O czym chcesz poczytać na blogach?

Yuki

~Tajemnica Yaoi~ - Onet.pl Blog

Bał się reakcji ukochanego. Chwiejnym krokiem ruszył przed siebie. Nie zdążył jednak dojść nawet do zielonej furtki, kiedy spostrzegł biegnącą w jego stronę Ayako.

- Shoij!! Shoij! – krzyczała już z daleka. – Nareszcie jesteś. Nie uwierzysz! Po prostu nie uwierzysz…

Rudowłosy spojrzał na nią kątem oka. Przypomniała mu się nieprzyjemna sytuacja, która miała miejsce na plaży. Bardzo lubił Ay, była naprawdę wspaniałą koleżanką, ale nie potrafił wybaczyć jej tak niesprawiedliwego zachowania wobec Yuki’ego. Trzy dni temu kiedy Harada wyznała mu swoje uczucia i w nadziei na podobną odpowiedź próbowała go pocałować, brązowooki ogromnie przestraszył się nadchodzącej przyszłości. Nie chciał jej ranić, doskonale wiedział ile przeszła, ale nie potrafił poświęcić swojego własnego szczęścia, by ofiarować je komuś innemu. Nie czuł tego co dziewczyna, wręcz przeciwnie. Pragnął kogoś innego, kogoś kto był teraz na wyciągnięcie ręki… Ale czy aby na pewno? Rozmawiał z Ayako na temat ich znajomości aż trzy razy i prosił by pozostali wyłącznie.

yuki no utau - Onet.pl Blog14 kwietnia 2010
Notka09 Ulubione anime nr.2 :)
Hejka :)
Na dziś zaplanowałam napisanie o jednym z moich ulubionych anime :)
A mianowicie o: Vampire Knight główną bohaterką serii jest
Yuki Cross przybrana córka dyrektora szkoły Cross Academy.
 

    I Zero
  Akcja anime dzieje się w Academii Cross w której są uczniowie i dziennych zajęć jak i nocnych.
Nikt jednak nie podejrzewa, że uczniowie nocnych zajęć to wampiry o tym wiedzą jedynie Yuki oraz Zero. Sęk w tym, że gdy Yuki była mała została uratowana przez Kaname-senpaia co.

- Ore wa... Ore wa... Senpai ga suki desu! - Baka.

Mi wybrać ten kierunek tylko dlatego, że mój starszy brat Kimuro skończył Miyazawa na kierunku ekonomicznym i poprowadzi firmę. No i mama zapewniła tatę, że posiadanie w rodzinie artystę jest prawdziwym zaszczytem. Bez większych problemów udało mi się dostać na wymarzony kierunek. I choć moje szkice były jedynie dobre zapewniły mi trzecie miejsce w rankingu ostatniego roku liceum.
- Genji - zawołał głos tuż za mną. Chwilę później poczułem jak ciężar ludzkiego ciała opiera się na moich plecach. Jęknąłem czując jak kolana się pode mną uginają.
- Yuki-kun...
- Jesteś prawdziwym szczęściarzem, Genji. W ostatnim roku uczysz się pod kątem Miyazawa no daigaku, to znaczy, że będziesz miał tylko przedmioty artystyczne, a co za tym idzie, Masamune, będziesz jedynym chłopakiem w klasie... - Marzycielski ton w wypowiedzi Yuki'ego bardzo mi się nie spodobał.
- Zaraz, zaraz... Yuk-kun, ty chyba nie myślisz, że...
- Dokładnie mój przyjacielu, ty i siedemnaście ślicznych dziewcząt piszczących "Genji-kun! Oh, Genji-kun!". Chwilę później w ciemnej sali podnoszą te swoje kuse spódniczki i...
- Yuki-kun!

Naruto hentai & yaoi fanfiction - Onet.pl Blog

    Ich za dłonie kiedy musiała przed ich taichio opowiedzieć o całym zdarzeniu. Hitsugoya natychmiast wyciągnął konsekwencje od osób związanych z napadem na Fubuki. Byli przy niej cały czas...

    Dziś przyszedł dzień wypisania dziewczyny ze szpitala. Jednak nie była z tego faktu szczęśliwa. Nie chciała zostać sama w swoim pokoju w dojo. Jeszcze nie dzisiaj.

  • Przez ten tydzień będziesz mieszkać z nami. Taicho i medyk uważają że nie powinnaś zostawać sama po takim zdarzeniu. Cieszysz się, Yuki-chan? - uśmiechnął się Akai.

    Ich ciepłe uśmiechy wzruszyły dziewczynę.

  • Dziękuję. - Kuroi szybko wytarł spływające po jej policzkach łzy.

  • Nie dziękuj. Po to jesteśmy. - szepnął czarnooki i ucałował ją w czoło.

  • Przy nas już nic ci się nie stanie. - objął ją ramieniem czerwonooki uśmiechając się przy tym promiennie.


vanila-love.blog.onet.pl

***

 

-Onii-chan, Onii-chan...! Zobacz,  ulepiłamdomek dla nas. Teraz już nie musimy bać się złych wampirów – zawołała  dziewczynka. Jej zwykle śniade policzkinabrały koloru różu. Oddech robił się coraz głębszy, zaś ciepły płaszczyk corazbardziej przykrywał się białym puchem.

-Głupia....Głupia Yuki... - Chłopak położył dłoń na jej głowie, po czym uśmiechnął się szeroko. – Wracajmy do domu. Jesteś cała przemarznięta.

Różowowłosa złapała brata zarękę, po czym powoli oddalili się w kierunku swego domu.

-Oniichan....spójrz jaka piękna pani!! – krzyknęła wskazując palcem miejsce.

Zaiste tuż obok, przed jednym zuschniętych.

YukiPLANET - Onet.pl Blog

Mam ochotę obwinąć się kocem, zasłonić rolety w pokoju i leżeć w ciemnicy i beczeć. T^T Mam doła i nie mam ochoty pisać. Pewnie w Sobotę coś wyskrobie. Tak w sumie to nie musiałam tego pisać bo i tak nikt nie czyta 0.-
Yuki
skomentuj

09 lutego 2012
100
Ochh, wow! 100 osób odwiedziło. I co ? Czemu się jaram, w końcu inne blogi mają po 700, 1000 odwiedzin. Z resztą, tak rozważam czy tego nie usunąć. Nie umiem pisać, nikt nie komentuje, nie czyta -.- Wszystko co robię jest jakieś nie w pełni dobre Y.Y . No nic. Dziękuję tym osobą (osobie), która to czyta. Arigatou.
Yuki