nie powstały same – to Państwo do nich doprowadziliście! Ponieważ zagadnień tych jest całe multum, dziś chciałbym skupić się na jednym. Jest nim Zakład Ubezpieczeń Społecznych, którego upadek przewiduje się na rok 2009, a w Sejmie jest to temat „tabu”, który postanowiłem poruszyć.
     Każdy, legalnie pracujący Polak,.