O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Yamato

SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

“najlepszej japońskiej powieści SF” – najdłuższego serialu video w historii – Legend of Galactic Heroes), Toshio Masuda (The Great Japanese Empire), Eiichi Yamamoto (reżyser i scenarzysta Astro Boy). Wśród zespołu był także Yoshiyuki Tomino, przyszły twórca Gundama, a za projekty statków w drugim serialu odpowiadało Studio Nue, czyli autorzy konceptu Macrossa

Z tego powodu nietrudny do zrozumienia jest fakt oddziaływania stylistyczne i fabularne Yamato na późniejsze animacje i japońskie powieści SF. Na ten przykład zarówno w Gundamie i Macrossie mamy wątek samotnej walki bohaterów z wrogiem podczas podróży do wyznaczonego celu, a i w statkach można zauważyć pewne nawiązania do tytułowej łodzi podwodnej. Takie elementy widać także w Legend of Galactic Heroes, gdzie ponadto wyeksponowano motyw dokumentu (podpisy pod postaciami).

Produkcja z 1973 zyskała rzesze fanów, co skutkowało powstaniem kolejnych części: zarówno serialowych jak i filmowych. Najpierw oparto je bezpośrednio o oryginalną historię (Farewell to Space.

Przyjaciele z Konohy - Onet.pl Blog


23 grudnia 2007
Część 28
Wszyscy odczuli falę nieznośnego gorąca, w chwilę później kula rozproszyła się ukazując wypaloną, dymiącą ziemię i żadnego śladu po przeciwniku. Przez około sekundę Itachi spoglądał przed siebie by w następnej obrócić się i odskoczyć od ciała blondyna leżącego za nim w miejscu gdzie stał wbiły się dwa kunaie.
- Uwaga ! - krzyknął Hatake spostrzegając przy jednym eksplodującą notkę. Yamato jakby odczytując myśli senpaia błyskawicznie złożył dłonie do pieczęci, a przed nimi pojawiła się zasłona z grubego drewna. Nastąpił ogłuszający huk wybuchu, ziemia zadrżała w uderzenie serca później znów usłyszeli szczęk stali ścierającej się w ciosach.,
Szaro-włosy junin pomógł podnieść się sanninowi, zbliżyli się do bezwładnie leżącego ciała chłopaka. Szkarłatna krew przestała już skapywać po ostrzu miecza który przebił jego ciało. Cała trójka shinobi musiała przyznać jedno byli bezradni, cokolwiek przychodziło im na myśl po szybkim przeanalizowaniu okazywało się być.

Naruto,Przyjaciele.i ich przygody.

Duże problemy z Nauką i 3 razy nie potrafił ukończyć akademii sukcesem.Gdy skończył akademie także został przydzielony do drużyny siódmej towarzyszyli mu Sakura Haruno i Znany wam Sasuke Uchiha.

 

 

Sakura Haruno.

Sakura ma 13 lat.Sakura jest bardzo dobra w kontrolowaniu chakry.Potrafi wytwarzać różne Gen-Jutsu.W Następnych Odcinkach naruto.Gdy 3 hokage umrze.Sakura będzie Trenowana przez 5 Hokage Czyli Tsunade.Tsunade była medycznym Ninja.I właśnie tego Tsunade jej uczyła.Sakura pilnie się uczyła przy boku 5 hokage.W Drużynie jest jedynym medycznym ninja...

 

Kapitan Yamato.
Gdy Kakashi został zraniony.Członek Anbu.Yamato został przydzielony do drużyny kakashiego.Yamato został przydzielony do grupy naruto ponieważ naruto potrafi przybrać postać Kyuubiego (Lisa o 9 ogonach.) Yamato potrafi go kontrolować dzięki Naszyjnikowi który nosi ponieważ wygrał go przez zakład z 5 hokage.Naszyjnik jest kontrolowany przez Chakre 1 hokage.Lecz 1 hokage  nie żyje...Więc co on ma z tym wspólnego?Otóż to że Kapitan Yamato ma pomieszane geny z 1 hokage.Ponieważ Orochimaru gdy był jeszcze w Wiosce.Wykradł Geny 1 hokage.Orochimaru wstrzykiwał dzieciom geny.Gdy odkryto jego badania rozwalono.

Fuzja kultur i tradycjonalizm integralny

Rozpoczeły się pierwsze ekspedycje zamorskie do „Koreii”, Yamoto polegał na swoich jednostkach obronnych lub przywoływał pomoc walecznych uji : Otomo i Mononobe. Zatem można stwierdzić, że nie istniała wspólna polityka zagraniczna uji i tylko najśilniejsze mogły sobie pozwolić na prowadzenie działań poza swoją domeną. Yamoto udzieliło poparcia w walce między królestwami Koreańskimi, okupujące Mimanę wobec Sili i Kugiro, pekaadze dzięki pomocy „Chin” zjednoczyły pod swoim panowaniem „koreę”. Uciekinierów z kontytnetu wcielono pod rządy Yamato, lub nadano tytuł jako obce uji. Wcielenie „koreańczyków” pod panowanie Yamato było wielką zmianą kulturową, gdyż „koreańczycy” jako skrybowie fushito przenieśli pismo chińskie, księgi konfucjańskie i buddyzm. Wraz z nowymi doktrynami centralistycznymi, buddyzm wprowadzający uniwersalny system wierzeń koncesjonowanych przez kastę „duchownych” mnichów, gdy wcześniej wierzenia shintoistyczne podlegały głowom rodzin i rodów, zatem stanowił on niebezpieczeństwo dla elit rodowych opierających swoje roszczenia do władzy na pochodzeniu do rodowych kami. Drugim systemem był.

