O czym chcesz poczytać na blogach?

Yeti sport

ygor.blog

Indian, podcieraj się, kopytko…
Po powrocie do domku ugotowałem sobie kawałek brokula, i wyszedłem na rowerek. Potem miasto, Królik - pracownik taty nie zdał po raz chyba 8 egzaminu na prawo jazdy, co ciekawe od kilku prób na wpłaconą Łapówkę…, ale mówi się trudno.
Zamieszcza też nowe linki. Na odstresowywanie polecam jebnij małpę, a na humor yeti sport, nie wspominam o pączuszku…

skomentuj (3)

Padnięty, ale szczęśliwy. 2005-06-24 22:02:39

Ostatnio się troszkę zapuściłem w prowadzeniu bloga, ale postaram się to odmienić. Może nie od jutra, ani nie od poniedziałku, ale od piątku(tego za tydzień). Postaram się.

Panfu - Onet.pl Blog

Dzisiejsze bałwanki :
1)Stadion :
 
2)Plaża Karaibska :
 
A oto bonusowy bałwanek :
  <żart>
A tak będzie wyglądać nagroda od Carla Caruso :
 
Doszły mnie słuchy, że Kamaria zauważyła coś niesamowitego w swojej kuli a mianowicie ...RODZINĘ YETI !
Kamaria przypuszczą, że yeti jest w niebezpieczeństwie.A więc bądźmy gotowi i wypatrujmy yeti (pewno pojawi się nowa misja).

Oto dzisiejsze Karty Stałego Klienta :
1)Dexte
 
 2)Vytegw
 
3)Zombii_25
 
Pozdrawiam,
~Gawus
Gawus (09:55)
Mogli napisać odpowiedzi.

Odpowiedzi należy napisać w komentarzu np.1.Stadion 2.Gawus 3.Panfu itp.
Gdy już napiszecie na koniec w komentarzu napiszcie swój adres e-mail(abym w razie wygranej mógł się skontaktować).

Pierwsze dwie  lub jedna osoba (jeszcze zobaczę) wygrywa złoty pakiet.

A wiec do dzieła !!!
~Gawus
Gawus (18:00)
77 bijecie rekordy ;)
ŚLIZGOCHRON-nowa dyscyplina sportowa !Konkurs cz.10

Blog TheNiCeLadY

Edit. and Janett
xDDD

Takiee Tam ..
Yyy .. Takie z nudaasÓw. ;** 2010-03-01
Kawały : 

- Czym różni się mądra blondynka od Yeti ?
- Yeti podobno widziano .
Buahaha ^ ^ 


.

,, Nikt nie wydaję sie tak obcy , jak ten , któego się kiedyś bardzo mocno Kochało "
,, Kto nie przeżył tego co jaa .. ! niech rad mi nie udziela " 
,, Jeśli przyjaciel zrezygnował z przyjaźni .. To nigdy nim nie był "
,, Nikt nie bedzie mi mÓwił jak żyĆ . ! Bo nikt za mnie nie umrze ! "
,, Sport to zdrowie , dopÓki nigdy nie przyjedzie pogotowie . ! "
,, Najważniejsze to nie kochać OKIEM alee SerceeM . ! "
,, Moje serce jest dla Ciebie .. Weź i przytul je do siebie .. ! "
,, Od Aniołka mam skrzydełka , a Charakter od Diabełka "
,, Nawet papier toaletowy wie , że trzeba się rozwijać "

