O czym chcesz poczytać na blogach?

Zadatek

avee blog

Nazwał: na przełęczy bezsensu.

skąd mój pies wie, żeby patrzeć mi w oczy?

Prawdy nie ma, emocje stłumione. Przedstawienia nie będzie, można iść do domku.

powodzenia i cokolwiek:)
avee 2004-02-13 19:28:17
skomentuj (5)
just keep swimming
Ciężko jest kiedy wyobraźnia, urojenia i pozory mieszają się z rzeczywistością, co później determinuje cały dzień, wyznacza nastrój i uzależnia od siebie chęć do życia tylko po to, żeby ostatecznie okazać się wymysłem.

No proszę, udało mi się opisać mój umysł w jednym zdaniu. Czyli oprócz tego, że mam zadatki na psychola to jednak prosta jestem;>
avee 2004-02-17 19:27:45
skomentuj (5)
air - mike mills
-czas na kolejną drastyczną zmianę
-to co, obcinamy czy farbujemy?

dobre pytanie.. obciąć, pofarbować czy wyczyniać inne cuda, tylko po to żeby walczyć z monotonią? a może mój wygląd to mało sugestywny punkt wyrażania nudy? to już nie wiem jak, bo gdy zaczynam działać słowem, to wszyscy biorą mnie za niepoczytalną osobę.
ale jeszcze o mnie uslyszycie;>
avee 2004-02-24 22:15:03
skomentuj (9)

woodyallenznadwisly

16:29, verygreeneyes
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 października 2006
Fly
Gdzie jestes, jak Cie nie ma?

Dla kogo ja teraz bede pisac?

Przed kim sie popisywac?

Tak sie nie robi.

Sie tak nie rozpieszcza a potem znika.

Bez slowa.

Be.

PS. No nie boj sie. To nie w Tobie sie mialam zakochac. Jestes przeciez zonaty, a ja zlozylam sluby, ze sie juz nie bede z zonatymi zadawac, chocby nie wiem co. Miej sobie te swoja zone. Szkoda, ze juz ja masz, trudno, Jakos to przezyje. Synka tym bardziej, bo dzieci sa dobrem narodowym.
Wiesz, jest tu jeszcze taki jeden, ktory narazie cos na za bardzo zonatego nie wyglada, i juz tym samym jest w stanie wzbudzic moje zainteresowanie. Poza tym ciekawie kadruje i rzeczowo sklada literki. Co prawda daleko mu jeszcze do Twojej erudycji, polotu, stylu, atencji, ale ma chlopak zadatki. No...., no.... dasz sie skusic? Dlaczego sie stad wymiksowales?
very truly yours,
v.
22:37,

oldschool smietana

W ciebie na wstecznym, bo chcą sobie wyjechać szybko z bramy, to prosze cie.. PZU czyni cuda:]

Co do szmalu, to do niedawna nie wiedziałam, na co mam go wydać. Dziś już wiem. Perspektywa wyłożenia dwa razy większej kasy, niż mi się wydawało, na tę chatę lekko mnie przeraziła. Ale nie ma co się poddawać, jak się powiedziało A... Trzeba.

Miałam dziś iść do fryzjera, ale mnie wyrolował. Poszłam do niego na chatę i pocałowałam klamkę, bo zapomniał do mnie zadzwonić. To chyba jakiś znak:D Nie opitalać się jednak na łyso:P Mam dwa dni więcej do namysłu, hehe. Przy okazji tej wizyty odkryłam w sobie zadatki na włamywacza:] Jak mój fryzjer nie odbierał domofonu, pomyślałam, że może śpi albo co:D A że nie chciałam budzić sąsiadów, to bramę sobie sprawnie otworzyłam moim magicznym kluczem od zupełnie czego innego:> Ależ to działa! :D Jak kiedyś będziesz miał więc problem typu zatrzasnąłem w środku kluczyki, dzwoń! :P

Generalnie to urlopik leci szybciutko. Byłam dziś w Dziekanacie. W ogóle to załatwiłam z 10 spraw w ciągu 3 godzin, fu fu fu - tak szybko to pozałatwiałam:D Pani z Dziekanatu była prawie jak moja mama:DD Mówiła mi, że mam się uczyć i uczyć, i nie ma, że nie zdam:DD A jak coś nie pójdzie, to.

Oceny Blogów - Onet.pl Blog

Oceniły by Twój blog i nie chodzi tutaj,że mam obsesję na punkcie Bonnie i Damona. Twoje pomysły są naprawdę wspaniałe,a Twój styl pisania jak morska bryza,jak zimna woda wylewająca się na głowy domniemanych pisarek,które,pisząc same dialogi myślą,że są wielkie.

1. 10 pkt.
2. 10 pkt. (nie zauważyłam błędów)
3. 10 pkt.
4. 2 pkt. (ubolewam nad tym,że nie zmieniłaś nic w szablonie,oprócz koloru czcionek)
5. 4 pkt. (za galerię ze zdjęciami)
6. 5 pkt. (tutaj równiaż dałam tę ocenę z wielkim bólem,ale,niestety,nawet główne postacie są zaczerpnięte z książki)
7. 10 pkt.

Razem : 50 pkt.
Rozśpiewana (18:48)
komentarz
mystic.blog.onet.pl
mystic.blog.onet.pl

Droga Milly !

Piszesz naprawdę dobrze. Sądzę,że masz ogromne zadatki na sławną pisarkę. Mam jednak parę ''ale'',jeśli się nie obrazisz,oczywiście. Nadal.