O czym chcesz poczytać na blogach?

Yakuza mafia

Business As UnUsual

Latach. Wyszła przy tym na jaw ciekawa rzecz. Otóż w pierwszych dniach po trzęsieniu ziemi w Kobe w 1995 r. jedną z najbardziej aktywnych organizacji niosących pomoc na zniszczonych terenach była Yamaguchi-gumi, czyli największa organizacja mafijna w Japonii (zresza szacunkowo 40 tys. osób). Tak. Yakuza. Zanim do zniszczonego Kobe dotarła regularna pomoc z zewnątrz, Yamaguchi-gumi zorganizowała punkty pomocy, wydawała tysiące darmowych posiłków dziennie etc.

A dziś czytam, że także po.

Welcome in world Lara's Croft - tomb raider legenda - bloog.pl

Jest inna Amanda nie zginęła, zdołała uciec z grobowca i teraz powraca, by stać się nemezis Lary w poszukiwaniu tego samego artefaktu.

 

Shogo Takamoto
Shogo Takamoto przez lata był wschodzącą gwiazdą japońskiej mafii, a obecnie pełni funkcję kurmicho (szefa) Yakuzy. Pała miłością do starożytnej broni, przez co na stałe zadomowił się na czarnym rynku, regularnie dając się we znaki kolekcjonerom i poszukiwaczom przygód swą mieszaniną autentycznych i podrabianych cennych przedmiotów. Dzięki.

Can you feel the Air? - Onet.pl Blog

Zeszła z trybun,zostawiając na wszelki wypadek niewidzialnego klona i od razu ruszyła w stronę kawiarni.

Po drodze spojrzała na wykres rund. Okazało się,że przeciwnicy TBB nazywali się „YakuzaLads”(„yakuza”jap. japońska mafia.”lad”ang.chłopak<serio,nie zmyślam>). Nazwa mówiła sama za siebie. Lecz wciąż,ani dziewczyna ani miecz nie mogli mieć pewności.

Gdy już dotarła do kawiarenki.

Kingdom Hearts life story.. - Onet.pl Blog

1%
Autorzy
Kushina w Yakuzie
Seth
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Kushina w Yakuzie(treść i ilustracje);