O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Yale

Piotr Fura

  Youdao
 • Xian Guo
 • Zhua Xia
 • My Yahoo!
 • newsgator
 • Bloglines
 • iNezha
Publikacje i analizy nie mają charakteru rekomendacji zgodnie z Rozporządzeniem MF z dnia 19 października 2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715).

Najnowsze wpisy

 • Inwestor kwalifikowany
 • Open Yale Courses
 • Radio PiN
 • Zabezpieczony: testy
 • Efekt.

Blog Jaśka Jęczmyka

Yale

Jakiś czas temu odkryłem, że można oglądać pełne kursy wykładane na Yale. Istnieje taka możliwość, w ramach.

James Franco - Onet.pl Blog

41

10 kwietnia 2010
Grafika

         

        

       
   

Banners :

    
     
Chelsea (21:27)
46

02 kwietnia 2010
James zrobi doktorat na Yale.

Plotkara - Onet.pl Blog

Się w Blair, jednak dopiero po roku udało im się stworzyć szczęśliwy związek. Blair rzuca go, bo zdradził ją z Jenny Humphrey. Mimo wszystko próbuje wrócić do Blair. Zostaje postrzelony w ostatnim odcinku sezonu trzeciego. Pojawia się w Paryżu.

 • Daniel Humphrey – Brat Jenny, kiedyś szaleńczo zakochany w Serenie, jednak po ślubie ich rodziców zostają przybranym rodzeństwem. Jego związek sprzed trzech lat z Vanessą znów się odradza. Przez krótki okres jest z gwiazdą filmową Olivią Burke. Dostał się na Yale, ale przez brak stypendium ostatecznie trafił do NYU.
 • Jenny Humphrey – Obecna królowa Constance, biologiczna siostra Dana i przybrana Sereny i Erica. Świetnie szyje, chce zostać projektantką mody. Pod wpływem bogactwa staje się wredna i kończy z szyciem. Jest podstępna i ma wielu wrogów. W ostatnim odcinku 3 sezonu wyjeżdża na stałe z Nowego Yorku.
 • Vanessa Abrams – Inteligentna studentka NYU, uwielbia filmować, chce zostać reżyserem, zna się na.

 • Twilight Saga - years after - Onet.pl Blog

  - Ja jestem Carlisle Cullen, a to moja żona, Esme. - Wskazał na piękną kobietę stojącą obok niego. Burza loków okalająca jej twarz dodawała jej niesamowitego uroku.

  - Bardzo miło Cię poznać Alessandro. - Powiedziała szczerze kobieta i również uścisnęła mi dłoń. - To są nasze dzieci. Nate już znasz. To jest Bella i Edward, Alice i Jasper, a tam Rosalie i Emmett.

  - Nie powinniście być teraz na Yale? - Zapytałam z uśmiechem zdając sobie sprawę, że to wszystko co dziś usłyszałam w szkole to czyste bajki.

  Emmett zaśmiał się tubalnie. - Yale skończyłem już trzy razy.

  - Usiądź proszę Alessandro. Chcielibyśmy z Tobą chwilę porozmawiać, wyjaśnić i przy okazji dowiedzieć się czegoś o Tobie.

  - Oczywiście. Z chęcią wysłucham Waszej historii...

  Usiadłam na wielkiej, białej sofie, a obok mnie Nate. Cała rodzina Cullenów dokładnie naprzeciwko mnie, czułam się trochę jak na przesłuchaniu.

  - Dziwięciu na jedną to trochę niesprawiedliwie, prawda? - Zapytałam z sarkazmem.

  - Nie masz się co obawiać. Nie chcemy się skrzywdzić... - Szepnął mi delikatnie Nate..

  Love... Tfu! Rock Story. - Onet.pl Blog

  Statystyka:
  Odwiedzin: 80
  Komentarzy: 3
  Blair Davids.
  Mały postrzeleniec. Ma 17 (i 3/4) lat. Kocha muzykę rockową. Ma psa Little Gigi - shi tzu. Mieszka w Nowym Jorku. Chce iść do Darmouth.
  Jest dziewczyną Luke'a i najlepszą przyjaciółką Kati
  Luke Often.
  Romantyczny rockman. Ma 18 lat. Mieszka w Nowym Jorku. Chce iść do Yale. Ma kota o imieniu Big Peach. Chłopak Blair.

  start a revolution, stop hating yourself

  W której matka wydała mnie na świat. Wstawałem rano, wyglądałem przez okno na akademicki dziedziniec, przeciągałem się i zapalałem papierosa, którego dym wydawał mi się zawsze słodki jak truskawki.
  Miałem dwadzieścia lat, chciałem sprawić, że świat stanie w płomieniach.

  W sali konferencyjnej w głównej siedzibie Avery & Stein Corporation unosi się ciężki zapach kawy i tuszu do drukarek. Jako jeden z czternastu wybitnych ekonomistów i prawników (akurat w roli prawnika, chociaż z obydwu kierunków zrobiłem doktoraty), absolwentów Browne’a, Yale i Harvardu (akurat Yale, chociaż pozostałe dwa autentycznie się o mnie biły) siedzę przy owalnym stole, u którego szczytu stoi starszy mężczyzna o surowych rysach i mądrych, chłodnych oczach.
  To sam Ronald Avery, geniusz handlu, wiecznie spokojny i pachnący szarym mydłem. Od pięciu lat jestem jego prawą ręką.
  Narada trwa trzecią godzinę. Bez przerwy na kawę, papierosa, telefon do żony („wybacz kochanie, znów spóźnię się na kolację. Wiem, że obiecałem. Przepraszam.”).
  Odbyłem już obowiązkowe, comiesięczne wystąpienie przed resztą.

  Yale university

  never let it go. - Onet.pl Blog

  Prosto z marzeń i stanął na zieloniutkim trawniku przy jednej z uroczych amerykańskich ulic na tętniącym życiem przedmieściu, a jednak rzut kamieniem od centrum.
  potem miałam studiować na harvardzie, yale czy university of california. i zdać z wyróżnieniem, bo amerykanie mają słabą edukację, a ja przybyłam z takiej douczonej polski.
  potem domek miał przeskoczyć do seattle, rzut kamieniem od centrum i od.

  Trzynastka z poezją

  Cage’a, wybitnego amerykańskiego kompozytora, malarza i poety.

  John Ashbery urodził się 28 lipca1972 roku w Rochester. Ukończył Harvard i Columbia University. Uznawany jest za jednego z najlepszych amerykańskich poetów przełomu XIX i XX w. Za swój pierwszy tomik „Some Trees” w 1956 roku otrzymał prestiżową nagrodę Yale Younger Poets Prize. Znawcy dopatrują się w jego twórczości wpływów francuskich surrealistów: Wallace'a Stevensa i Borysa Pasternaka. Sam zaliczany jest do tzw. szkoły nowojorskiej. Jego poetyka opiera się głównie na wolnej składni, zabawie słowem oraz humorystycznym.