O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Yuna

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Onet.pl Blog

Hej!! Postaram się codziennie pisać opowiadania ( bo uwielbiam to robić!!!) kto to wie? Może zostanę sławną pisarką?    Mam ważną wiadomość! Jutro wyjeżdżam i wrócę w środę lub czwartek. Nie spodziewajcie się w tym czasie opowiadań. Berlin mnie wzywa xD. No w poniedziałek Dzień Dziecka więc wzystkiego naj! ( Jeśli tu są jakieś dzieci xD). Ok to dziś dam moje ostatnie opo.Oczywiście to opo nie będzie ostatnie w moim życiu tylko przed wyjazdem. A i jeszcze jedna sprawa! Yuna czyt. Juna ok? Jak ok to czytaj!

    

                                Witamy w Kadicu!

 

Gdy samolot wylądował była noc. Nie spał tylko Michał czuwając nad Yuną. Bał się że jej zła matka wstąpi i zabierze ją. Bowiem zakochał się w niej od pierwszegp wejrzenia. Czy tylko może jej.

.::.final fantasy.::.Y,R,P in positions it's showtime girls - bloog.pl

-Hej heeeej to tu-zawołała
Kiedy weszły Rikku powiedziała:
-Ej a nie możemy zalatwić najpierw potwora...?
-Nie bo musicie nauczyć się pobierać manę z drzewa
***
-A więc tak skupiacie wszystkie myśli na energii no i to wszystko...-odpowiedziała grzecznie Tear
-HE?To czemu to niby takie trudne?
-Oj Rikku Rikku,musisz mieć zupełną pustkę w głowie ...no dobra jak myślisz że potrafisz to proszę bardzo...użyj na przykład ognia...-zaproponowała Yuna

Fantazja to klucz do magicznego świata - bloog.pl

Mecz nie zagra.

-Co ty wyprawiasz?- Zapytała Rocket -Przecież gramy razem!

-Ta. Jasne- Bąknęła -Sławna, piękna i zdolna, więc mnie unikacie albo przylizujecie się do mnie jak stado psów- Odparła Celes po czym odwróciła się do niego plecami.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1408900,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Uroczystość

piątek, 16 lutego 2007 22:43

Yuna i Pana weszły wraz Tidusem. W śordku siedzenia były jak w koloseum. Po środku w powietrzu unosiła się platforma, a na mniejszych latali gitarzyści.

-Co to?- Spytała Yuna.

-Cicho!- Uciszył ją Tidus -Zaraz sie zacznie..

Poddający się - nigdy nie wygrywa, a wygrywający - nigdy się nie poddaje. - Onet.pl Blog

Was trochę i nadrobię ;*
Yuna (07:05)
3 kilogramy mniej

05 listopada 2008
Brak tytułu
Napisze tak szybko bo jestem przed szkołą ^^
Dzisiaj 6 lekcji to wezmę jabłko do szkoły.
Śniadania nie jadam. Zobaczymy jak to dzisiaj będzie...
Planuję ugotować sobie zupę. Wczoraj poszło ekhm... - mogło być lepiej, ale nie było tragicznie. Dobra lecę kochane ;*

Yuna (07:17)

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście. - Onet.pl Blog

***      ***         ***       ***
            Następnego ranka wyszykowani w mundurki, które załatwiła im Rada ruszyli do szkoły. Po drodze omawiali wersję jak to się znaleźli tutaj itp. Po kilkunastu minutach marszu zaszli pod budynek szkoły. Panna Marusaki z lekkim uśmiechem na wargach obserwowała ludzkich nastolatków. Razem z kuzynem ruszyli do sekretariatu, gdzie dowiedzieli się, że Yuna będzie chodzić do klasy IIb, a Natsumo IIIc. Dziewczyna pożegnała się z kuzynem i studiując uważnie mapkę doszła do klasy. Wzięła głęboki oddech i weszła do klasy. Od razu wszystkie oczy zostały skierowane na nią. Rozejrzała się po pomieszczeniu i jej wzrok spoczął na drobnej czarnowłosej dziewczynie. Od razu ją rozpoznała.
-Sora!-krzyknęła radośnie i podbiegła do przyjaciółki rzucając się jej na szyję. Oczywiście w klasie rozległy się zdziwione szepty.
-Yu..Yuna?-zapytała zdziwiona syrena, gdy już czarnooka puściła ją. Następczyni tronu.

Yuna kim

Giga Drill Breaker

Shinian w końcu skończył i faktycznie wyciągnął pocisk.

Z kanciapy dobiegały dziwne odgłosy, jakieś bunga bunga czy inne dźwięki, które ciężko było jednoznacznie przypisać do konkretnej sytuacji. Wiedziałem jednak że Kleksa nie jest specjalnie zadowolona z tego co tam się dzieje.
- Karwa nie dam się tu dłużej wiezić, kim ty myślisz że ja jestem? Jestem Kazuo Cipoluski strzelaj albo wychodzę – powiedział koleś, którego nikt nikt znał. Koleś naraz padł na ziemię z dziurą w głowie jak w filmach Tarantino. Pfff i tak go nikt nie znał, bardziej przejmował mnie fakt że Grześ z taką łatwością sobie strzelał, miał widocznie bardzo słabą psychikę.

Swoje życie przeze mnie!
- To Twój wybór Deb, a teraz giń.

- Chyba Ty! – powiedział tajemniczy kobiecy głos. To Lady Luck, stała za piterkiem z czymś co przypominało pistolet przyłożony do tyłu jej głowy.
- Nie pozwolę byś nadal krzywdził moją siostrę, tak samo zrobiła by Lulu w Final Fantasy X, gdyby ktoś groził Yunie!
- Blefujesz, skąd niby miałabyś broń! – powiedział Pit z lekką niepewnością w głosie.
- Zaryzykujesz !?

Wówczas ktoś wyważył drzwi jednym kopniakiem. Zobaczyłem jedynie kolesia ubranego w koc i kowbojski kapelusz, który zasłaniał mu twarz – wyglądał identycznie jak Clint Eastwood gdy grał jeszcze w.

Perfekcyjni z natury - Akatsuki - Onet.pl Blog

Teraz tylko jedno, kto mnie przeniósł z parapetu na to łóżko, chyba że była możliwość, że lunatykowałam, ale to raczej nie możliwe, bo nigdy to mi się nie zdarzyło. Wlepiłam swój wzrok w biały sufit, zastanawiając się nad ostatnim snem. Miałam tyle pytań, a zero odpowiedzi. Czyj to był ten opuszczony dom i co się tam stało ?  I kim była ta rodzina ?
- Mam dziwną wyobraźnie - Stwierdziłam opatulając się bardziej kocem, gdy w pewnym momencie usłyszałam pukanie dochodzące z za drzwi. -Ehhh...-Mruknęłam pod nosem niechętnie zwlekając się do nich i otwierając je...

Główny powód mojej nieobecności ale też były inne musiałam się wziąć za naukę itp, lecz nie będę już tego pisać bo was doszczętnie zanudzę.


Mam nadzieję, że ten rozdział wam się podobał i nie zasnęliście na klawiaturze (co mi się czasami zdarza xD). Yuna nic nie mów. W końcu napisałam ten rozdział i się ciesz xD