O czym chcesz poczytać na blogach?

Youtube to mp3

Bez Krótkich Spodni

Sens i jest nawiązaniem do sankiulotów, czyli rewolucjonistów wywodzących się z robotników i rzemieślników, którzy nosili - niemodne wówczas - długie spodnie. Tak naprawdę jest to po prostu dosłowne tłumaczenie używanego wobec nic zwrotu sans-culottes.

Swoją drogą ciekawe, czy znajdą się jakieś zdjęcia członków zespołu podczas.

I parę innych efektów. Szczerze mówiąc, jak zobaczyłem wtedy, że coś się pojawia w sieci, to liczyłem, że pojawi się więcej, nie tylko dwa, ale niestety...

I wersja mp3, do posłuchania bez Youtube albo prostego pobrania:

Tagi: miasto mp3 muzyka Punk punkrock Szczecin utwór
.

''That I'll never let you go''. - Onet.pl Blog

Nie uwierzysz co się stało... - drżała. Musiało to być coś co bardzo ją uszczęśliwiło.
- Hmm... Chyba nie zgadnę.
- Mój nowy singiel ma już ponad 100 000 wyświetleń na youtube. To niesamowite...
- Zawsze w ciebie wierzyłam...

***
Rzadko zjawiał się na lekcjach przez swoje koncertowe życie... Spóźniona wbiegłam do klasy na lekcję języka polskiego i niewinnie spojrzałam na nauczycielkę.
- Przepraszam, to już więcej się nie powtórzy.
- Dobrze Kristen, zajmij swoje miejsce. - powiedziała bez emocji.
Ściągając z ramienia torbę usiadłam w ławce obok Justina czując na.Nocy śniły mi się koszmary, które od jakiegoś czasu nie dawały mi spokoju. Rano w pokoju zastałam tylko Caitlin, która najnormalniej w świecie słuchała muzyki na swoim odtwarzaczu mp3. Podeszłam do niej i wyciągnęłam słuchawki z jej uszu.
- O, Kristen. Horror się już skończył. -.

Blog o muzyce Łukasza Jana Dziedzica ( Red Medium)

W straszliwej walce z depresją.Coraz częśćiej widać ją w naszych videoklipach.Doskonały zniej także kamerzysta.Efekty naszej pracy nad klipami można obejrzeć wpisując na portalu YouTube hasło:"Łukasz Jan Dziedzic Red Medium', bądź wejść na nasz kanał filmowy na tymże portalu-oto bezpośredni adres; www.youtube.com/user/dziedziclukaszjan.Tak więc.Najpóźniej 25 stycznia rusza nasz sklepik internetowy na prośbę fanów, którzy dotąd musieli zamawiać płyty drogą mailową lub telefoniczną. Do tego czasu jest to nadal możliwe; e-mail; redmedium-dziedzic@o2.pl lub telefon 664084990.Nasze najniowsze wydawnictwo -2 płytowy album Borderline kosztuje zaledwie 20 zł+ koszty wysyłki do uzgodnienia.Czy życzą sobie Państwo wysyłkę za pobraniem , czy też tańszą przedpłatę na konto.Cieszy fakt,iż chociaż nasze płyty w okrojonej wersji darmowej w postaci plików mp3 na www.lukasz-dziedzic.mp3.wp.pl, ludzie chętnie zamawiają wydania na cd.Otóż jakość na płycie "bije na głowę " płaską jakość mp3, a dodatkowo zawierają.

ePublikacje – Cyfrowe książki i prasa…

One Response to “AudioBooki w MP3 na YouTube za darmo!”

    Says:

    Fantastyczny blog. Bardzo podoba mi się inicjatywy publikowania audiobooków na youtube.com . Dodatkowo poczytałem trochę innych wpisów i notek i będę zaglądał częściej po ciekawe informacje.

    Pozdrawiam

  • Najnowsze komentarze

    Audiobooki.eu on AudioBooki w MP3 na YouTube za…