O czym chcesz poczytać na blogach?

Yasumi

Tipsy & przedłużanie włosów Radom - Onet.pl Blog

Komentarze jak zwykle mile widziane....
Yasumi (10:12)
*Daj swój komentarz*

11 września 2008
Tips mleczny-różowa muszla,pazłotko srebrne,brokat i cyrkonie
Moje aktualne pazurki

  
Yasumi (17:35)
*Jest już jeden*
Brak tytułu
I jeszcze jedna fotka całych dłoni  

  
Yasumi (17:27)

"Jak wiele krzyku może kryć milczenie" ~ anonim - Onet.pl Blog

Ludzie będą dążyli do zjednoczenia sił, nie do samodzielnego podejmowania decyzji. - w tym momencie przypomniało mi się jak razem z przyjaciółmi planowaliśmy dążyć do pokoju. Decyzja podjęta.
 - Zgadzam się. Kiedy wyruszamy?
 - Dziś wieczorem - odparli równo z uśmiechem. Widać byli z siebie bardzo zadowoleni. - Wpadniemy po ciebie potem, lepiej dobrze się przygotuj.
 - Dobra dobra. Do wieczora! - Chłopcy wyszli a ja poszlam do domu spakować tylko te niezbędne rzeczy i trochę oszczędności. Wieczorem przyszedł Dorian z Hindarim. Po chwili wyszliśmy na stację kolejową aby jechać w stronę Japonii. Nie bałam się przyszłości. Dla mnie liczyło się tylko to co działo się w chwili obecnej. Nie interesowało mnie nic innego. Pociąg ze zgrzytem podjechał na stację. Wsiedliśmy do pociągu zakupiwszy uprzednio bilety. Spojrzałam jeszcze tylko w stronę jeziorka i zauważyłam na brzegu dziewczynę w długiej sukni z rozpuszczonymi włosami. Jako że był wieczór nie widziałam więcej szczegółów. Pojechaliśmy w dal, nie mając pojęcia co może nas spotkać.

____________________________________
Wiem że krótko idt itp. ale mam nadzieję że się podoba.. zaczyna się akcja xDD
Yasumi (20:36)

..:: Iwanu ga Hana ::.. - Onet.pl Blog

Zależy... W każdym razie czytałam Wasze komentarze i natknęłam się na początku na różne słowa: "nie pozwalam", "genialny blog" i tu łza sama mi się zakręciła w oku. Czytałam dalej: "świetnie piszesz" i "szubienica". Tak Lena, szubienica ^^ I po tym już płakałam ze wzruszenia. A wszystko dzięki Wam ^^ I jeszcze jedno: Tysia, domo arigatou za tytuł tej piosenki z Naruto, bo próbowałam znaleźć i dzięki Tobie w końcu mi się udało ^^. Jeszcze jedna sprawa... Śpisz? [tak] To nie przeszkadzaj sobie. W każdym razie, miałam zapisaną na kartkach tą notkę.

Ja: Yasumi, gdzie są kartki z notką?

Yasumi: Te które wyrzuciłem? Nie wiem ^^

Ja: >.<"

Miły kotek, nie? Ehh... Po jakimś czasie je dopiero znalazłam. Na jego szczęście wyrzucił nie notkę, a inne kartki. I jeszcze jedno. Na czym polega weneckie lustro: Ty możesz kogoś widzieć, ale osoba po drugiej stronie Cię nie widzi. Dobra, a teraz czytajcie, choć radzę przygotować chusteczki ^^

OpOwiadanie O tOkiO hOtel - Onet.pl Blog

Adi zaręczyła sie z Tomem a Andreas znalazł sb dziewczynę w Pl i malo kiedy tu wpada.
Co do mnie za tydzien biore slub z tym Rozczochrańcem i zawieszam swoja działalność śpiewania
gościnnie z zespolem TH, bo bede chciała sie zajmować tym Czarrnuchem..do końca..do konca życia.
Amen.
...................................
I jest THE END po ponad rocznym publikowaniu Wam opowiadania o Matyldzie i Tokio Hotel..koncze dziś publikowanie notek i rozdziałów na blogu.Dziaa wszystkim, którzy mnie wspierali..którzy czytali..dziaa wszystkim komentującym.Szczególne podziękowania należą się zapewne Angelice,Caran i Yasumi.. uwazam, ze byłyście najlepszymi czytelniczkami..zawsze chciałyście słuchać i czytać moje opowiadanie..dziaaa wszystkim innym czytelnikom, których tu nie wymieniłam..dziaa.!Przez ten czas publikacji wydarzyło sie sporo..zdążyłam sie zakochać, zawieść, powócic do dalekiej przeszłości.. na nowo nauczyłam sie ubóstwiać muzykę cudownego zespołu jakim jest właśnie TOKIO HOTEL.. i chociaż ten blog powstał ni z tego ni z owego .. z szarego dnia, w którym w pustym pokoju zaczęłam pisac..to ciesze się, ze mimo to kilka osób doceniły moją inwencję twórczą..Hah.. jednak moja kariera jako blogowej pisarki.