O czym chcesz poczytać na blogach?

żądza

Anna and Yoh.. - Onet.pl Blog

Nie chciałam jej mówić o śnie i moich podejrzeniach, ale jakoś tak samo się wymsknęło... Nie zauważyłam nawet kiedy zaczęłam wypłakiwać się w jej ramię.
- Nie martw się. Yoh nie jest taki. A jeśli cię skrzywdzi, osobiście zabiję jego i tą lasie. Nie martw się. Zobaczymy co będzie.
- Dzięki... Potrzebowałam się komuś wygadać.
- Nie ma sprawy.
- Nawet nie wiesz jak się cieszę, ze tu jesteś...
Rozmawiałyśmy jeszcze długo i pewnie gadałybyśmy jeszcze dłużej gdyby nie wszedł Yoh, oznajmiając, że Ryu przygotował obiado-kolację. Kiedy zeszłam na dół, zobaczyłam coś niezwykłego... W oczach Pilici czaiła się żądza mordu.. Złapałam ją w ostatniej chwili zanim rzuciła się na Aishę.
Saskia (22:26)
2 robi się ciekawie ;]

10 stycznia 2008
9. rozdział;
Dzisiaj krótko... naprawdę.

uzdrowicieljch.blogTagi: jezus chrystus, syn boży, ponowne przyjście, prorok, paruzja, niby praca ludzkiego ducha na ziemi

Tagi: jezus chrystus, syn boży, ponowne przyjście, prorok, paruzja, niby praca ludzkiego ducha na ziemi

skomentuj (0)

Sport to choroba! 2009-09-14 22:35:09

Ci wszysct tak zwani sportowcy to chorzy ludzie, z kontuzjami, które czynią ich niewolnikami jednostronności. Sport nie przynosi pozytkowi nikomu oprócz ciemnosciom, to żądza zaszcztów, sławy, głupoty, próżności..., nie ma nic wspólnego z duchem, ze szlachetnością, miłością duchową.
Cóż, już wkrótce wszelkie takie dyscypliny zanikaną samoczynnie!Tagi: jezus chrystus, dyscyplina, spory, ułomność, kalectwo, inwalidztwo

Tagi: jezus chrystus, dyscyplina, spory, ułomność, kalectwo, inwalidztwo

skomentuj (0)

BĘDZIE GORĄCO NA CAŁEJ ZIEMI! 2009-09-14 22:39:05

BLOG POŚWIĘCONY ANTYFASZYZMOWI JAKO POSTAWIE SPOŁECZNEJ

Historycznie rzecz ujmując, ciężko jest sobie wyobrazić rozwój ruchów faszystowskich bez słyn¬nych przemarszów – zarówno tych przełomowych, jak marsz na Rzym, jak i tych prowadzących do celu, o których chcemy tu mówić. Charakter, przebieg i funkcje marszów skrajnej prawicy są dziś takie same, jakie były w przeszłości.

Istotę organizowania przez skrajną prawicę przemarszów można by w zasadzie wyjaśnić w bardzo prosty sposób. Faszyzm, jak i ruchy z niego czerpiące, cechuje pociąg do wszyst¬kiego, co militarystyczne. Nie tylko ze względu na zmilitaryzowanie wszelkich instytucji w systemie do którego dążą, ale też dlatego, że w ogólnym wyobrażeniu faszystów o społeczeństwie militarny dryg zajmuje bardzo istotne miejsce.

Jednak marszów skrajnej, faszyzującej prawicy nie powinniśmy odbierać jedynie jako odzwiercie¬dlenia idei, jakie mają one propagować. Marsze te pełnią dodatkowe role: propagandową i stra¬tegiczną.

Krętacze. Narzędzie propagandy i element strategii.

Faszyzujące ugrupowania jak NOP czy ONR do niedawna niemal w ogóle nie istniały w przestrzeni publicznej. Prowokowały atakując Parady Równości czy świętując pogromy ludności żydowskiej w Jedwabnem. Brakowało im jednak wydarzeń,.

Matecznik wiedźmiego krytycyzmu

Nasz świat jest poukładany, idealny, a wszystkie problemy nazywamy brakiem problemów.

-Nie prościej od razu wyburzyć?

-Może i prościej. Ekonomiczniej. Tylko gruzu trochę zostanie.

-I dlatego właśnie moja godność nie pozwala mi odejść bez uprzedniego rozwalenia tego wszystkiego Mina. Przy pomocy kilku małych łup chcę zrobić wielkie bum. Jak odchodzić, to z hukiem.

-Zawsze byłam zwolenniczką odchodzenia po cichu, ale z pamiętliwą niespodzianką. Na przykład zbukiem. No, chyba że się już miarka przebrała, wtedy w oczach zapalała mi się żądza mordu. Co mi po godności, skoro nikt nie umie jej dostrzec, a co dopiero zrozumieć i docenić?

-Toteż Mina chciałam odejść po cichu. Usuwając się powoli w cień. Znikając po trochu. Żądza mordu pojawiła się kiedy stwierdziłam, że mam prawo nie zgodzić się na upublicznienie mojego wizerunku. Miarka naprawdę się przebrała.

-I się stałaś tą złą.

-No to zamierzam odwrócić kota ogonem nie zważając na to jak bardzo kotu się to by nie podobało. Bo to oni są źli i zamierzam im to udowodnić.

-Wiedźma,.

W ciszy piszę słowa, których nie wypowiem ... - bloog.pl

131415
16171819202122
23242526272829
30      

O blogasku :)

Mój pamiętnik. Tu rozum przegrywa z duszą i sercem... W zaciszu bicia swego serca, piszę słowa, których nigdy nie wypowiem. Odwieczne nienasycenie, żądza pragnień, chwila delikatności, mojego nienaga...

więcej...

Mój pamiętnik. Tu rozum przegrywa z duszą i sercem... W zaciszu bicia swego serca, piszę słowa, których nigdy nie wypowiem. Odwieczne nienasycenie, żądza pragnień, chwila delikatności, mojego nienagannego romantyzmu. Tu napisać mogę wiele, o wiele więcej niż mogę powiedzieć. Mówić nie umiem, nie chcę, boję się. Wszystkie uczucia siedzą we mnie, opisane na tym skromnym blogu. 'Bo czasem lepiej nie mówić nic, niż miałoby się powiedzieć za dużo' . . .

schowaj...

Autorka-.