O czym chcesz poczytać na blogach?

Zabawa andrzejkowa

Ministranci

22:23, ipcd
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 grudnia 2011
Dyskoteka Andrzejkowa

19 Listopada o godzinie 15:00 odbyła się zabawa Andrzejkowa na której byli obecni LSO, ODB, Dziewczęca Służba Maryjna, Schola. Większość osób była przebrana, niektórzy naprawdę strasznie. Po chwili tańczenia przeszliśmy do salki obok aby się napić i zjeść, żeby mieć siły na dalszą część zabawy. Później podzieleni na małe grupki.

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryjnej w Bobrku - Onet.pl Blog21 stycznia 2012
zabawa andrzejkowa 2011

26 listopada 2011 roku z okazjiimienin ks. Andrzeja odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana wspólnie przezStowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryjnej ,.

Skomentuj mnie
moje ostatnie posty
  • zabawa andrzejkowa 2011 (:); 21.01.2012)
  • "Przychodźcie do stopni tego.

Samorząd Uczniowski działający w Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini - Onet.pl Blog

29.11.2006 - Andrzejkowe DISCO

W wigilię święta świętego Andrzeja odbyły się w naszej szkole... wróć! odbyły się w MDK-u... wróć! odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury zabawa andrzejkowa uczniów naszego Ekonoma oraz ich osób towarzyszących.

 

Mieliśmy zacząć punkt 17ta ale pech chciał, że światła późno dojechały (ach te korki), a sprzęt był nie ten, co ostatnio iii przez prawie dwie godziny bawiliśmy się z kablami zamiast skupiać się na wyborze.

Aktualności ze szkoły:)

Zabawa szkolna... A miało być tak fajnie... 2008-01-09 Dnia 29.11.2007r. odbyła się z naszej szkole zabawa andrzejkowa. Planowana była ona w godz. 16 00-20 00 lecz jednak, dzięki naszym kolegom z I klasy gimnazjum nie dotrwaliśmy do końca imprezy. Nasza Pani wc-dyrektor przerwała nam tak dobrze zapowiadającą się imprezę niedługo po upływie 2 godz. Musieliśmy posprzątać wszystkie sale i poczekać na przyjazd pani.

.....O moich przygodach.. :P I o mnie... :)

Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci:
 
3
Notki
Zabawa Andrzejkowa...... 2006-11-29
I nic.
                                                    Zabawa była od 12.00 do 15.00 i tak na 

" W życiu piękne są tylko chwile ..." - bloog.pl

Zapraszamy !!!

 

 

 

 

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2663291,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

PORA NA ANDRZEJKI

sobota, 01.

           Wierzono, że w niektóre dni w roku duchy przodków wracaja na ziemię aby odsłonić nam niektóre tajemnice czekającej nas przyszłości. Obecnie na andrzejkach bawia sie zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Na zabawach andrzejkowych królują wróżby dotyczące miłości i małżeństwa. Im więcej osób uczestniczy w wieczorkach andrzejkowych, tym zabawa jest przedniejsza.