DarkOrbit-tricki

Saimonici! (3) na x-3 lub x-4 zabijasz 80 Saimonitów.
18) Nędzni Saimonici! (2) na x-3 lub x-4 zabijasz 40 Saimonitów.
Za które dostaniesz 288.000 PD.
Jednak uważaj! Na mapach x-3 lub x-4 nie ma enemy-meter (miernika obcych statków) i mogą Cię również zabić "swoi", lub Devolarieny. W każdym razie, nie kradnij drugiego miliona, też go można zarobić podobnie jak pierwszy milion i dbaj o swoje nonstromo

Kiedyś jak
Streunery Yamato Streunerów Yamato, aby dostać brakujące 280.000 PD i 9 poziom.
Teraz trzeba ich zabić aż 700, co jest nu
i nierozwijające, a misję na 40 i 80 Saimonitów, i tak trzeba zrobić, więc zapomnij już o mapie X-1 i Streunerach Yamato i odkryj tajemnice niebezpiecznych map X-3 i X-4!

Dla niedowiarków, którzy wątpią, że.

Niespodziewana miłość. Haru & Yukino - Onet.pl Blog


- Ja pierdziele. Czy my zawsze musimy czekać na niego? To takie upierdliwe z jego strony.
- Cóż, ty czekasz, bo myślisz głupi, że wygrasz zakład. Nie powiem, ja też mam nadzieję, ale zapewne żmudną, jak zawsze.
- Który to był pokój?
- A myślisz, że jak ci powiem Yamari, to będziesz mógł skorzystać z okazji darmowego seksu? -Yukino właśnie dołączył do trójki przyjaciół, czekających na niego przed hotelem.
- Nie pierdziel, tylko mów ile przegraliśmy. - Zapytał i tak już zdruzgotany kolejną porażką Yamato.

Cierpienie jest usłane czarnymi różami - bloog.pl

Demonica Aka tylko jako 6-ta Hokage Konoha... Jak zapewne wiecie moim pierwszym prawem było wymierzenie kary śmierci za nieposłuszeństwo i przeniesienie organizacji do ratusza Hokage ale to co mam zamiar zrobić moze zniszczyć wszystko co kochamy... Możecie powiedzieć, że oszalałam ale mnie to nie obchodzi bo to wasza brocha, a nie moja... Tak więc jako, że ja mam władzę postanowiłam sprowadzić do siebie kilka osób... Mam też dwóch siepaczy pilnujących wejścia do mojego gabinetu... Szprocia morderca i "cichy" ANBU z sharingan'em napewno mnie nie zawiodą ^^ No ale dobra! Posłałam Dei'a i Sasora po Umino Irukę, kpt. Yamato, Mitarashi Anko i po Morino Ibiki'ego... A! I gość honorowy! Sabaku no Gaara... Pięć minut później przybywają pierwsi Iruka i Yamato... 

S: Kabuto jeśli chcesz jeszcze pożyć to radziłabym Ci nie skradać się do mnie w ten sposób!

K: Przepraszam Cię moja pani... Ja chcę Ci słuzyć tak długo jak się da...

S: No ja myślę, że już tak nie zrobisz... Aha i zanim przekażesz mi plany Kiri to mam dla Ciebie pewne zajęcie... Otóż jak wiesz jestem w posiadaniu czterech zwłok które mogą mi się jeszcze przydać... Więc twoim.

Yamato nadeshiko

…Pppfff:)…

Się garniturek xD. No, ale jak to mówią: ładnemu we wszystkim ładnie. Mnie się tam podoba. Tak kolorowo jest . Ale zgadzam się, więcej scen z krzesłem! No i chciałabym takie okularki jak ma Yamapi!
Piosenka po pierwszym przesłuchaniu mi się nie podobała. Po drugim i trzecim razie Yamapi mnie jednak przekonał, więc pewnie od czasu do czasu trafi na moją playlistę.

    FullMetal Alchemist Gokusen japoński JDrama JMovie KAT-TUN Kizuna live Manga Maou miłość MUST SEE! NEWS Nobuta wo Produce opening Pierwsze wrażenie PV Rubik singiel uczucia Westlife YamaPi Yamato Nadeshiko Yukan Club Yuuki
  • Twitter

    Error: Please make sure the Twitter account is public.

A tak nie wiele trzeba, aby odejść... a tak nie wiele by pozostać tu... - Onet.pl Blog

Ohayo. Nazywają mnie Tamao. Mam 13 lat. Interesuję się Anime&Mangą. Jedne z moich ulubionych anime to Death Note, Naruto, Zoku Sayonara Zetsubou Sensei, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, FullMoon wo Sagashite i sporo innych.
Napisz do mnie

Anime-Kawaii-Cute <3 - Onet.pl Blog

P

  •  Papa to Kiss in the Dark
  •  Perfect girl evolution / Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Q