O czym chcesz poczytać na blogach?

Zadane.pl

Gimnazjalista

Na szczęście zazwyczaj zostaje ukarane przez czujną moderację. I tak trzymać! Nie chcemy oszustów!

Czy warto zakładać konto?

Ogólnie rzecz biorąc - serwis godny polecenia. Zaufało już tysiące uczniów szkół podstawowych, liceów i gimnazjalistów. Naprawdę, warto! Zarejestruj się już dziś:

http://www.zadane.pl/

 

Tagi: domowa konto link praca strona zadane zadanie
20:20, zlyprokurator
Link Komentarze (1) »
Ostatnie wpisy
  • Zadane.pl - twoja praca ...
Tagi
  • domowa
  • konto
  • link
  • praca
  • strona
  • zadane
  • zadanie
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

... - Onet.pl Blog

Powódź. Do mojej miejscowości dociera fala kulminacyjna. Będą straszne burze i w ogóle. Przez dwa dni nie padało w ogóle, więc mam nadzieję, że te burze nie będą zagrożeniem. Jeżeli ta głupia rzeka wyleje i to tak porządnie będę nieźle "zalana" Co robiłam w wolnym czasie przez te kilka dni? Robiąc prace domowe trafiłam na stronę www.zadane.pl Założyłam konto i zaczęłam rozwiązywać zadania. Nawet dobrze mi to idzie. Mój nick to CarmenBlue. Już jedna moja odpowiedź została uznana za najlepszą, za co dostałam dodatkowe punkty. Serdecznie polecam tą stronę. Można się wiele nauczyć pomagając w tym innym. Do konkursu zgłosił się kolejny blog. Czekam jeszcze na jakiś.

Szykujcie się na niezłą jazdę!

 

24 / Skomentuj

10 maja 2010

    Dzisiaj miałam w ogóle nie pisać. Jutro miała być klasówka z historii, ale w końcu okazało się, że pani jest chora i jej nie będzie. Miałam mało zadane i zrobiłam kolaż na konkurs. Dostałam się do drugiego etapu konkursu na blogu.

Urszula Płosarek

W wieku 19-24 lat. Zastanawiam się jednak, czy ten wynik nie jest związany z naturalną przewagą potrzeb społecznych w wieku szkolnym, a niekoniecznie traktowałabym go jako prawidłowość zachowania dla całego pokolenia.

Ogólnie bardzo ciekawe badanie, wyniki są w dużym stopniu zgodne z innymi badaniami internetu i dają się przełożyć na komunikację internetową nawet innego rodzaju niż tylko marketing produktowy. Nie można tutaj jednak pominąć jednego zastrzeżenia: badanie realizowane było przez agencję Ad-Vice wśród osób zebranych na serwisach internetowych wchodzących w skład oferowanego przez tę firmę pakietu Digital Young [m.in. demotywatory.pl, komixxy.pl, mistrzowie.org, zadane.pl]. To trochę jakby badania popularności słodyczy przeprowadzać wśród klientów tylko jednej cukierni. ;-) Powstaje pytanie, czy na pewno grupa badana była reprezentatywna dla całej populacji młodych osób, nawet młodych użytkowników internetu w Polsce? Zgodnie z badaniem Megapanel PBI/Gemius popularności serwisów tematycznych w marcu 2011 roku całkowity zasięg strony demotywatory.pl wynosi 22,26% [4.159.631 real users], pozostałe serwisy nie załapały się do pierwszej 20-tki w żadnej kategorii. Ad-Vice na moje pytanie zadane na facebooku odpowiada: Faktycznie reprezentatywność w przypadku badań typu CAWI może budzić wątpliwości. My wybraliśmy najbardziej popularne.

Blog Rosalinda

0 Będziesz miał więcej czasu wolnego.. 2011.04.15 16:08  Gdy nie umiesz zrobić zadanie, lub masz za dużo zadane to podam Wam dwie strony.

www.zadane.pl
www.zapytaj.com.pl

Wpiszcie na tej stronie, w wyszukiwarce początek zadania, i prawie wszystkie zadania tam są!
Jeżeli sobie nie poradzicie to napiszcie do mnie, spróbuję odpisać z rozwiązaniem jak najszybciej. :)

Twój tytuł

Odrobinkę mnie wykańcza ,test za testem i już mózg mi wysiada.
I jeszcze są ACTA.  Nasz premier Donald Tusk podpisał z ACTA umowę,o ochronie osobistych prac itp. Słyszałam (nie wiem ,czy to prawda) ,że ta umowa obowiązuje również zdjęcie z netu wszystkich portali społecznościowych ,takich jak: Demoty,Kwejk,NK,Facebook ,Mylog,wikipedia,zadane.pl ,zapytaj i wg Klapa :'( oby to nie było możliwe,bo jak usuną zadane ,to jedynek tyle mi się nazbiera..Pozdrawiam was cieplutko i papa :> do następnego piątku .
majki ;)
Nastrój: Spk
Kategoria: Newsy
tagi: acta
.