O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Yvonne

Yvonne-S |||||||||||||||| Jedyny fansite o aktorce Yvonne Strahovski - Onet.pl Blog

 

W numerze magazynu "The Guide" pojawił się artykuł o serialu "Chuck". Artykuł jest dość obszerny, a skany są w jakości HQ. Numer miał premierę 23 stycznia. W środku oprócz artykułu można znaleźć zdjęcia z planu serialu oraz fotografię promującą "Chuck'a". Skany znajdują się w galerii.

      

sponge
6 comments

14 lutego 2012
13 | Sesja dla "SoBe SkinSuit"

Jakiś czas temu pojawiła się sesja promująca wodę "SoBe SkinSuit" z Yvonne. Na razie w internecie pojawiło się 18 oficjalnych zdjęć, które dodałam już do.

Secret Weapon - Onet.pl Blog

Słuchaj, ja powoli muszę lecieć. - Przez chwilę słyszałam kroki Vanessy, coraz bliżej mnie, a w następnym momencie dziewczyna zdjęła mi z twarzy poduszkę i pocałowała w policzek. - Trzymaj się, mycha.
 - Pa - odpowiedziałam oschle. Kiedy wyszła już z pokoju, wstałam i sięgnęłam po kartkę papieru. Usiadłam na oknie, z widokiem na las i zaczęłam go szkicować. Siedziałam tak, dosyć długo, ale w jakiejś chwili zrobiłam się strasznie zmęczona. Spojrzałam więc na zegarek. Była dopiero dziewiętnasta, ale wzięłam swoją koszulę nocną i poszłam się umyć.
 - Idziesz już spać? - spytała Yvonne, kiedy zobaczyła, że idę do łazienki.
 - Taak, jakoś zmęczona jestem... - odpowiedziałam, ziewając lekko.
 - No, dobra, dobra, to leć się myć, dobranoc - dodała jeszcze i poszła na dół. Kiedy byłam już na miejscu, szybko wzięłam prysznic, umyłam zęby i przebrałam się w piżamę. Po tym wróciłam do pokoju i rzuciłam się do łóżka. Zasnęłam dosyć szybko, ale cieszyć się z tego nie mogłam, bo nie dość, że śniłam o wilkach, to obudziłam się koło pierwszej. Chociaż próbowałam dosyć długo, to po prostu nie byłam w stanie ponownie zasnąć - wstałam więc, włączyłam.

Story about... - Onet.pl Blog

13 Jest już dużo ale ciągle mało

12 września 2008
Rozdział 1
Był letni, mglisty poranek. Norah obudziła się gwałtownie, uderzając głową o łóżko. Była zlana potem. Przyśniło jej się, że ktoś umarł, ktoś znajomy... Nad nią Yvonne stęknęła głośno, a Nore przeszył ból, tak niespodziewany i szybki, że spadła z łóżka. Jej długie, jasne włosy rozsypały się po podłodze. Do pokoju wkroczyła pani Begner zwabiona hałasem. Kiedy zobaczyła Nore podnoszącą się z podłogi tylko westchnęła i wyszła. Nie miała cierpliwości do tej dziewczyny. Dwanaście lat temu, kiedy Norah miała rok, jej rodzice zaginęli w tajemniczych okolicznościach. Pani Begner nie mogła nigdzie znaleźć informacji na ich temat, jakby nigdy nie istnieli. Zostawili córkę z babką, która była bardzo stara i wkrótce zmarła. Dziewczynka trafiła do sierocińca. Teraz.

„Przemilczenie nie jest kłamstwem, tylko niewypowiedzianą prawdą.” - Fiodor Gladkow - Onet.pl Blog

 

Mała grupa Ślizgonów szła szybko po opustoszałym zamku. Była sobota, wszyscy uczniowie siedzieli w swoich domach i odpoczywali po wygranym przez Gryfonów meczu quidditcha. Ślizgoni przemykali się cicho przez korytarze, nie dając znać o swojej wędrówce. Nie działali wbrew zasadom - nie było jeszcze ciszy nocnej. Ale na pewno żaden z nich nie chciał, by ktokolwiek się dowiedział o celu ich wędrówki.

- Dalej nie mogę się pogodzić z tą przegraną - szepnął Draco.

- O, daj spokój. Powinieneś się przyzwyczaić - zachichotał cicho Theo. Draco zmierzył go morderczym spojrzeniem.

- A ja dalej uważam, że wygrywalibyśmy już od dawna, gdybym tylko była w składzie - szepnęła z wyrzutem Yvonne.

