O czym chcesz poczytać na blogach?

Zabawa sylwestrowa

Blog siedzisko

Okresie świąteczno – noworocznym, żadne z nas nawet nie pomyślało o jakieś ogólnej zabawie sylwestrowej. Tym razem postanowiliśmy to zmienić. Były dwie „mocne” okazje. Pałac w Wiejcach za jedyne 1800 zł od pary i Dom nad Rzeką za 300zł..., mniej. W końcu decyzja zapadła. Zabawa sylwestrowa w wiejskiej świetlicy. Za 50 zł od pary. Za orkiestrę, szampan, słodycze i mandarynki. Reszta (wódka i żarcie) we własnym zakresie. Warunki niemal spartańskie, WC na podwórku i drewniane dechy za parkiet. Jak członek Rady Sołeckiej zobowiązany byłem do pomocy przy organizacji, stąd.¼ dorosłej społeczności. Pokażcie mi w mieście taką grupę nie związaną siłą wyższą. W moim dawnym blokowisku to prawie pięć bloków. Trudno by było znaleźć 20, którzy by się w ten sposób odnajdywali. No chyba, że w kościele na mszy. A sam sylwester? No cóż, zabawa jak zabawa, nikt nie ucierpiał, nikogo z orczykiem w plecach nie widziałem. Podpici byli, jedni mocniej inny słabiej, lecz nikt się nie tarzał na parkiecie, nikogo do izby wytrzeźwień zawozić nie trzeba było. Jednoosobowa orkiestra też się spisała, choć nad ranem nasz solista już lekko chrypiał..

stacja 0 - Onet.pl Blog

Stycznia wymazujemy wszystkie konflikty, spory, żale i smutki, i zaczynamy wszystko "na nowo" - teraz już nie popełnimy tych samych błędów co rok temu, mamy większy zapał do pracy i nauki. To niesamowite jak zmiana kalendarza oddziałuje na naszą psychikę!
Normą się już stało, że problemem jest nasza zabawa Sylwestrowa - co, gdzie, z kim? Co roku jakieś nerwy, problemy z organizacją i przede wszystkim problem z miejscem. Tegoroczna zabawa stała pod wielkim znakiem zapytania. R.J. nie chciał spędzać Sylwka z moimi znajomymi (patrz: kontakty z P...).Dostaliśmy dwie propozycje wyjazdu sylwestrowego: pierwszy wyjazd na.

adewma

To będzie rok na piątkę.

Ewa

skomentuj (22)

Moi rodzice 2005-02-23 11:55:28


lubili się bawić. Nawet gdy byłyśmy małe (ja i siostra) starali się nie omijać zabaw sylwestrowych czy karnawałowych. Poza tym mieli spore grono znajomych, którzy bardzo często gościli w naszym domu. Na imprezach domowych grano w karty, a nawet tańczono na stole. W trakcie ostatniej wizyty u nas, mama przypominała kilka historyjek, które bardzo podobały się Adasiowi więc śmiał się prosząc o.


skomentuj (13)

Dostałam 2005-02-24 21:31:57


z okazji urodzin farby do malowania na szkle. Szkoda, że w zestawie są tylko cztery kolory - w tym jeden to przezroczysty z brokatem. :) Ale mimo tego to fajna zabawa.
Dzięki farbom, każde z nas ma swoją, niepowtarzalną szklankę do soku.
Pierwsza, z koszykiem owoców, należy do mnie - niejako wymuszonej obecnym stanem entuzjastki owoców.
Druga to szklanka Adasia – maniaka gier komputerowych. Stąd nieodłączne Simsy
I trzecia –.

Małe co nieco - Onet.pl Blog

Wypiję troche wina, które lubie, przywitamy we dwoje Nowy Rok i chętnie zaraz po północy położę się spać jak wystrzeliwane na osiedlu petardy mi na to pozwolą :)

Zawsze lubiłam duże bale ale w swoim życiu byłam tylko na kilku. W większości spędzałam Sylwestra w gronie przyjaciół u kogoś w domu albo organizowałam przyjęcie u nas. Ma to swoje dobre strony bo można normalnie porozmawiać :) za to gorzej z tańcami :) Pewnie i w tym roku nie byłoby problemu w zorganizowaniu takiego sylwestrowego spotkania ale tym razem nie mam na to ochoty. Może dlatego, że musiałabym wysupłać trochę kasy, której kompletnie w tej chwili nie mam, a może dlatego, że sie starzeje :) i zacisze własnego mieszkania jest dla mnie dobrym azylem a może dlatego, ze ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo trudne ? Pewenie i to i to ...

Życzę wszystkim, którzy odwiedzają to miejsce szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku :)

Ella.

Wypiję troche wina, które lubie, przywitamy we dwoje Nowy Rok i chętnie zaraz po północy położę się spać jak wystrzeliwane na osiedlu petardy mi na to pozwolą :)

Zawsze lubiłam duże bale ale w swoim życiu byłam tylko na kilku. W większości spędzałam Sylwestra w gronie przyjaciół u kogoś w domu albo organizowałam przyjęcie u nas. Ma to swoje dobre strony bo można normalnie porozmawiać :) za to gorzej z tańcami :) Pewnie i w tym roku nie byłoby problemu w zorganizowaniu takiego sylwestrowego spotkania ale tym razem nie mam na to ochoty. Może.

Nails By RoKsanKa :) - Onet.pl Blog

Hej    Pani Beata chciała coś na sylwestra najpierw miało być delikatnie ale jednak zostało przy złotym sypkim brokacie i do tego ułożone w dwóch rzędach czarne piegi    Całość wygląda tak :  
 
A jak tam wasza zabawa sylwestrowa ?   Bo musze powiedzieć, że moja była baaardzo udana       
Nails By Roksanka (23:44)
10 Kliknij i.

Wiek - Onet.pl Blog

Mnie historie rodzinne.

         - Opowiedzieć, tak? Hm… Jak wcześniej powiedziałam nigdy nie poznałam mojej ciotki, a moja mama nie pamięta jej za bardzo. Zuzanna zmarła podczas balu sylwestrowego w 1912 roku. – cała piątka spojrzała po sobie, tylko Zuza z uwagą słuchała swojej jak się okazało siostrzenicy. – Znaleziono ją dopiero nad ranem, leżała na ulicy razem ze swoimi przyjaciółmi. W kostnicy nie potrafili określić dokładnej przyczyny śmierci, ale w aktach napisali,.

Szóstka przyjaciół wprowadza się do starego, wielkiego domu na obrzeżach miasta. Ci młodzi ludzie od wielu lat mają wielką tajemnicę, o której nikt nie wie. W 1912 roku podczas zabawy sylwestrowej 18-letni Krystian razem ze swoją 17-letnią dziewczyną Weroniką, oraz Pawłem i Izabelą wybrali się na długi spacer.  Miłość tych dwóch par była tak wielka, że nic nie mogło ich rozdzielić. Po czasie do tej czwórki dołączyła Zuzanna i Kondrat. Ta dwójka od lat coś do siebie czuła,.