O czym chcesz poczytać na blogach?

Zaduszki jazzowe

Nocne rozmowy przy kominku - GŁÓWNA - bloog.pl

Sąsiadka w szpitalu. Trzustka nawala.


komentarze (0) | dodaj komentarz

Zaduszki Jazzowe

niedziela, 06 listopada 2011 1:06

Mariop

Bardzo dziękuję Bogu za to doświadczenie, za wszystkie te spowiedzi. Odkrywam na nowo moc i łaskę kapłaństwa. Liturgia krzyża… przy akompaniamencie gitary, perkusji, fortepianu i chóru worship’owego. Słowem – liturgia wielkiego piątku w oprawie przypominającej nasze dominikańskie zaduszki jazzowe. A jednak udało mi się wejść w tę liturgię i się nią modlić. Pasja dominikańska odśpiewana przez braci i świeckich.

- Bardzo głęboko przeżyłem adorację krzyża. Ze względu na to, że wspólnota jest mniejsza – wszyscy adorowali krzyż, co trwało dobre pół.

Niemanie - Onet.pl Blog

Nic ważnego
Kap kap kap. Za oknem pada deszcz. Wybija rytm do utworu jazzowego, który sączy się aksamitnie zza ściany. Przenikanie wzajemne. W powietrzu unoszą się zachowane zapachy lata - jakieś suszone zioła, kwiaty, wspomnienia. Relaksujący widok rybek akwariowych pływających to tu, to tam, w sumie bez większego celu. Obok łóżka książka, kubek z.

Fotki
89.Fotki.
Wiosenne Zaduszki
Aldaron (16:06)

...bo chwila nie istnieje - Onet.pl Blog

Sukcesu zawodowego i prywatnego, gubi swoją indywidualność i osobowość. Godzi się na noszenie maski, pod którą skrzętnie chowa swoją samotność, niepokój, głód uczuć, potrzebę bliskości z drugim człowiekiem.

Miejsce: Filharmonia Opolska, Czas: Piątek, 19.00, Koncert: Jazzowe Zaduszki

 

Wnioski: Pienią się w moich myślach dźwięki wczorajszego cudownego koncertu. Nie do opisania. Muzyką jestem wypełniona po brzegi. Jazz Band Ball Orchestra- widać, że chłopaki czują bluesa :) Opole Gospel Choir- naprawdę najlepszy produkt eksportowy.