O czym chcesz poczytać na blogach?

Zabrze

Hodowla Królików Nowozelandzki Czerwony-Andrzej Cuch - Onet.pl Blog

więcej zdjęć
Wystawy: Opole-Bierkowice, Zabrze

Stal Zabrze

Przez MOSiR w Zabrzu. Obecnym prezesem jest p. Alicja Kempa, wiceprezesem i trenerem p. Krzysztof Tumidajewicz a sekretarzem p. Kamil Kempa (który robi obecnie kurs trenerski). Klub posiada wiele drużyn zaczynając od trampkarzy po przez młodszych juniorów (OLJ), starszych juniorów (przed B klasą) i seniorów (B klasa)
Notki
2008-05-13
Derby Zabrza 2008-05-13
Derby Zabrza niestety przegrane przez naszych piłkarzy. "Spartanie" pokonali bramkarza Stali czterokrotnie a "Stalok" tylko dwukrotnie. "Mecz był do wygrania" - to słowa trenera K. Tumidajewicza. Niebawem czekają nas kolejne derby tym razem z Gazobudową Zabrze (Gazo). Jak wiadomo nasi piłkarze w rundzie jesiennej wygrali więc oczekujemy od nich.

barowaelita.blog

Typowo alternatywny, studencki, niskie ceny oraz rockowa muzyka, może przypaść do gustu niewymagającym klientom, którzy nie preferują zbytniego pustoszenia portfela w pubach

Tagi: gliwice, puby

skomentuj (0)

Zabrze 2009-08-22 10:35:22


   Zabrze wydaje się niedużym miastem, którego wyraźne, odnowione centrum zamyka się w Głównej ulicy - Wolności, przy której w dalszej lub bliższej odległości, znajdują się zabrzańskie lokale gastronomiczne. Jednak Zabrze to nie tylko odnowiona ulica centralna, ale ogromne areały innych dzielnic takich jak Maciejów,Helenka, Biskupice, które zaopatrzone są we własną , lepszą lub gorszą, baze gastronomiczną. Obiektywnie można stwierdzić, iż jak na tak duże miasto, liczące 190 tysięcy mieszkańców, liczba i jakość przybytków oferujących takie usługi jest zastraszająco niska. Efektem tego jest istnienie w Zabrzu archaicznych pijackich spelun, w których standarty obsługi klienta i wyposażenie lokalu zatrzymały się w latach 80 tych. Nawet spacerując po ścisłym centrum można napotkać nieciekawe lokale( z zasady nastawione na.

Blog Tamu Gruzy

wkońcu widze postępy na mój blog weszło 22 osoby z czego aż 2 pozostawiły komentarze dzięki i dalej komentujcie

Komentarzy: 1 Szukamy sponsora dla Górnika - oferta marketingowa 2006-07-28 ..Szukamy sponsora dla Górnika - oferta marketingowa

Informacja Stowarzyszenia Klub Sympatyków Górnika Zabrze:
Szanowni Państwo, jako Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze pragniemy przedstawić Państwu ofertę współpracy, reklamy, pomocy zasłużonemu dla polskiej piłki nożnej klubowi - Górnikowi Zabrze.
Poniżej przedstawiamy dane kontaktowe pragnąc jeszcze raz serdecznie zachęcić do współpracy.

Kontakt:
GÓRNIK ZABRZE SSA
ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze.

tel.: (032) 271-49-26,
fax.: (032) 271-05-30.

Prosimy kontaktować się w sprawie ewentualnego sponsoringu bezpośrednio z Panem Jerzym Frenkielem, prezesem.

Blog david2118

Doping w meczu z trudnym przeciwnikiem.
Szczególną uwagę nasi piłkarze muszą zwrócić na młodego i bramkostrzelnego (po ojcu) Janoszkę!

Komentarzy: 0 Informacje o Walce Makoszowy 2006-10-20 Górniczy Klub Sportowy Walka Makoszowy (Zabrze)
Rok założenia: 1922
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Dzierżona 31/b/3, 41-800 Zabrze
telefon: (32) 271-19-60
WWW: http://walka.makoszowy.pl (oficj.)
Stadion: pojemność - 4.300 miejsc
oświetlenie - brak
Trener: Marek Mandla

Sukcesy: najwyższy poziom ligowy to III liga.

Kadra:
Bramkarze:
Patryk Bytnar (88), Andrzej Jarkiewicz (72), Daniel Piechota (76).

Obrońcy:
Damian Baron (85), Przemysław Gałecki (82), Rafał Kocyba (75), Tomasz Rzepka (85), Krystian Sosna (77), Lesław Stamper (86), Dariusz Zawadzki (77).

Pomocnicy:
Grzegorz Bilski (87), Damian Domagalski (87), Michał Hutka (87), Marcin Kondzielnik (77),.

Uczucia

Wg lekarzy, bo mój mąż uważa, że to przesada i wścieka się na kolejną wizję jazdy do Zabrza. Nie mniej ode mnie. Tylko przeze mnie przemawia wizja wlewania do baku wody, bo na paliwo nie będę miała pieniędzy lada chwila. W ciągu 1,5 miesiąca na ten cel musiałam przeznaczyć ponad 2 tysiące złotych. A konto puste. Nawet moja ostatnia podwyżka zda się na nic. Bo co można zrobić z 57 złotymi dodanymi do pensji podstawowej a przyznanymi w imię awansu na starszego asystenta w laboratorium po 27 latach pracy w służbie zdrowia?! Chyba tylko iść i się upić. Póki co, to niemożliwe. Wszak jutro znów kierunek Zabrze! Jakby nie patrzeć- wszystkie drogi prowadzą właśnie tam.

21:38, lai45
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 12 października 2010
Zmiany

Po niecałym miesiącu od wyjścia ze szpitala mój mąż czuje się doskonale. Aż się boję, czy to nie cisza przed burzą. Prowadzi auto, mimo, że nie powinien siadać za kółko przez 3 miesiące od zabiegu,.