O czym chcesz poczytać na blogach?

Zaćmienie online

Masz problem? Napisz post na forum...

Na forum, na pewno ktoś już tego doświadczył i wspomoże światłą radą... Niektóre warto zachować dla potomnych, bo wyprzedzają swoje czasy o epokę. Albo i dwie ;-). Zachowuję oryginalną pisownię, składnię, oraz zawartość merytoryczną wypowiedzi. Motywy osób poszukujących i udzielających online porad, wsparcia i informacji na forach internetowych są mi kompletnie obojętne, ich samopoczucie po odzewie forum na zacytowane posty - również.

Masz coś ciekawego? Podziel się: wspoludzial@gmail.com

.Skomentują wszystko na bieżąco

***I jacek gmoch zamaluje pół ekranu kreseczkami, kółeczkami i szlaczkami, powie co by można zrobic w takiej sytuacji i się zaśmieje hłe hłe hłe.

***21.12.2012 o godzinie 12 w południe zawiśnie nad Ziemią ogromny pojazd kosmiczny, który spowoduje zaćmienie. Z gór (ze statku) spłynie głos słyszalny doskonale na całym świecie: "Koniec eksperymentu". I błyśnie coś na pomarańczowo, i to będzie właśnie koniec :)

***Inna opcja: świat się skończy, ale nikt niczego nie zauważy. Rano wszyscy jak zwykle będą skrobać szyby w autach,.

trzcionkowo

Osieroconym adeptem capoeiry w Brazyli, niż że jestem do wzięcia w jakimkolwiek rozumieniu.

Jak nic nie wymyślę, to nie wyleżę. Nie potrafię leżeć i skwierczeć. Wstaję i wracam do pokoju, gdzie wojny online toczy mąż, sprawca śmierci moich licznych hologramowych kochanków. Z przeszłości, przyszłości, pierwszych stron brukowców, przystanków, sal wykładowych, koszar, przedmieść, wierzowców, kanałów, pustostanów, lasów.

 

Noworoczne. I tak wyrwałam w sumie dwa dni tego roku, wolna od samoulepszania. W celu stworzenia matrycy kolejnego, noworocznego upgrade'u pojechałam z wizyta do M. na Hutę. M. z siną po Sylwestrze stopą, nie pamięta czy pieczątka jest dziełem żenskiej czy męskiej odmiany hulaki. Zasinienie czasowe, zaćmienie trwałe.

Zgodnie z metodą "Języki zmiany" profesora Kegana z Harvardu przystapiłyśmy do posiekania tegorocznego postanowienia. Ponoć gwarantuje to jego całkowite wgajanie się w rytm dnia, a niekiedy nawet i w osobowość. Kegan udowadnia, że wypowiedzenie wojny starym.

Ruda102

Plany na wakacje wyklarowane. Jedziemy do Maroka. W pizdu do Afryki jak mnie jakieś choróbsko dopadnie to się wkurwię. W każdym razie musze cyknąć foto do paszportu, bo mój już się skończył. Misiek się wkurza, ze zanim się ruszę to Maroko na online w domu będę oglądać . Ja mam luza po świętach się załatwi jak w Ruszowie będziemy.

            Mój papcio jest we wro. Zagubiony w wielki mieście. Strasznie się.

Emocjonalna była bardzo blisko, to i tak cieszę się, że się nie utopiłam. He he i mi się Kowalska przypomniała „teraz rozumiem swój błąd”. Dobra dosyć dylematów moralnych- bo to się chyba tak nazywa z tego co pamiętam z semestru IV. A jednak cos pamiętam. Bo na prawie to zaćmienie miałam totalne, tyle, co z wosu z LO pamiętałam to napisałam, reszta to radosna twórczość Marty Gie. Chyba się panie na fantastyce nie zna, bo tak ciekawe teorię jej wysnułam na jej pytania, sam Mickiewicz by się nie powstydził. No i nie zaliczyła mi …musze się.

Fachowcy

Tego nie zrobią będą usunięci z kolejki i nie zostaną o tym poinformowani!Ocena 9

wtorek, 30.czerwca.2009, 12:45
Nadszedł czas na moją trzecią ocenę i zarazem dziewiątą fachowców. Oceniam online autorstwa Sofonii.

1. Pierwsze wrażenie: 5/5
Nazwa online. Hmm... co to może być? Zainteresowany wchodzę i widzę: tematyka HP. Lubię tą tematykę, choć często ff-y w tych klimatach są żenujące. Coś jest nie tak. Laptop w szablonie. Intrygujące. Łącząc to z.
Dodam jeszcze trzecią ocenę, bo coś czuję, że z mati-zmc pójdzie mi łatwo, szybko i bardzo nieprzyjemnie.

1. Pierwsze wrażenie: 0/5
Nasz banner. Miło, ale jakoś tu nie pasuje. Chociaż, co tu pasuje? Chyba taka wielka gumka ścierająca wszystko, albo nagłe zaćmienie monitora. A kysz!

2. Szablon:1/15
Byłam pewna, że mam coś nie tak z przeglądarką, wzrokiem lub monitorem. Ale nie! To naprawdę tak wygląda! Nawet nie potrafię wyartykułować z siebie konkretniejszych słów krytyki. Co bym tu zmieniła? Szablon! Masz tego.