O czym chcesz poczytać na blogach?

Yuuki

Opowiadania Yaoi - bloog.pl

Nie mogłem się powstrzymać i zacząłem się brechtać . To wyglądało przekomicznie . A najgorsze to , że za nic nie mogłęm przestać . Oczy już zachodziły mi łzami , ale jedyne co mogłem robić to nadal się śmiać .

                               - Ucisz go bo łeb mnie boli - warknął Yuuki patrząc na mnie jak na dziwadło .

                              - Czemy akurat ja ? - zapytał Hiro .

                             - Bo to przez ciebie się.

Stumbling over the stones... - Onet.pl Blog

Człowiek straci wszystkich go kochających i przez niego kochanych, ból jest większy. I ja jestem w takiej właśnie sytuacji. Tata odszedł od nas bardzo dawno, mama i brat zginęli na miejscu w tym "nieszczęsnym" wypadku, a mała Setsuko jest jak roślinka- pochłania składniki odżywcze, żyje i nic poza tym. A ktoś kogo kocham kocha kogo innego. I nie powinnam do tego kogoś kochanego przez mojego ukochanego czuć nienawiści, staram się, ale podświadomie myślę o tym kimś źle. Zazdrość i pytania; "Czemu ona? Czemu nie ja?", a także zastanawianie się czy zadzwonić na numer, podstępnie zdobyty od Yuuki. Potem krótkie stwierdzenie- tak i zagłuszane w sercu wyrzuty sumienia. Kilka sygnałów i wszystko się zaczyna.
-Halo? Kto mówi?
-Z tej strony Akari. Pamiętasz mnie?
-...Tak.
 W tle głos Fumiko;
-Z kim rozmawiasz?
Aoi zasłonił dłonią słuchawkę, ale i tak było słychać;
-A takie tam sprawy zawodowe. Zaraz skończę.
 Kroki, dźwięk zamykanych drzwi. Przeszedł do innego pomieszczenia.
-Skąd masz mój numer?
-Nieważne... Nie mogę powiedzieć.
-Ok. No to... Masz jakąś sprawę?
-Spotkajmy się.
-Gdzie...?- niezdecydowanym głosem mruknął.

~*~*~*~*~*~Yuuki - Zero - Love~*~*~*~*~*~ - Onet.pl Blog

Nawet się nie spakowali. Postanowili jedynie wrócić do swych pokoi, przespać się i z samego rana wyruszyć w drogę. Właściwie żadne z nich nie miało pojęcia dokąd pójść, jednak Zero zbliżając się do Yuuki już na odległość kilkunastu kilometrów poczuje jej woń, słodką i tak pociągającą...
******
Nie mógł zasnąć. Myślał tylko o zbliżających się godzinach. Teraz był juz pewny, co do wcześniejszych rozważań, wiedział, że kocha Yuuki, że musi przeprosić, powiedzieć jej o swoim uczuciu. 
"Ja... Ja...Kiedyś przyjdę, aby Cię zabić" - przypomniały mu sie słowa, które wypowiedział przy ich ostanim spotkaniu. Teraz jednak uświadomił sobie, że nie da rady...prędzej zabije siebie. 
Wiedział, że Yuuki czeka na niego, ale on jej nie zabije - NIGDY!!!!

Zostań Oiran! - Onet.pl Blog- ubiór na wieczór oraz na szczególne okazje (typu mizuage, parady lub święta) - czerwone + obuwie zew.:

      
********************************************************************************************
 

- ubiór określony według przynależności do rangi domu i do starszych sióstr:

1/ do oiran:

 

2/ do tayu:

 

A na razie to wszystko.

大輔
patron Daisuke
1 klient | Komentarze

23 kwietnia 2011
I.Przydzielenie Ane i Imouto.
Konnichiwa!

Do naszego grona dołączyła nowa siostra Yuuki Ina. Miejmy nadzieję, iż gdy dorośnie zostanie wspaniałym kwiatem w naszym Yukaku i.

Musisz odnaleźć nadzieję i nieważne, że nazwą ciebie głupcem. - Onet.pl Blog

 - Ohayo, jestem Namida. - przedstawiła się blond-włosa nastolatka.
 - Ohayo, moje imię już raczej znasz. - odpowiedziała Yuuki, uśmiechając się przyjaźnie do nowo poznanej uczennicy.
  Panna Cross spojrzała się na tablice i zaczęła notować to co pisał bądź mówił nauczyciel , aż do dzwonka , a potem do końca dnia .
 - Yuuki-chan! Pewnie jeszcze nie znasz szkoły , nie?! - zapytała się Namida.
 - Umm... właściwie Zero-senpai miał mnie oprowadzić. - odrzekła Yuuki po czym spojrzała w stronę chłopaka.

An Cafe Feat. Mitsu o(≧∀≦)o - Onet.pl Blog

Najpierw padla mysl: jak sie przyjmie "nowe Cherry Saku Yuuki". Dosc szybko otrzymalismy na nią odpowiedz...

-M-Miku... - wyjakalam powoli, szturchając chlopaka w ramie - w-widze, ze nie zwlekaliscie dlugo...

-Ale, ze co? - odpowiedzial, "dziwnie" sie przy tym na mnie patrzac.

-"Co?" A nie slyszysz? - z glosnikow bylo slychac tylko glosne slowa speaker'a radiowego (czy jak to sie tam pisze xd):

"A teraz uslyszymy cos zupelnie innego. Dobrze znany wszystkim zespol An Cafe postanowil ponownie nagrac piosenke "Cherry Saku Yuuki" wraz z dwoma utalentowanymi - chyba utalentowaną i drugą troche mniej... oj, moje wtrącenie - dziewczynami. Posluchajmy wiec." - wszyscy patrzyli po sobie ogromnymi oczami i pytajacym wzrokiem. Ha, ha, ha... Ale smieszne. Niech mi jeszcze ktos powie, ze to nikt z nas nie dał TEGO do radia. No nie. Bez zartow...

-E, ty. Dobre.

-Genialne.

-Świetne. - rozlegalo sie wokolo. Az nie moglam uwierzyc. Ale tak sluchajac tego, rowniez doszlam do takiego wniosku. Miku i Gośka umieją perfekcyjnie uratowac sprawe.

To tutaj poznasz legende - Onet.pl Blog

Do dziewczyny opiekuńczy i niepozwala jej żadnemu chłopakowi z Nocnej Klasy sie zblizyc.W tajemnicy kocha Inesse i niechce by ona się dowidziała.

 

  

Zero Kiryuu (錐生 零 Kiryū Zero)

Ma 17 lat. Syn łowców wampirów. Sam stał się wampirem po tym, jak ugryzła go Shizuka Hiou (wampirzyca czystej krwi)-zabójczyni jego rodziców. Po tej pamiętnej nocy trafił do domu Kaiena Cross. Jest przyjacielem Yuuki. Wraz z nią pełni funkcję strażnika. Zdecydował się na tę posadę tylko dlatego, że chce znaleźć najskuteczniejszy sposób na pozbycie się wampirów. Posługuje się anty-wampirzą bronią 'Bloody Rose', którą dostał od Dyrektora. Na początku ukrywał przed Yuuki fakt, iż jest wampirem. Jednak, gdy wszystko wymknęło mu się spod kontroli, była ona pierwszą osobą, którą ugryzł. Jego organizm nie tolerował tabletek krwi. Groził mu upadek do poziomu E. Uchronił go przed tym Kaname, który dał mu się napić swojej krwi, zmieszanej z krwią Shizuki. Po wypiciu krwi dwóch.