O czym chcesz poczytać na blogach?

Yazoo

"Kiedyś wszystkie czarne dni obrócimy w dobry żart ..." - Onet.pl Blog

Się do jego ucha. Był bardzo ciekawy. Serce mu waliło. Bardzo możliwe, że to od małego wysiłku krążenia w kółko. Dziewczyna chwilkę się zawahała, a potem zaśmiała się, mówiąc krótko: goń mnie.
Wyślizgnęła się z jego objęć i szybciutko odskoczyła troszkę w bok. Yaz, choć pogodny, pokręcił głową. Złożyła ręce by go przekonać. Westchnął. Ona krzyknęła, że coś mu da, jeżeli ją złapie i wybiegła wcale nie szybkim biegiem w głębię baśniowego lasu. Nie miał wyboru. Pobiegł za nią.
Yaroui krążyła wokół drzew. Kryła się za nimi i czasami poczekała aż Yazoo ją doścignie, ale zaraz wybiegała i już była dalej od niego. Śmiała się słodko, najulubieńszym chichotaniem dla chłopaka. On ochoczo gonił ją i z pewnym uczuciem niedosytu marudził do niej, gdy już ją prawie miał, a ona odskakiwała. Bawili się.
Skrył się w pewnym momencie za drzewem i zaprzestał gonienia. Zastawił małą pułapkę. Gdy Yaroui spostrzegła, że Yazoo nie ma, już wiedziała, że chce ją zaskoczyć, ale podchodziła powoli do drzew. Postanowiła, że jak ją zaskoczy, to uda zestrachaną.
Yaz czekał. Słyszał jej bliższe kroki. Lekko się wychylił. Ujrzawszy ją.

Indywidualnie, czyli Ja, o Marzenie Rogalskiej - bloog.pl

Na zewnątrz jest zimno i ciemno, unosic się 5 cm nad ziemią, śmiać się do samej siebie i dostawać drgawek i palpitacji, gdy spełnia się Wasze marzenie ?


Bo ja już wiem. I życzę Wam tego, Kochani ;)Miałam dziwny dzień. Obudziłam się za wcześnie. Potem zamknęli mi wszystkie sklepy. Nie kupiłam reszty prezentu dla przyjaciółki. Wszystko szło źle. Do momentu, aż  zobaczyłam wiadomość od Pani M. ;)

I nie, że sie chwalę. Ja po prostu jestem przeszczęśliwym ludziem aktualnie ;)

I nie będę przejmować się dziwnymi dniami, obiecuję ;))


I tak sobie latam 5 cm nad ziemią ;))) 


Pozdrawiam Was wszystkich i każdego z osobna ;)))


i jeszcze piosenka :Yazoo - Happy People !


Pokażę Ci strach w garstce popiołu...


Gorąco pozdrawiam Ciebie i Kijo :)

skomentuj (3)
2005-09-13 12:17:07 >> Hmmm....Puf-Puf....

Ostatnie dni minely pod znakiem nauki i ...nauki. Mam powalony plan lekcji. Prawie codziennie na 10 i koncze po 17...Nie mam na nic czasu. Powinnam byc teraz w szkole i pisac jakis test z technologii informacyjnej, ale zle sie czuje, nie mam na nic sily. Paszczak pewnie bedzie sie sral...ale to tylko jeden dzien, nic sie nie stanie. Poza tym sa wazniejsze rzeczy niz szkola. Np. teraz sciagam Final Fantasy Advent Children. Nie moge sie juz doczekac kiedy to obejrze. Na sam widok Yazoo dostane krwotoku z nosa i zawalu serca...
Wczoraj dowiedzialam sie ze 22 listopada w Warszawie wystapi The Rasmus. Co prawda nie mam na nich takiej korby jak kiedys, ale mimo wszystko chetnie bym sie wybrala.
Zobaczymy....
Wlasnie jestem w trakcie lektury V tomu Mrocznej Wiezy...i mitologii na polski
=_=" Ale o tym drugim nie ma co wspominac. Hmm....nie wiem co pisac. Chyba juz skoncze na dzisiaj.
Dlugich dni i spokojnych nocy wedrowcy!
skomentuj (1)
Placówka postępu - Onet.pl Blog

Zmianami rytmu. Panie śpiewają tylko w chórkach i dobrze, bo za bardzo śpiewać nie potrafią, co słychać np. w Keep Feeling Fascination.

Desireless - Voyage Voyage: "One hit wonder" z kraju, gdzie komputer nie nazywa się computer. Zaśpiewany melancholijnie tekst mówi najprawdopodobniej o podróży. Desireless to pseudonim artystki, a nie nazwa zespołu, co nie zmienia faktu, że jego poprawność językowa jest dość wątpliwa.

Yazoo - Nobody's Diary: Vince Clark, jeden z założycieli Depeche Mode, zrobił mądrą rzecz, bo zatrudnił dobrą wokalistkę - Alison Moyet. Oprócz tego, pozwolił jej pisać piosenki. W rezultacie dostajemy np. powyższy utwór, jeden z niewielu na tej liście, które można traktować poważnie. O zrywaniu.

Bronski Beat - Smalltown Boy: Z okazji Marszu Tolerancji, a szczególnie z okazji, że tym razem udało się wejść na rynek. Pamiętam,.

{ D e s e r t e d } - Onet.pl Blog

Na kobietę. Ale co ona sobie myślała ? A może pomyślała " Dzisiejsza młodzież nie pomoże.. " .

A co dzisiaj o mnie ? Fakt jest taki, że z wolontariatu na razie nici.. Przyjmują od 14 roku życia, czyli muszę wytrzymać jeszcze rok. Mam nadzieje, że nie stracę ochoty na zostanie wolontariuszem. Z tego co wiem to będę tam najmłodsza, ale po forum widać, że spoko ludzie ;)
Teraz mam dylemat.. Jaką mam zaśpiewać piosenkę na konkurs ? Myślałam na Leoną Lewis - I See You, ale stwierdziłam, że mam za mało czasu na przygotowania, jak i za grosza doświadczenia w tego typu piosenkach. Yazoo - Only You odpada - nie dam rady. Może ma ktoś jakieś pomysły ?

A teraz.. No właśnie co teraz ? Teraz mówię Pa, pa. Postaram się zrobić grafikę do następnej notki : )

Przeczytałeś całą notkę ? Tak ?
To trzymaj tak dalej !
Estelle (20:04)
3 /