Look into my eyes. Tell me, what you see? | gustav-th-opo

Że sama nią jestem. Pogadaj z innymi ludźmi to ci powiedzą, że Polki są najładniejsze na świecie.
-A ja śmiem twierdzić, że to właśnie dlatego tak myślisz, bo twoi rodzice są Polakami. Ja nie wiem, ty chyba tęsknisz za tym swoim zakichanym krajem, że tylko o tym byś mówiła. Przecież nawet nie pamiętasz jak tam było. W ogóle nawet nie można po tobie poznać, że nie jesteś rodowitą Niemką, tak dobrze mówisz w naszym języku. A Polki wcale nie są najładniejsze!
-Okej, zadzwońmy do któregoś z chłopaków i on nam powie kto ma rację.- zaproponowała wkurzona, że nie może Georga przekonać, Yvonne.-Zakład, że będą po mojej stronie?
-Zakład. Kto przegra robi striptiz.
-Okej. Tylko nie do naga. Do bielizny.-przystała na propozycję Yvonne.
-Dobra. To do kogo dzwonimy? Wiem- do Toma, on się zna na dziewczynach.
-O nie, nie. Jemu się podoba każda, byle by miała duży biust. Od razu mówię, że Bill też odpada, bo ja nie wiem co to to jest. Tylko mu nie mów o tym, ale on chyba nie jest do końca normalny...
-No to dzwonimy do Gustava.- zadecydował Georg, choć wybór był już niewielki, o ile jakiś był...

*****

W pokoju najmłodszego z Schäferów właśnie.

Oceny blogowych opowiadań - Onet.pl Blog

 

- treść

Tak jest! Opowiadanie nie jest o żadnych wampirach, a o Hogwarcie z czego jestem niezwykle zadowolona. Jeszcze lepiej! Główną bohaterką jest córka Bellatrix, którą wprost uwielbiam! Gdyby to ode mnie zależały losy czarodziejów to pozwoliłabym Voldziowi wygrać, a Harry smażyłby się gdzieś na rożnie. No ale wróćmy do opowiadania: prolog przedstawia nam losy Draco i Yvonne jako małych dzieci. Już na początku Autorka pokazuje nam jak dużą władzę posiada dziewczyna nad Draco i jaki ma ona charakter. Zaczynają się również pierwsze tajemnice, gdyż nie wiadomo kto jest ojcem Yvonne.

Kolejny rozdział zaczyna się kilka lat później, gdy Yvonne chodzi już do Hogwartu i jest na piątym roku. Normalne życie lekcje i… zmiana charakteru Yvonne. Dziewczyna całkowicie nie pasuje do tej dziesięciolatki z prologu, co trochę zniechęca mnie do dalszego czytania.

Pamiętnik Lily E. - Onet.pl Blog

Tego akurat nikt nie zapamiętał.

- Ktoś musiał je ukraść, tak? - bardziej stwierdził niż zapytał. Teraz było oczywiste, że planów nie ma ani u nas, ani u Syriusza. Podczas drogi nikt nie mógł nam ich zabrać, bo teleportowaliśmy się. Dla pewności obejrzałam dokładnie torbę Jamesa. Ani śladu. Dziury też nie było, więc nie mogły wypaśc. Jakim cudem po prostu zniknęły? Wiedziało o nich tylko pięć osób, pilnowaliśmy ich... to nie mógł być zwykły przypadek!

- Kto by to zrobił? - zapytałam z powątpiewaniem. - Musiałeś je gdzieś położyć. Pewnie tu są, a my nie możemy ich znaleźć. Byliśmy tylko w piątkę, wszyscy siedzieli w pokoju...

- Zaraz - przerwał mi. - Nie wszyscy siedzieli w pokoju. Remus wyszedł wcześniej!

Lily Evans (15:15)
37 komentarzy - dziękuję!

19 lipca 2006
Przecież jestem twoją przyjaciółką Yvonne

Yvonne catterfeld

...Schwarzekatze... mój ogród myśli...

Ideii byłam... ale naprawdę nie w tym momencie... zrozumiesz?... mam nadzieję... bo ja się wpakuje... i zrobię Ci krzywdę... obym nie musiała...

2004-04-14 21:24:17
skomentuj (8)

es tut immer weh...

Yvonne Catterfeld - Wenn Du Gehst

Du bist wie die Ewigkeit,
bist die Quelle meiner Kraft.
Füll mich aus mit deinem Glück,
dreifach geb ich`s dir zurück.

Du bist die Unendlichkeit,
die mein Inneres durchdringt.
Lass es so für immer.

young-womans-desire

I tajemniczego, schowanego przed innymi, po przebudzeniu czułam jego zapach i dotyk ..nie chciałam ..nie myślałam a On sam powrócił...

„Unsere Gefühle sind so schön ,doch tun sie uns auch wehe, wenn sie kommen wenn sie gehen, es ist schwer sie zu verstehen..“

Yvonne Catterfeld „ Gefühle“

2004-07-04 10:12:17 skomentuj (5)


Tylko namiętność
„Namiętność sprawia, że przestajemy jeść, spać, pracować. Burzy nasz spokój .Obraca w niwecz całą przeszłość.
Nikt nie lubi, kiedy jego.