O czym chcesz poczytać na blogach?

Zagraj

Grösste Trommel der Welt

Taiko.

Twórcą kolekcji  instrumentów typu Duży bęben in world music jest Ryszard Bazarnik

Dźwięki rytualnych basowych tonów, które wydaje taki bęben, słuchane są przez publiczność całym ciałem. Poczucie siły sprzed setek pokoleń, pierwotne odczuwanie dźwięku wielkich membran, skłaniają ku tańcom i zabawie, a z chwili na chwilę cali stajemy się częścią muzyki.
W dorobku projektu duży bęben in music m. in. koncerty w Kuwejcie i Zjedn. Emiratach Arabskich, nagroda w kategorii Zagraniczny Hit Lata- wspólnie z Safri Duo i Velile- podczas Bydgoszcz Hit Festiwal 2010, show na gali Camerimage 2009, udział w Paradzie Schumana 2010 oraz w prestizowych festiwalach i w wielkich imprezach sportowych.

Kolekcja Ryszarda Bazarnika liczy 12 dużych bębnów

Oficjalne strony:

http://ryszardbazarnik.com

http://www.warsztatybebniarskie.com

duży bęben

Projekt Drum Nrg Duży Bęben in World.

Tomasz Ślązok Blog Site

Sceny GO natomiast Ko to wschodząca gwiazda Korei, który w ubiegłym roku wygrał tytuł Chunwon (koreański odpowiedni japońskiego tytułu tengen) gwarantując sobie miejsce w najważniejszych turniejach międzynarodowych. Mimo że Ko jest bardzo dobrym graczem nadal brak mu doświadczenia na scenie międzynarodowej, co wykorzystał Zhou wygrywając z nim grę zostawiając niedokończone ko w lewym dolnym rogu.

Cho Chikun (Japonia) pokonał Alexander Dinerstein (Europa)

Wynik tej gry nie był dla nikogo wielkim zaskoczeniem jednak Alexander miał kilka okazji do pokazania ze łatwo nie odda skóry jednak zagrał zbyt łagodnie oddając białemu zbyt dużo. Sekwencja czarny 25-69 skończyła się dla czarnego tragicznie jedynie możliwość atakowania smoka Cho umożliwiała Czarnemu dalszą grę jednak Cho Chikun na "starość" pokazuje, że jego grupy są praktycznie nieśmiertelne. Według mnie gwoździem do trumny było zagranie czarnego 85, ponieważ Alesander zbyt dużo kamieni zainwestował na drugiej, lini co spowodowało że stracił inicjatywę a jego moyo w centrum w pewnym momencie musiało uciekać przed groźbą śmierci ostatecznie Cho wygrał grę miażdżącym wynikiem 14,5 punktu

Yamashita Keigo (Japonia).

M-Socha.blog.onet.pl / Pierwszy i jedyny blog o Małgosi. - Onet.pl Blog

W ciąży. Wraz z mężem nie planujemy w najbliższym czasie powiększać rodziny. Na dziecko nie nadszedł czas!... Macierzyńskie plany poszły w odstawkę, ponieważ teraz koncentruję się na pracy zawodowej. Gram w serialu, w teatrze. Jestem bardzo zajęta - powiedziała tygodnikowi aktorka.
[ www.se.pl ]

Video - konferencja Teatru 6 Piętro.
Na konferencji Teatru 6 Piętro, która odbyła się kilkanaście dni temu, Małgosia udzieliła kilka wywiadów. Z tego filmiku dowiecie się dlaczego Gosia zdecydowała się wziąć udział w Zagraj to jeszcze raz, Sam. Natomiast tutaj zobaczycie wypowiedzi aktorów na temat Kuby Wojewódzkiego.
----------------------------------------------------------------------
Witajcie ;) Jak mówiłam z nową notką pojawi się nowa grafika, i tak jest. Według mnie jest cudowna. Dziękuję za nią kremowej z em-roberts! < 3 Co o niej myślicie?
Pozdrawiam wszystkich ! < 3
Paulina. (17:44)

...:::Blog nIe wIEm:::...


