O czym chcesz poczytać na blogach?

Yukon

*****PODRÓŻE DO NIKĄD****** ****UFO I RZECZYWISTOŚĆ****

O wątpliwej jakości relacje w 90% zmyślone nie mogą stanowić wiarygodnego źródła informacji na temat obcych i ich pojawień się. No chyba, że sa to obserwacje niezależne danych obiektów dokonane przez różnych świadków w tym samym czasie lub okresie.

 

Jak to często bywa po jakimś czasie znajdują na YT jakiś materiał filmowy potwierdzający moje rejestracje zdjęciowe i filmowe. I tym razem taki znalazłem zobaczcie ten film jak w 1:56 minucie w kadrze przelatuje taki sam obiekt jaki ja sfilmowałem swoim Yukonem Ranger wiele razy. Na całym filmie widać poza tym typowe nocne obiekty leniwie sunące po niebie:

http://www.youtube.com/watch?v=Mu3VUCDIc3Y

 

I jeszcze jedno potwierdzenie, że takie obiekty latają nie tylko w Polsce

Wilczy świat...Wilcze wspomnienia... - bloog.pl

Mam pewien...hmm..."pomysł"? *chodzi tak, aby mógł każdego zobaczyć* Nie pokoi mnie to iż co poniektórzy rzekomo nie mogą podać żadnej drogi kontaktu… A więc. Pod tym wpisem niech każdy kto jeszcze „nie ma” drogi kontaktu, to niech coś wymyśli i wpisze swój kontakt. *zeszedł ze skały przemówień i podszedł bliżej wilków* Zawsze możecie założyć nową pocztę, nowe gg i tak dalej. Jeżeli ktoś nie potrafi, mówi się trudno! Czekam na drogi kontaktu” do 8grudnia.*podszedł do Shego* Aha..I mam nadzieję iż ta sytuacja z całym wilkiem Lucasem się nie powtórzy..*warknął lekko *Nie chcę mieć tutaj burdlu..*wycofał się do swojej jaskini*Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,328448082,trackback

komentarze (6) | dodaj komentarz

Pomocny wilk Yukon

niedziela, 02.

Cause I don't think that they'd understand When everything's made to be broken - Onet.pl Blog

Imię i nazwisko: Matylda Tiara Gordon
Codename: Devil, później Reise
Tożsamość: tajna
Rasa: mieszaniec człowieka, diabła, anioła i demona
Status prawny: Obywatelka USA, notowana za złodziejstwo; przemyt broni i narkotyków
Stan cywilny: Panna
Zajęcie/zawód: poszukiwaczka przygód, bez konkretnego miejsca zamieszkania; w przyszkości płatna zabójczyni
Hobby: rysowanie, granie na gitarze
Grupa: The Acolytes
Wiek:18 lat
Waga: 50 kg
Wzrost: 1,69 m
Kolor oczu: brązowe
Kolor włosów: kremowe
Pochodzene: Port Yukon, Alaska
Rodzina: Emily Gordon [matka], Lestat Gordon [ojciec], Xavier,później Razmus [młodszy brat], James Howlett [starszy brat], Violet Lovejoy [bratanica], Jessy Howlett [bratanica],Victoria Cube [siostra]

Znaki szczególne: tatuaż skrzydeł na plecach, kolczyk w brwi oraz 6 w prawym uchu, bandaże od śródręcza do łokci
Charakter: spokojna, czasem wręcz zamknięta w sobie. Gdy jest jej ciężko izoluje się od innych; gdy ma dobry humor nie ukazuje go. Bezinteresownie pomaga inny, lecz nie chce, aby ktoś zajął się nią.
Zdolności: magia; przemiana postaci; znikoma moc.

Kanada

Kraju pokrywa wieczna zmarzlina. Ze względu na przeważające wiatry północne i północno-wschodnie liczne są w zimie tzw. blizzards czyli zawieje śnieżne. Odmiennie dużo ciepła przynosi zachodni wiatr prerii kanadyjskich chinook (“pożeracz śniegu”), powodujący gwałtowne topnienie śniegu.

Na terenie Kanady występuje kilka pasm górskich. Na zachodzie góry: Skaliste, Nadbrzeżne i Mackenzie, na wschodzie: Torngat, Appalachy i Lauretańskie, na północy: Św. Eliasza, Pelly. Najwyższym szczytem Kanady jest Logan (6050 m. n.p.m.), położony w Yukon. Na obszarze gór zlokalizowane są liczne parki narodowe m. in. w Górach Skalistych, park Banff, oferujący możliwość biwakowania w dzikim terenie, wędrówki, moczenie w gorących źródłach i inne atrakcje.

W centrum kraju położona jest kraina prerii rozciągająca się od Gór Skalistych na wschód, przez tereny Alberty, Saskatchewanu i Manitoby. Jest nią płaski obszar, uroczo porośnięty słonecznikami i pszenicą. W jej granicach znajduje się Głowa Rozbita w Skoku Bizona, miejsce historycznie związane z plemieniem Czarnych Stóp.

Na terenie Kanady znajduje się.

Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog

Po czym, w oczekiwaniu na powrót pociągu Walibi Express, zwiedziliśmy Walibi Land dla dzieci mniej więcej w naszym wieku ;P. Byliśmy w autobusie do Amsterdamu o wdzięcznej nazwie Toeter (tuter czyli coś co robi tuut tuut), widzieliśmy mnóstwo karuzel, małe igloo z napisem "Nie budź pingwina" i coś naprawdę dobrze zrobionego dla dzieci - "Splash Battle" czyli wielki basen z pojazdami, z których można strzelać do siebie wodą ;). Oprócz tego spotkaliśmy łysą lamę (interesujące zjawisko xD) i nadwyraz pierzastą (nawet na nogach) i tłustą kurę.

  A wraz z przenosinami do Canada Yukon zaczęło się robić groźnie. Crazy River czyli kompleks kilku zjeżdżalni wodnych z mini łódeczkami i taśmowymi podjazdami, odbił nam się mocno, a właściwie głównie Maartenowi, który stracił tam swoją cenną czapkę. Maarten jest urzędnikiem wojskowym i z oddziału w USA dostał dwie czapki. Jedną zgubił w drodze powrotnej. Druga uleciała na Crazy River, a jej zdjęcie nagrobkowe dostaliśmy za parę euro w automacie zdjęciowym Crazy River. To był ostatni raz kiedy ją widziano... Aby trochę ochłonąć zorganizowaliśmy bitwę morską na małe stateczki. W życiu nie widziałam.

sport, skoki narciarskie - Onet.pl Blog

Q2718FRENETTE PeterUSA103.576.1Q288KOT MaciejPOL101.575.3Q2934HAYBOECK MichaelAUT102.574.1Q3023GANGNES KennethNOR106.572.3Q313TAKAYANAGI TaroJPN101.070.1Q324FUNAKI KazuyoshiJPN98.568.7Q3332MORASSI AndreaITA106.566.3Q3426YOSHIOKA KazuyaJPN100.064.3Q352YAMADA HirokiJPN94.564.0Q3622OLLI HarriFIN94.058.2Q3712DE LEEUW YukonCAN97.557.2Q375