O czym chcesz poczytać na blogach?

Yohji yamamoto

Imię szału - Onet.pl Blog

Będę miała czas, pochylić.

"Prawdziwa bajka", felieton Joanny Szczepkowskiej, też dał mi do myślenia.

Zawsze rzucam się na dział MODA. I oczywiście się nie zawiodłam. O Martensach napisałam w poprzedniej notce. Mogę dodać, że t-shirt projektu Yohji Yamamoto jest bezbłędny, ma to coś. Prosty przekaz, forma... cóż, forma niepokoi. Bezbłędne buty Etona Johna z "Tommy'ego". Zamieszczę na końcu. Podoba mi się projekt z nr 4. Kolekcja Jeana-Paula Gaultiera s/s 2011 pokazuje, w jakie obszary można dojść chcąc.

mika_u - Onet.pl Blog

Jego kolekcji stały sięwydarzeniami. Mówi, że tworzy dzieła sztuki. W 2002 roku zaprojektowałkostiumy do przedstawienia Don Giovanni Mozarta dla warszawskiej OperyNarodowej (reżyseria Mariusz Treliński).

To najbardziej kreatywny twórca mody od czasu debiutu Yohji Yamamoto:odważny i zrównoważony, klasyczny a zarazem modernistyczny. Niespodziewano się tego po kimś, kto pochodzi z kraju, który nie istniał wświecie haute couture. To chodząca reklama nowej Polski - tak oArkadiusie mówi "Wprost" Suzy Menkes, wyrocznia w.

Sasha Pivovarova - bloog.pl

2005: / Jesień/Zima 2005: {Ann Demeulemeester, Barbara Bui, Cacharel, Chanel, Chloé, Emmanuel Ungaro, Kenzo, Louis Vuitton, Miu Miu, Nina Ricci, Prada, YSL Rive Gauche, Yohji Yamamoto}

Spring/Summer 2006: / Wiosna/Lato 2006: {Alessandro Dell'Acqua, Andrew Gn, Ann Demeulemeester, Anna Sui, Aquascutum, Atsuro Tayama, Balenciaga, Barbara Bui, Burberry, Cacharel, Calvin Klein, Chanel, Chloe, Christian Dior, Costello.

Autoutopia

19:58, persikka , mówi moda
Link Komentarze (4) »
wtorek, 26 lutego 2008
Yohji Yamamoto F/W08 na przedwiośnie 2008?
Znalazłam jesienny (tzn. przedwiosenny;) odpowiednik kolekcji Driesa Van Notena z poprzedniej notki:
   
^Yohji Yamamoto, kolekcja na jesień/zimę 2008 , zdjęcia z.