<< BASISTKA >>

Komentarzy: 7 ZGRZYTOWISKO. 2007-07-25

Przed nami kolejny koncert. Tym razem wybieramy się do Miłosławia, gdzież to zostaliśmy zaproszeni na mini-festiwal rockowy ZGRZYTOWISKO. Impreza odbędzie się na zakończenie wakacji, ostatniego dnia miesiąca sierpnia. Zagrają między innymi : 
MÓZGOJEB TRUSKAWKOWY, NIE WIEM,  PUSTE KIESZENIE, PADLINA SZARIKA, SKANABIS, ZAZUZI, PLEBANIA i ZMAZA.
Startujemy już od 15, a wejście będzie kosztowało tylko 5 zł. By nie obciążać zbytnio waszych skromnych kieszeni, mam radosną wiadomość. Otóż pole namiotowe będzie za darmo. Tak więc zachęcamy do zabawy całonocnej. Więcej info na stronie
www.zgrzytowisko.prv.pl . pozdr.

<< BASISTKA >>

~~ SIATKÓWKA ~~ - Onet.pl Blog

A mimo to zajęła odległą 11 pozycję.
Dobry wynik na mistrzostwach starego kontynentu mógł dać przepustkę do gry w Pucharze Świata, który jest łatwiejszą eliminacją do IO.


Pierwszym krokiem do Pekinu będzie wspomniany turniej preeliminacyjny, który zostanie rozegrany w Finlandii (28-02.12.07). Rywalami Polaków najprawdopodobniej będą ich pogromcy z ME: Finlandia, Belgia, a także Estonia, Węgry oraz Dania.

W tym samym czasie równolegle będą rozgrywane jeszcze dwie preeliminacje w Niemczech, oraz we Włoszech. W pierwszym z tych turniejów oprócz ekipy gospodarzy zagrają: Francja, Słowacja, Czechy, Portugalia i Szwecja.
Natomiast w drugiej imprezie do rywalizacji przystąpią: gospodarz ekipa Włoch, Holandia, Grecja, Chorwacja, Macedonia i Rumunia.

Zwycięzcy trzech preeliminacji zagrają w decydującej rywalizacji w Europie. Będzie on rozgrywany w Izmirze. Obok Turcji udział mają już zagwarantowani Serbowie, oraz reprezentacje ze starego kontynentu, które nie wywalczą kwalifikacji w PŚ, w tym gronie mogą się znaleźć: Turcja, Hiszpania, lub też Bułgaria. Natomiast stawkę uzupełniać będą ewentualnie najlepsze ekipy z preeliminacji, które uplasowały się na drugiej.

Siatkówka

Nasi tak samo jak Brazylia bez porazki w fazie grupowej 2007-07-01 Polscy siatkarze bez porażki zakończyli udział w fazie grupowej tegorocznej Ligi Światowej. W sobotę "biało-czerwoni" pokonali w katowickim "Spodku" Bułgarię 3:1.

Tym samym podopieczni Raula Lozano z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce w grupie D. Wicemistrzowie świata wystąpią oczywiście w turnieju finałowym tych rozgrywek, którego będą gospodarzem.

Polacy zagrają w grupie E razem ze Stanami Zjednoczonymi i drużyną, która dostanie "dziką kartę". W grupie F wystąpią: Brazylia, Bułgaria i Rosja. Turniej finałowy odbędzie się od 11 do 15 lipca w "Spodku".

W porównaniu piątkowym meczem w wyjściowym składzie Polaków zaszła jedna zmiana - Łukasza Kadziewicza zastąpił Marcin Możdżonek, a po stronie gości zabrakło w "szóstce" Nikołaja Nikołowa. Jego miejsce zajął Christo Cwetanow. W pierwszym secie na boisku pojawił się najmłodszy w meczowej dwunastce Polski - 19-letni Bartosz Kurek.

Podobnie.

kobiecym okiem na sport

18:30, volas
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 sierpnia 2009
Man United 2:0 Valencia

Wczoraj na Old Trafford odbył się towarzystki mecz pomiędzy Manchesterem United a Valencią. Mecz stał na dobrym poziomie. Było sporo sytuacji podbramkowych po obu stronach. Pierwsza połowa zdecydowanie zależała do United. Zagrażała bramce Valencii ale nie potrafiła wych sytuacji wykorzystac. Nie był to zdecydowanie dzień Michaela Owena. Super sie odnajdywał na boisku, stwarzał sobie klarowne sytuacje ale nie potrafił ich wykorzystac. Nie postawił tej przysłowiowej kropki na i. Foster, który pod nieobecność VDS, który przeszedł operację prawej ręki,  nie miał praktycznie nic do roboty. była poprzeczka po strzale jednego z gracz i nie wykorzystana sytuacja po rzucie rożnym ale to wszystko. Manchester miał przewagę. Lepiej rozgrywał piłkę, szczególnie w środku pola. De Laet zagrał fajne zawody. Tak samo ja Rooney i