O czym chcesz poczytać na blogach?

Zajęcia wyrównawcze

Lisbon Story

»
czwartek, 08 września 2005
Funções

Jestem właśnie w trakcie przerwy w zajęciach z matematyki. To takie zajęcia wyrównawcze (w sumie jest ich osiem, a te są piąte), żeby ludzie, którzy nie mieli wcześniej styczności z tymi sprawami, potem nie mieli problemu na przedmiotach, gdzie to jest potrzebne.

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zajęcia te prowadzone są po portugalsku :) Traktuję je jako wprawkę językową, bo dzięki temu,.
Porze. Zaprosili nas dzisiaj na kolację...

Nie mówią po angielsku... Żona mówi tylko po portugalsku, a mąż nieźle mówi po francusku. Ponieważ Max też, porozumiewamy się właśnie tak... Któż by pomyślał, że francuski tak naprawdę po raz pierwszy przyda mi się właśnie tutaj, właśnie teraz...

W piątek mam pierwsze zajęcia. Będzie to makroekonomia. A będzie ją prowadził były premier Portugalii. Mam nadzieję, że będzie ciekawie! :)

Nie miałem jeszcze czasu, żeby pojechać w jakiekolwiek turystyczne miejsce w Lizbonie. Może jutro mi się uda wrócić na chwilkę do miejsc, które znam z moich wakacji sprzed dwóch lat... Praca da Figueira,.

Blog klasy II ze Społecznej Szkoły Podstawowej z Przedszkolem Dobrzewino - Karczemki

  • Język angielski - Kamila Kalańska
  • Zajęcia komputerowe - Katarzyna Wanat
  • W-F - Paweł Butowski
  • Religia - Magdalena Szatkowska
  • Logopedia - Magdalena Sykut
  • Gimnastyka korekcyjna - Anna Bruchal
  • Język kaszubski - Lucyna Reiter-Szczygieł
  • Edukacja wczesnoszkolna i zajęcia wyrównawcze - Małgorzata Biernat

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak

Moje życie! - pełene przygód - Onet.pl Blog

:DD W poniedziałek.. to był dziwny dzień xD Og szkolny :D Oddał klasówki z matmy i dostałam 3- ;DD A wszyscy pały i dwóje i facet powiedział "O a Magada mnie zaskoczyła, wykazałąś sie swoim intlektem" Hihi ^^ fajnie wiedziec ze uznaje sie za zanit moich mozliwosci 3- z klasówki.. ;/ Fajnie wszyscy maja mnie za pajaca xD Potem poszłam na zajęcia wyrównawcze z fizyki ^^ Słuchajcie coś umiałam.. :D No i zrobiłam sama xD najgorsze było przeliczanie jednostek.. potemn poszłam na kółko z angola a nastepnie z plastyki ^^ ?Do domu wróciłam pozno. No i jak przyszłam oczywiscie pretensje od matki aa wiem ze nie posoprzatałam królikowi a miałam cały dzien. A ja ze byłam  w szkole do.

˙?Adrianna Lima?˙

Tego w jednej krótkiej i zwięzłej notce.
I muszę powiedzieć, że jakoś idzie w szkole choć nie jest idealnie. Według mnie to w szkole nigdy nie jest idealnie. Nigdy tak nie było, nie jest teraz i nigdy tak nie będzie (niestety).

Ja się po prostu nie wyrabiam! W tym roku chodzę na kółko dziennikarskie, teatralne i na zajęcia wyrównawcze z polskiego i z matmy. Oprócz tego jest dużo roboty w zwykłych lekcjach. Takie życie! Wszystkiego trzeba uczyć się na pamięć. Robimy wieczur mitów, na który trzeba nauczyć się ról, bo każdy jest innym bogiem itp., na muzyke trzeba sie nauczyć jakiejś tak głupiej piosenki, na wtorek trzeba sie nauczyć "Roty" na pamięć itd..

SPE Czaplinek - Onet.pl Blog

Być to przyjaźń zarówno na jeden dzień, jak i na całe życie. Mogą się tutaj spotkać, porozmawiać, pobawić, czy pograć w jakąś grę. Zawsze wszyscy będą dobrze przyjęci.

2. Szkoła. Jest to szkoła w której dzieci i młodzież uczy się i przygotowuje do przyszłego życia. Są tutaj prowadzone korepetycje, zajęcia wyrównawcze i nauka języków obcych itp.

 

3. Parafia. Oratorium jest to miejsce nie tylko zabawy i rozrywki, ale także dzieci i młodzież znajdują tutaj czas na wspólne modlitwy, rozważania, czyli jest to miejsce na ewangelizację i spotkania z Bogiem.

"Jesteśmy w tym razem" - pamiętnik przyjaciółki Pottera - Onet.pl Blog

Nowatorski projekt o nazwie "Równe szanse". Są osoby, którym nauka sprawia wiele trudności... W tym roku piszecie SUMy, więc zależy nam - nauczycielom, byście zdali go jak najlepiej. Nie chcemy wypaść gorzej od innych magicznych szkół, które mieliście przyjemność poznać w zeszłym roku. Dlatego też w każdy piątek będą odbywały się zajęcia wyrównawcze prowadzone przez najzdolniejszych uczniów. Wiem z doświadczenia, że kontakt z rówieśnikiem będzie miało o wiele lepszy wpływ na stopnie niż lekcje z nauczycielem. I tu mam do Was prośbę... Powierzam wam prowadzenie tych zajęć.
     Zapadła cisza. Razem z czarnowłosym wymieniliśmy wymowne spojrzenia. Co do.