O czym chcesz poczytać na blogach?

Yellow coldplay

rolki myśli nieuczesane

Kominki. Latanie za ubezpieczeniem, płacz, rozmowy i zaliczenie do dinozaurów.Ooooo, długo mnie trza będzie namawiać, żebym zrobiła to poraz kolejny. Ale tyle doświadczenia za jednym razem to chyba jeszcze nigdy człek nie nabrał.

Yellow - Coldplay
Trouble - Coldplay
Spies - Coldplay
We never change - Coldplaydodane chwilę później:
Cóż, tak po przeczytaniu stwierdzić można, że się źle bawiałm. Nie, niezupełnie. Wyjazd był rewelacyjny, słońce,.

distiller.blog

Mam burdel w pokoju. Nawet dwa swetry, pidżama, torba z maską przeciwgazową, pasek od spodni mnie denerwują. A rozrzucone książki i zeszyty po biurku to dla mnie okropny bałagan. Zmieniam się. Zwłaszcza, gdy leci z kochanego i jak zawsze niezrównanego radia 94 koncert Coldplay z lipca 2003 roku. Ile jeszcze piosenek powinnam poznać, przesłuchać, przy ilu jeszcze będę się kołysać na środku ślizgającego się po podłodze dywanika. Oby jak najwięcej, bo taki stan zamknięcia się w pokoju sam na sam z ulubioną muzyką, tuż po zmyciu z.

Spokój i czysta pidżama. Lampka nocna z przepalonym abażurem daje pomarańczowe światło, wieża też ma tego koloru ekran. Na ścianie nowy kalendarz ze zdjęciami Gudzowatego. Obecnie widzę wielkie kły, bynajmniej nie Pikusia. A z głośników sączy się głos: "It was all yellow". Pójdziecie ze mną na koncert Coldplay, prawda? "You know I love you so". Zamiast rozbijać się po badziewnych Staszicach z badziewnymi, nadętymi zjebami. Lepiej do Powstańców Warszawy :) Wypiją, pokrzyczą, że "śliwka lubi pływać!", nawiążą jakiś kontakt...Bo.

Jak mówić, to tylko do znajomych domów - Onet.pl Blog

  • "Pick A Part Thats New" - Stereophonics
  • "Bartender And The Thief" - Stereophonics
  • "Vegas Two Times" - Stereophonics
  • "Lights" - Archive
  • "Cicho" - Ewa Farna
  • 'Nie chcę się bać" - Ewa Farna
  • "Yellow" - Coldplay

"I'd rather be dead, than cool" - Onet.pl Blog

Na prawdę go kochała... Strasznie mi jej żal. A więc, Obywatele Czytelnicy: módlmy się w intencji Star, albowiem wszyscy zasługują na miłość :)

 

   

    Coldplay - Yellow

    Feeder - Itsumo

    Avril Lavigne - Alice

 

 

Ginny_Gun.