O czym chcesz poczytać na blogach?

Yankees

:::Mój truskawkowy blog:::Dobra ja juz bede konczyl pewnie bo nikomu sie tego i tak calego nie bedzie chcialo czytac bo pisze tak jakbym sie nacpal albo wziol jakiegos dropsa na przeczyszczenie.


Pozdro dla wszystkich ziomic i ziomow
szczegolnie dla ; Mojego Kotka Elizki :*:*:* , Kadki , Agaty , Edusi , Agi Majcher , Eweliny P , Eweliny K , Magdy 3hak , Karolci , Any(tesknimy za toba) i innych panien ktorych nie moge sobie przypomniec :D:D:D

A teraz panowie "meska" grupa :
MiKuś :* :) , Romiq , wilku , moski , uneeck , keps , mietek , golo , daniel , mario , yankees , kawa , bukiego(wspolnie krecimy brudne interesy) : ) tamburyn , wiatrak i innych o ktorych tak ze zapomnialem :(( Fuck skleroza boli :///

Ps : Tutyl notki jest taki a nie inny bo akurat taka nuta leci mi w bebnach :> Buzi all !!

Ps2 : Koteq dziekuje ze pozwolilas mi napiasc notke na twoim blogasku :*


K o c h a M      C i e !!!

elizka-nh 2004-07-11 23:44:10
skomentuj (15)<=co Tak MaŁo?....


>>eLoS<<


Czesc Wam sloneczka:):) wiem że dawno nie pisałam notki.. bo 1)nie.

Kto słucha ten głuchnie

Powyższy akapit odebrali jako bełkot (i tych, którzy zrozumieli, a chcą się dowiedzieć więcej) zapraszam tu.

Kolejna prezentacja, prowadzona przez smutnego Niemca, dotyczyła Final Cuta. I została spartaczona po całości. Było tak nudno, że wróciły wspomnienia wykładów z teorii systemów politycznych.

Nie chcę reklamować produktów, a Apple za miłe słowa mi nie płaci (a  mógłby). Jednak utwierdziłem się w przekonaniu, że jeśli chodzi o profesjonalizm i robienie show, to Amerykanie nie mają sobie równych. Naprawdę są w tym najlepsi.

My mamy rodzinę Ligockich, a oni Shawna White’a. My mamy Wisłę, a oni NY Yankees. My mamy Małysza, a oni…

zły przykład… jeszcze raz…

My mamy dyr. Rydzyka, a oni Howarda Sterna. My mamy Anne Wyszkoni, a oni Beyonce. Wreszcie my mamy Toxic Bonkers, a oni Warbringer. Czyli połowę składu z wczorajszego koncertu z Progresji.

I jedni i drudzy grają… hm… sieczkę. Jednak o ile Toxic Bonkers mnie wynudzili straszliwie, łupiąc w te swoje intrumenty i krzycząc niemiłosiernie, tak występ Warbringer zrobił na mnie wielkie wrażenie. W sumie nihil novi – Exodus wersja 2.0. Jednak zagrali ciesząc się jak dzieci. Widać było, że granie sprawia im przyjemność, perkusista grał.

co ciekawe...

USA golf -)19,3 tysięcy złotych
4. Floyd Mayweather jr USA boks -) 18,8 tysięcy złotych
5. LeBron James USA koszykówka Cleveland Cavaliers -)14,3 tysięcy złotych
6. Lionel Messi Argentyna piłka nożna FC Barcelona -)13,7 tysięcy złotych
7. David Beckham Anglia piłka nożna LA Galaxy / AC Milan -)12,7 tysięcy złotych
8. Cristiano Ronaldo Portugalia piłka nożna Real Madryt -)12,5 tysięcy złotych
9. Manny Pacquiao Filipiny boks -)11,9 tysięcy złotych
10. Ichiro Suzuki Japonia baseball Seattle Mariners -)11,6 tysięcy złotych
10. Alex Rodriguez USA baseball New York Yankees -)11,6 tysięcy złotych

Pensja którą otrzymują.

Blog NieMaToJakHotelx

Głosem Filipa Kijowskiego (...hotel) i Wojciecha Rotowskiego (...statek). Cody jest młodszym bratem bliźniakiem Zacka i synem Carey oraz Kurta Martinów. Urodził się we wrześniu 1992 (więc na początku serialu ma 12 lat, a obecnie 16). Mieszka z Zackiem i Carey w hotelu Tipton, w Bostonie. Jest od brata gorszy w sporcie, grach, a szczególnie podrywaniu dziewczyn. Cody jest od Zacka lepszy w nauce, często odrabia za niego lekcje. Zack jest też bardziej chytry, podstępny i odważny niż brat. Cody lubi cyrk[1], książki i muzykę klasyczną. Bardzo lubi również baseball (jest fanem drużyny Boston Red Sox i przeciwnikiem New York Yankees), a jego marzeniem jest złapanie piłki siedząc na publiczności w trakcie meczu[2]. Pomimo bycia młodszym niż brat jest wyższy. W trzeciej serii jest chłopakiem Barbary.

London Tipton - London Tipton – postać fikcyjna, bohaterka komediowego serialu telewizyjnego Nie ma to jak hotel oraz Nie ma to jak statek. W jej rolę wciela się Brenda Song. London jest bogatą córką Wilfreda Tiptona. Mimo że nie jest zbyt inteligentna, gdy Maddie prosi ją o pożyczkę, potrafi to wykorzystać dla własnych celów. Dnie zwykle spędza w.