O czym chcesz poczytać na blogach?

Zakazane imperium sezon 2

wegetarianizm - Onet.pl Blog

Niehumanitarnychmetod tresury, karygodny sposób ich transportu, wreszcie fatalnewarunki przetrzymywania pomiędzy występami i poza sezonem - to jestprawdziwe oblicze tej instytucji, skrywane pod grubą warstwą makijażu isztucznej biżuterii.Może żyć kilkanaście. Ich jajka powinny być oznaczane symbolem „3”. I to je można kupić w sklepach, przede wszystkim w wielkich sieciach jak Makro, Marcpol,  Kaufland.

Czasach. Gdyby ludzie wykształceni zobaczyli na własne oczy to, co się dzieje za ich przyzwoleniem, bez wątpienia już dawno by tego zakazali." - Charles Darwin, Essay on Fur,1878.

"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami.Wyprodukowanych przez człowieka." - Sir Chris Bonington, najsłynniejszy brytyjski alpinista i himalaista. W 1986r. odznaczony Medalem Imperium Brytyjskiego, a w1996r. wyróżniony przez Królową Angielską tytułem szlacheckim za wybitne osiągnięcia w górach.

filmy- opisy , recenzje - Onet.pl Blog

Jeden szczęściarz!

23 marca 2009
Szkoła uczuć
Z krwiożerczym szkieletem T-Rexa, armią maleńkich rzymskich żołnierzyków, kowbojami czy złośliwymi małpami.
Zobacz przygodę sezonu! W pozostałych rolach występują Robin Williams i Ricky Gervais (znany z rewelacyjnego serialu "The Office: Biuro").

Że jedyną potęgą większą od władzy cesarza jest wola ludu i dlatego by dokonać zemsty, musi stać się największym bohaterem Imperium.
Vampirzyca (12:37)
Napiszesz coś?

05 marca 2009
Zakazany owoc

Trainmaker Blog

Mam nadzieje że się nie pogniewasz.

Co do komentarza InTankWeTrust (Cześć Michał!), ostatnio posty dodaje mniej więcej 2-4 w nocy, ten na przykład pisze i jest 2:05, a dodaje je kiedy mam co napisać, czasem włączam bloga, już mam pisać i wszystko.Wywarł na prezydencie ogromne wrażenie itp. może nie potrzeba mi wiele, ale scena naprawdę ładna.

Kolejny film, Imperium Słońca (Empire of the Sun) z 1987 roku. Obejrzałem wczoraj w większej części, choć mimo wszystko w strzępkach..I dwa temu...)

Wracając do bardziej przy ziemnych rzeczy, do wyborów jeszcze miesiąc, a ja muszę oglądać zakazane mordy tych świń na plakatach w całym mieście. Debil który wymyślił takie kampanie plakatowe powinien zdechnąć w.Odcinek serialu Obrońcy. Kiedyś już o nim wspominałem, więc nie będę się rozpisywać, powiem tylko ze znowu poszczają pierwszy sezon.

Co tam jeszcze,w sprawach sercowym mam względnie do dupy, ale więcej nie napisze zainteresowanych odsyłam na gg.

Niekulturalnie

Kurcze fajnie by było, gdyby ktoś w HBO dostał do ręki Wiedźmina Sapkowskiego. Spokojnie jest tam materiału na trzy dobre sezony. I to bez żadnego lania wody. Yennefer bije Cersei na głowę. W dodatku Sapkowski wiedział i jak coś zacząć, i jak coś.

  1. niema 2 Kwiecień 2012 @ 14:34 #
Płyty recenzja seriale Szymborska Teatr Telewizji The killing Tomasz Lis umowa o dzieło umowy umowy śmieciowe wolontariat Wprost Zakazane imperium

Niekulturalnie na Facebooku