O czym chcesz poczytać na blogach?

Yomi

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło... - Onet.pl Blog

MENU
Odśwież.
 O co kaman?
 Zapisy.
 Wzór karty postaci.
 Zasady.
Zażalenia, skargi, sugestie.
Wyjście.
SPAM.

24 października 2010
[001.] Isayama Yomi!
 
Imię i nazwisko: Yomi Isayama.
Pseudonim/ksywa: Shi (co oznacza "śmierć").
Wiek:
Nieznany.
Charakter:
Yomi z reguły jest uśmiechniętą i pogodną dziewczyną.

50. (Zamówienie) - Onet.pl Blog

Nie zostały wliczone w poczet potomstwa demiurgów. Następnie na świat przyszło osiem Wysp Japońskich (kolejno Awaji, Sikoku, Oki, Kiusiu, Iki, Cuszima, Sado i Honsiu). Następnie w drugim rzucie na świat przyszło sześć kolejnych obszarów (kolejno półwysep Kojima, wyspy Shoudo, Suouooshima, Himeshima, archipelagi Gotō i Danjo). Boskie małżeństwo powoli zapełniało świat górami, rzekami, lasami. Izanami rodziła kolejno coraz to nowe bóstwa, aż w końcu wydała na świat boga ognia Homusubi. Podczas porodu została śmiertelnie poparzona i odeszła do krainy ciemności Yomi. Pogrążony w rozpaczy Izanagi porąbał dziecko na kawałki, a z kropli krwi, które spadły z jego miecza, i części ciała Kagutsuchi narodzili się kolejni bogowie. Wówczas Izanagi podążył do piekielnego Yomi, błagając żonę, aby powróciła do świata żywych. Zgodziła się ona, jednak pod warunkiem, że mąż zaczeka na nią przed wejściem. Nie dotrzymał on jednak obietnicy i podążył za Izanami. Zobaczywszy, że w Krainie Ciemności jej ciało się rozkłada, przeraził się i rzucił się do ucieczki. Rozwścieczona Izanami ścigała go przez jakiś czas z pomocą.

Interaction

Komentarzy: 1 Legenda o czerwonym i niebieskim ,,Anemonie" 2010-11-10

Prócz organizacji ,,Interaction", jest też organizacja ,,Reset", ,,Black rose" i ,,Yomi". Jedynie organizacje ,,Reset" i ,,Black rose" są poplecznikami ,,Interaction", ,,Yomi"  jest organizacją zajmującą się podbojem świata. Ich tajną bronią są ludzie obdarzeni niezwykłą mocą.

Istnieje kwiat który narodził się z krwi zmarłego myśliwego połączoną z boskim nektarem, anemon. Istnieje legenda że po wojnie z krwi Trakoinów narodziły się czerwone anemony, a z krwi Damenosów niebieskie anemony. Legenda głosi że kwiaty potrafią dać wybranej osobie niesamowitą moc, ale nie wybranych zabijały. ,,Yomi" zgarnia osoby które otrzymały moc poszczegulnego anemon'a.

kati-to-ja blog

II etap ...
Ogłaszam konkiec zgłoszeń do konkursu.
Przejście do drugiego etapu było równoznaczene z wklejeniem konkursowego znaczka. Tak więco do drugiego etapu przeszły blogi :

Tatyana_h
Stania
Karola
NIusia
Aneta
Aredhel
Dominiśka
Isa
Kaszubica
Kara
justinqa
kasia310
Basia
Truee
Mała Królewna
Kicia
Nat
saveone
Malinka
let-me-die
Paulina
Issves
Natalica
karolineeeczka
Olcia
Yomi
^_KaCzuSZkA_^
rosina
Maddie
olg-a
(:nieszka:)
asiomenka
olka
wiewioor
Groszek
Mała Mi
Guska
Zocha
krakersik
Robaczek
Kinia
Ania

Jeżeli zapomniałam o jakimś blogu, nie zauważyłam znaczka , to bardzo przepraszam. Powiadomcie mnie o tym w komentarzu do tej notki lub na gg.
Ustaliłam także, że wprowadzę dodatkową nagrodę - publiczności. Jeżeli jakiś blog szczególnie wam się spodoba możecie na niego oddać głos w sondzie. Proszę o uczciwiość !

Minato i Kushina - Onet.pl Blog

Się nauczyłaś. W końcu za kilka dni egzamin, prawda?
 - Och... N... No tak... - wyjąkała, nadal w szoku.
 - A więc sprawdźmy co potrafisz! - krzyknął po czym, zaczął formować pieczęcie. - Katon: Karyu Endan! - krzyknął.
 Rudowłosa zdążyła jedynie zrobić unik, nie do końca jeszcze wiedząc co się dzieje. Przeszła pod fala ognia. Ledwo zdążyła dotknąć ziemi z powrotem już musiała skoczyć ponownie gdyż sannin wykonał kolejną pieczęć.
 - Doton: Yomi Numa!
 Szybko złapała się gałęzi by nie wylądować w bagnie i zaczęła formować znak.
 - Suiton: Bakusui Shoha! - krzyknęła.
 Zanim Jiraiya zdążył cokolwiek zrobić uformowała już kolejny znak:
 - Suiton: Suiryudan no Jutsu! 
 Wielka fala kierująca się w stronę sannina nie była takim problemem jak wodny wąż, którego dziewczyna wywołała za pomocą poprzedniego jutsu. Odskoczył i wykonał kolejną pieczęć:
 - Katon: Endan!

Nowa, zupełnie inna historia Naruto - Onet.pl Blog

Walczymy, jak któremuś coś się stanie do go osłaniamy i próbujemy uciec.- krzyknął blondyn, gdyż dzięki chabrze Kyuuby’ego widział zbliżających się Hidana i Kakuzu.

-Ok., ok.- mruknął Kiba. Dwoje członków Akatsuki podeszło i zaczęli rozmowę:

-A więc kogo my tu mamy? Jinjuriki (Dop Aut. Nie wiem czy dobrze napisałem) Kyuuby’ego, jak to dobrze, że sam się zjawiłeś, nie będziemy musieli Cię szukać.- odparł Kakuzu. Naruto tylko się uśmiechnął i krzyknął do Kiby: Doton: Yomi Numa, po tych słowach wielkie bagno zaczęło wciągać naszego bohatera. On w tym momencie tylko skoncentrował chakrę na całym ciele i krzyknął : Fuuton: Jutsu Lotu i po chwili swobodnie latał w przestworzach. To zjawisko trochę zdziwiło Kakuzu, ale nie pozostał w bezruchu. Maski na jego plecach zaczęły się unosić i powstały z nich smoki, które atakowały Naruto. Co najdziwniejsze, każdy smok był innego żywiołu więc blondyn postanowił użyć swojego najsilniejszego Jutsu. Jutsu pięciu żywiołów, Jutsu to polega na skoncentrowaniu wszystkich rodzajów chakry w.