O czym chcesz poczytać na blogach?

Yoko ono

Nowinki - Tokio Hotel

Piosenek z dotychczasowych dwóch płyt, które złożyły się na program wydawnictwa "Scream".

Na "Scream" znalazła się także przeróbka przeboju Johna Lennona "Instant Karma".

W 2006 roku Tokio Hotel wsparli Amnesty International i projekt Yoko Ono "Make Some Noise", głoszącą hasła troszczenia się o innych, stawania w obronie swoich praw oraz sprzeciwiania się przemocy. Yoko Ono zaprosiła wówczas zespół do nagrania przeróbki hitu legendarnego Beatlesa i tak powstała "Instant Karma".

Ciekawostką jest fakt, że płyta.

Lookrecja Fashion

lis 2010 Dodaj komentarz


„Zdjęcia manipulowane wydają mi się nudne… Myślę, że życie i tak jest dosyć dziwne… Rzeczywistości nie trzeba polepszać. Jest dostatecznie zwariowana… nie ma nic dziwniejszego, niż naga prawda”

Anna-Lou “Annie” Leibovitz.Urodziła.

Dzięki czarno – białemu zdjęciu gwiazdy, Annie została naczelnym fotografem magazynu. W1980 roku Leibovitz udało się sfotografować legendę muzyki i jego żonę. Nagi Lennon czule przytulający Yoko Ono – to przełomowy moment w karierze fotografki.

To zdjęcie dokładnie odzwierciedla uczucia, jakie są w naszym związku. Na Yoko mogę zawsze polegać, ona jest moją podporą, jestem od niej uzależniony” powiedział Lennon po sesji. To było ostatnie zdjęcie Johna przed jego tragiczną śmiercią.

Tymczasem praca w The Rolling Stone (pracowała tam aż do 1983 roku) uświadomiła jej, że dzięki robieniu intymnych zdjęć, – z których słynie.

rybinski blog

Męża ma zamiar ubiegać się o prezydenturę. Zupełnie jakby była Polką. Jakby to było u nas. Całkiem jak w Polsce, przez Meksyk przewaliła się fala oburzenia i kpin. Oskarżono panią Sahagun o manipulowanie mężem. Dokładnie jak u nas, prezydent odciął się od żony i jej ambicji, mówiąc naiwnie, że o niczym nie wie. Panią Sahagun nazwano Yoko Ono prezydenta Foksa. W ten sposób po drugiej Polsce Meksyk stał się trzecią Japonią. I zupełnie jak w proroczej piosence męża Yoko Ono, Johna Lennona, który, choć ani Polak, ani Meksykanin, ani nawet polityk, też musiał nieść swój krzyż i cienko śpiewał "Power to the people", czyli "Władza dla ludu" - lud meksykański podobnie jak lud.

My affections and wishes have not changed, but one word from you will silence me forever... - Onet.pl Blog

Płynie pulsująca w uszach muzyka...Tom  wodzi za nią mało przytomnym wzrokiem. Tańcząc znika wśród tłumu....

Każdy kto tu przychodzi, mówi, że to rarytas nie do wzięcia. Ale on musi ją mieć, nie ma co dyskutować. Zeskoczył ze stołka i popędził za nią

-Hej ty, Yoko Ono!- zawołał siląc się na rozbawienie i przywołując lekko lekceważący uśmiech na usta. Odwróciła się w jego stronę. Usmiechała się, chociaz jej oczy pozostawały przeraźliwie puste i smutne

-Co tam mój Johnie Lennonie? Coś wymyśliłeś?

-Tak-uśmiechnał sie.

Doda i zespól Virgin - bloog.pl

Pan elektryk, zawezwany do jakiejś awarii poświęcił mu troszkę swojego cennego czasu;)Ktoś na czacie zapytał Dodę czy lubi dziewczynę Tomka z Virgin, Justynę. Doda odpowiedziała krótko „nie". Na pytanie dodatkowe „dlaczego", odpowiedziała: „bo to Yoko Ono zespołu Virgin". Podpytano ja o co chodzi z tą Yoko Ono i dowiedziano się, że podobno Justyna próbuje zniszczyć zespół. Zdaje się, że sama chce zrobić karierę jako piosenkarka i to powoduje, że ma zły wpływ na działalność Virgin...  Wiele by można mówić, a kto jest ciekawy, co jeszcze powiedziała Doda, niech wejdzie na.

Interpretacja piosenek. Życie bez nich byłoby nudne. - Onet.pl Blog

Not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Piosenkę napisał genialny John Lennon. Legendarny hipis i członek zespołu The Beatles. Pochodzi z Liverpoolu, mąż Yoko Ono, ojciec Seana Lennona. Zmarł 8 grudnia 1980 roku poprzez postrzał od swojego zdesperowanego fana. To tyle w wielkim skrócie o niezwykłym artyście, którego opis całego życia zająłby o wiele więcej miejsca. Jego historia jest po prostu zbyt obszerna by streścić ją w pięciu zdaniach.
Jakoś tak się złożyło, że dwie pierwsze piosenki.
Na to jaki jest nasz stan materialny, tylko na to czy jesteśmy ludźmi w prawdziwym znaczeniu tego słowa. Tak, to jest ta idea! O tym eks beatles właśnie chce nam powiedzieć pisząc utwór "Imagine".
Może był na haju jak to pisał, a może nie. Może przyszło mu to do głowy podczas praktykowania kolejnej nowej religii? Albo po dzikim seksie z Yoko? Nie wiem czy ktokolwiek to wie. Bynajmniej przesłanie tego utworu naprawdę nie jest bez sensu. Daje do myślenia i do refleksji. Zresztą jak dotychczas opisane przeze mnie utwory.

http://www.youtube.com/watch?v=DCX3ZNDZAwY&feature=player_embedded

P.S Uwielbiam ten utwór. Nie znudził mi się po mimo faktu, że jest już prawie rok.