O czym chcesz poczytać na blogach?

Zabawki

Edu zabawki

 • wtorek, 21 lutego 2012
  • Ile dziecko potrzebuje zabawek?

   Ile zabawek dawać swojemu dziecku? Bardzo często rodzice stawiają sobie i innym takie pytanie. Odpowiedź nie jest tutaj jednoznaczna. Najważniejsze jest szczęście dziecka i jego stabilny nastrój oraz rozwój. Chciałby się odpowiedzieć: jak najwięcej! Nie jest to jednak do końca prawda. Zależy to od charakteru produktów, które dajemy dziecku do zabawy. Zakładając, że proponujemy dziecku przede wszystkim zabawki edukacyjne, nie możemy przesadzać z ich ilością. Trzeba znaleźć złoty środek. Dzieciństwo nie polega tylko na edukacji, ale także na zwykłej zabawie, która również ma szczytny cel: poprawienie nastroju dziecka. Dlatego warto pamiętać o dawaniu dzieciom również najzwyklejszych zabawek, takich jak na przykład zwykłe samochodziki bez specjalnych, dodatkowych funkcji. Jaki będzie efekt? Nie narzucamy dziecku żadnego sposobu użytkowania takiej zabawki, a ono samo używając swojej kreatywności, wymyśli sobie najlepszą zabawę, w którą na pewno chętnie zaangażują się jego rówieśnicy.
   Co zrobić, gdy dziecku szybko nudzą.

 • Edukacyjna zabawa

  Ulubione zabawki dzieci 2012-02-21 Jakimi zabawkami dzieci lubią bawić się najbardziej? Nie ma reguły. Najmłodsze dzieci, jeszcze niemowlęta w wieku do pierwszego roku życia, fascynują się wszelkimi zabawkami, które wpływają bezpośrednio na ich bodźce. Najciekawsze dla nich są wówczas wszelkie atrakcje, które grają wesołe melodie, świecą kolorowymi światełkami oraz takie, które po dotknięciu lub pociągnięciu zaczynają się poruszać, wibrować lub w inny sposób okazywać reakcję na sterowanie przez dziecko. Tego typu zabawki bardzo korzystnie wpływają na rozwój dziecka ćwicząc jego zmysły i otwierając na postrzeganie świata. Warto jednak pamiętać, żeby nie podsuwać dzieciom zbyt wielu zabaw i aktywności jednocześnie. Interaktywne zabawki w połączeniu z telewizorem i wieloma ludźmi wokół mogą spowodować zaburzenia koncentracji uwagi, co z kolei prowadzi do ADHD. Dbajmy o to, żeby dostarczać dzieciom markowe zabawki dopasowane do wieku dziecka. Wysokiej jakości produkty stawiają na bezpieczeństwo i dostarczenie dzieciom wielu atrakcji. Każdy dorosły rodzic, chce dla dziecka lepszego dzieciństwa, niż on sam przeżył. Rodzice myślą.

  Mały blog - bloog.pl

  Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Odpowiednie ubranka, wyposażenie, zabawki, wyprawki - wszystko co najlepsze i z najwyższej półki.
  Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Odpowiednie ubranka, wyposażenie, zabawki, wyprawki - wszystko co najlepsze i z najwyższej półki. Jeśli jedzenie - tylko zaufanych producentów, jeśli zabawki - tylko najlepszy sklep z zabawkami. Czy jednak zawsze to, co droższe, oznacza lepsze? Wiele rodziców wybierając sklep z zabawkami dla swoich dzieci patrzy na markę. Co się z tym wiąże - cena również idzie w górę wraz z jakością. Reklamy telewizyjne pokazują nam co rusz nowsze zabawki i nowinki w świecie dziecięcym. Często nasza pociecha dostaje jedną drogą zabawkę, zamiast kilku drobniejszych. Czy zawsze powinniśmy kierować się firmą i renomą? Mianowicie najważniejsze jest, aby zabawka spełniała podstawowe kryteria bezpieczeństwa i była odpowiednio dobrana do wieku. To może zapewnić nam każdy rodzaj produktu, nie tylko firmowy. Sklep z zabawkami powinien posiadać produkty bezpieczne i przetestowane przez specjalistów. I o ile firmom znanym możemy zaufać, niszowy sklep z zabawkami wzbudza już nasz niepokój. Jedno jest pewne, przed zakupem jakiegokolwiek przedmiotu dla naszego malucha, powinniśmy przekonać się,.

  Pusiaczkowe-avki - Onet.pl Blog

  )2 pary skarpetek łapki niedrapki( tekstylia dla dzieci )śpiworek rożek ręcznik kąpielowy Kosmetyki: mydło hipoalergiczne waciki oliwka krem do pielęgnacji pupy puder myjka chusteczki nawilżane pampersy nożyczki zaokrąglone spirytus do przemywania pępka Sprzęty i mebelki: - łóżeczko - wózek - fotelik nosidełko - pościel do łóżeczka( ubranka dla niemowląt )- podgrzewacz - nawilżacz powietrza - elektryczna niania Noworodek szybko rośnie, więc nie kupujmy wielu ciuszków( ubranka dla niemowląt )w tych samych rozmiarach. Czasem opłaca się też kupować w sklepach internetowych, które maja promocyjne ceny. Noworodek jest jeszcze za mały na zabawki. Jednak możemy zamontować przy łóżeczku karuzelę grającą i kręcącą się, z kolorowymi elementami.
  Pusia (07:05)
  Zostaw komentarz

  15 grudnia 2011
  Dobre zabawki dla dzieci
  W.

  Jak wychowywać nowego obywatela

  Bajka dziecko kształcenie rozwój ruch wychowywanie
  13:11, piefkej
  Link Komentarze (1) »
  niedziela, 14 marca 2010
  Zabawka dla dziecka i taty

  Dobra zabawka

   

  Kucyk Pony, samochód na pilota, lalki Barbie, elektryczna kolejka, kompletne tory wyścigowe, biegające, śpiewające i świecące pluszaki i tak dalej i tak dalej. Nowoczesne zabawki zalegają na półkach każdego sklepu dla dzieci, a my nie możemy się im oprzeć.

  Tak bardzo pragniemy, aby nasze oczko w głowie, miało najlepsze zabawki, że przestajemy się zastanawiać, nad ich przydatnością. Ważne, aby się świeciły, grały, ruszały, były kolorowe i nieważna jest ich cena. Grunt, że nasze dziecko będzie najszczęśliwsze.

  No właśnie ono, czy my?

  Tak naprawdę, większość zabawek, jakie kupują ojcowie swoim dzieciom to bardziej mają zadowalać ich samych, niż maluchy. Bo one będą się cieszyły z każdej bylejakiej zabawki. Wystarczy, aby była nowa no chyba, że od najmłodszych lat.