Zasuwaniec - Onet.pl Blog

Szacunek, potrafią sprawić, że nawet nieliczne, efektownie grające drużyny, tracą wigor i polot (np. Guus Hiddink i jego Chelsea w pierwszym meczu półfinałowym LM w ubiegłym sezonie, przeciwko Barcelonie). Fachowcy nazywają to kunsztem, widzowie cieszą się z efektownych podań które nic nie wnoszą i niecelnych strzałów wieńczących błyskotliwe akcje. W innych sportach akcje niepunktowe są pamiętane bardzo rzadko. Zdarza się tak w koszykówce, kiedy to nie wpada do kosza rzut oddany równo z końcową syreną (a mógł zmienić wynik meczu). W piłce, pff. Nuda. Nuda. Oglądanie półtoragodzinnego meczu okraszone jest średnio 3 akcjami punktowymi (czyli golem). Wychodzi, że raz na pół godziny zachodzi zdarzenie kluczowe dla.Adamka najpewniej przysporzyło nowych kibiców temu sportowi. Szkoda by było, gdyby zniechęcili się pojedynkiem Wałujewa z Haye (transmisja Polsatu zacznie się o 19, walka wieczoru - koło 22.00). Obawiam się, że akurat ten pojedynek będzie równie nudny jak przeciętny mecz Ligi Mistrzów UEFA. Będzie za to okazja obejrzeć inteligentnego faceta o gabarytach i wyglądzie YETI i półgłówka z UK, który wygląda i zachowuje się jak typowy piłkarz, a swój wygląd kreuje prawdopodobnie w celu podbicia serc (i nie tylko?) czytelników gejowskiej prasy.
Parę godzin później wydarzy się, moim zdaniem coś znacznie bardziej ekscytującego: niepokonany (mający na rozkładzie między innymi Adamka), Chad Dawson, spotka się z legendarnym Glennem.

wariatkaxxx.blog

Z którymi kiedyś się kolegowałam, czy przyjaźniłam. Jakoś tak wyszło, że przestałam z nimi utrzymywać kobtakt i teraz jesteśmy już zupełnie obcymi ludźmi... Wzięłam się wreście za naukę (w podstawówie nie było jak, gdyż nauczyciele źle uczyli) i teraz jestem dużo mądrzejsza, niż w podstawówie.
Zmieniłam upodobania, hobby... Wzięłam się wreście za sport. Już nie jestem tą dziewczyną, co kiedyś... Ze starymi znajomymi nagle zabrakło nam tematów do rozmów (już nie ma z kogo się pośmioać na przerwie?)...
Ale i tak cieszę się, że jestem jaka jestem i, że mam nowych ,lepszych przyjaciół...
Napisała skomentuj (5)


2004-03-05 20:57:15
.
" border="0">


Napisała skomentuj (0)
2004-03-06 21:55:02
Kasiak kontra Yeti
Pewnego razu Kasiak poszedł z Anią na spacer. Nudziło im się, więc zaczęły kopać lód. Kasiak oczywiście był tak niedorozwinięty fizycznie, że nie potrafił nawet kopnąć lodu tak, aby ten walnął przechodnia. Ania natomiast (ta piękna, wysportowana, a na dodatek inteligentna) bez trudu kopała każdego przechodnia, tak, że ten się przewalał (a jeden.

Wykrakane - Onet.pl Blog

Była poplamiona świeżą krwią. Margharet zawahała się zanim ją otworzyła. W środku znajdowała się groźba. nadawca nie owijał w bawełnę: napisał, że zabije Margharet jeśli ona nie odda mu akt, które znalazła kilka dni temu.
 Dostałbym Nobla! No, może nie... Ale wolę być sportowcem. Mam jednak coś z taty. No i oczy. A propos wyglądu czemu mam blond włosy?! Yoda jest brunetem (ma coraz dłuższe włosy, za niedługo będzie wyglądał jak yeti) a mama jest szatynką. To skąd się wzięły blond włosy?! Na świecie jest tyle nie wyjaśnionych pytań... Ktoś powinien się nimi zająć. Czy zebry są białe w czarne paski, czy czarne w białe paski? Gdzie jest Nemo? Czy zamknęli kartony, które zabiły Hankę? Hanka, Rysiek - kto następny? Czy to zwierzęta założyły spółkę z o.o? Będzie koniec świata? Kto.

bezdroza.blog

Tylko filmy, ale także pokazy ratownictwa medycznego, prowadzone przez Toruńską Grupę Ratowniczą PCK oraz spotkania z himalaistami i osobami, dla których góry stały się sposobem na życie. Udział w Festiwalu weźmie m.in.  Marcin Tomaszewski, himalaista, twórca filmów górskich, miłośnik slack i high line (patrz też: http://www.geronimo.civ.pl/yeti.html). Odwiedzą nas także członkowie Hybryda Film Studio, którzy specjalizują się w produkcji filmów o sportach ekstremalnych oraz filmów górskich.
   Dodatkowymi atrakcjami festiwalu będzie wystawa fotografii górskiej (można jeszcze nadsyłać zdjęcia, szczegóły w akapicie Kontakt) oraz wystawa "Skarby z Wilna - diapozytywy Wileńskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego" pochodzące ze zbiorów Klubu Wysokogórskiego w Toruniu.
.