O czym chcesz poczytać na blogach?

Zajęcia dla dzieci

Śpiewak hand made PRACOWNIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

tatiana75 , WARSZTATY DLA DOROSŁYCH - relacje
Link Dodaj komentarz »
zajęcia decoupage dla dzieci - Milanówek

Jak w każdą środę także i 02.03.2011 odbyły się zajęcia decoupage dla dzieci, na których dziewczynki ozdabiały butelki. Powstało dużo pięknych prac wklejam więc jedno zbiorcze zdjęcie.

 

Centrum Psychologiczne dla Dzieci i Młodzieży GEZELIN


• usamodzielnienie dziecka,
• poznanie i przyswojenie zasad panujących w grupie rówieśników,
• rozwój umiejętności pro-społecznych.

Uwaga! Na pierwszych 4 zajęciach wymagana jest obecność jednego z rodziców/opiekunów.

Zajęcia rozpoczną się 19 sierpnia i trwać będą do 18 września

Zapisy pod numerem telefonu 0-512-111-560 lub 0-664-479-208 oraz drogą e-mailową: kontakt@gezelin.pl

Przy zapisie na zajęcia prosimy o podanie imienia i wieku dziecka, telefonu kontaktowego do rodziców/opiekunów oraz preferowanej formy płatności (gotówka/przelew).

W przypadku dużej ilości zgłoszeń istnieje możliwość zorganizowania grupy dla siedmiolatków.

Zapraszamy!

  2324252627
  28293031  
 • Kategorie

  • Polecane książki
  • Porady ekspertów
  • Zajęcia dla dzieci

Nowe Tworzywo

Kobiety poszukujące, troszczące się o siebie i wspierające innych…”. Wtedy, 6 lat temu, to była nowość. Największą siłą przyciągającą była nazwa – Twórczy Babiniec. Oprócz wywieszenia informacji dla wszystkich, zaprosiłam 20 osób. Z nich zostały dwie, ale pocztą pantoflową inne kobiety dowiadywały się o naszych spotkaniach i teraz to one stanowią trzon Twórczego Babińca. Powiem trochę nieskromnie, że nie ma w.A kiedy coś jest potrzebne, to dzieje się samo. Później niewiele rzeczy robiłam, proszę mi wierzyć. Na pierwszym spotkaniu opowiedziałam o swoich założeniach i o tym jak to wszystko będzie wyglądało. Na początku zajęcia prowadziłam sama, później zapraszałam też gości. Równocześnie kończyłam szkoły trenerskie. Nawet nie po to, żeby mieć papierek. Robiłam to z myślą o swoim rozwoju, a jednocześnie bardzo pomagało mi to w.

Niekoniecznie. Czasami patrzę jak młode dziewczyny z wypiekami na twarzy słuchają tego, co mają do powiedzenia te starsze. Innym razem mogę obserwować, jak kobiety ze starszego pokolenia uczą się nowoczesnego wychowywania dzieci czy posługiwania się np. komputerem. Znikają schematy i mity. Jedne mówią, „mnie uczono inaczej”, ale inne przekonują je: „Słuchajcie, można w inny sposób”. Czerpiemy z siebie, bierzemy, ale i dajemy. W.

CKR Magnoliowy dworek

ORIGAMI NA WESOŁO„czyli dla każdego coś papierowego”

to program obejmujący zajęcia dla dzieci i młodzieży z zakresu plastyki i sztuki.Tagi: decoupage, magnoliowy dworek, szkolenie, pergamano

Udostępnij skomentuj (0)


Warsztaty dla dzieci i młodzieży
2010-01-20 22:44:11