O czym chcesz poczytać na blogach?

Yakuza 4

Życie w wirtualnym świecie gry.. - Onet.pl Blog

Po policzku mężczyzny spłynęła łza… Jedyna. Opadła z wolna na ziemię rozbijając się o kafle na ziemi…

…******…

Smutny koniec… Wiem… *Wybucha płaczem* Oni naprawdę umarli!


Kushina w Yakuzie.. (22:10)
Ich życie: Axel x Roxas..
Przeglądacze
Tyle diabłów było: 4264 A tyle aniołów
zostawiło śllad po sobie 81 ...

Kingdom Hearts life story.. - Onet.pl Blog

- Lea, jestem dorosły.

- Przyjdziesz i będziesz obserwował trening mój i Axela? Ma przyjść także Roxas i Sora.

- Sora będzie? - zapytałem z nadzieją.

- Tak. A ty co? Zakochałeś się w nim?

Spaliłem rumieńce i puściłem to mimo uszu. Skończyłem jeść obiad i udałem się do swojego pokoju, nie chcąc wdawać się w dalsze dyskusje, aż do planowego przez nich treningu.Seth (17:11)
1%
Autorzy
Kushina w Yakuzie
Seth

Książę i jego zabawka w krainie lodu.... - Onet.pl Blog

I podała mu konia, na którym podążył przed siebie do kraju ognia…

***

Wszystko zaczęło się komplikować, gdy jego mość, Władca Azel, spojrzał na księcia – Daimona – Zwyrzutem.

- Daimonie! – Warknął w końcu i dodał zimnym tonem głosu, wpatrując się w zimne oczy, swego syna. – Dobrze, więc jedź, znaleźć swą ukochaną, drugą połówkę… – Na koniec ojciec, przyszłego króla lodowej krainy uśmiechnął się.

…******… 

Kushina w Yakuzie (15:31)

Magii wewnętrznej oraz magii zakazanej. Myślę, że chyba każdy zrozumiał, co miałam na myśli, ale na wszelki wypadek wytłumaczę:

Magia widziana – Lód oraz wody vs. Ziemia oraz ogień.

Magia wewnętrzna - Miłość. (Stąd ta dygresja na górze).

 Magia zakazana – YAOI!! Dlaczego zakazana? Książę władający magią lodu i wody oraz człowiek, który potrafi używać magii, ziemi i ognia? Obaj płci męskiej? Wiem jedno! Będzie się działo xDD…
||!!STRESZCZENIE FABUŁY, MOŻE BYĆ W KAŻDEJ CHWILI ZMIENIONE!!||

Kushina w Yakuzie (14:39)

Ojcze, Ty rządzisz moją duszą. Tobie ją dałam. Lecz w Twoich oczach już jest potępiona... - Onet.pl Blog

I o to co ze mnie wyrosło. Potwór. Jak nazywali mnie wspólnicy ojca. Zabijałam dla niego ludzi którzy przeszkadzali. Nie było dla mnie rzeczy niemożliwych. Jak to robiłam zależało od humoru  raz wolno i brutalnie, a raz szybko i skutecznie. Nigdy nawet nie mrugnęłam przy tym okiem. Byłam zabójcą doskonałym stworzonym przez szefa Yakuzy dla swoich własnych potrzeb i ambicji. Boją się mnie wszyscy. Nie ma rzeczy na tym świecie co mogła by mnie zatrzymać. Zabijałam rodziny, dzieci, a nawet wybijałam jak psy inne mafie przeszkadzające w interesach mojej rodzinie.  Nie miałam wolnej woli szczerze mówiąc robiłam co mi ojciec kazał. Matki nie miała. Tyran zwany szefem.
blogi kaczki
 Przyjaciele
SPAM
Powiadomienia
 Szefujący

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Kaczka (treść i ilustracje);
 

his master's noise

Lamont nagrał swoją solową płytę razem z Sanfordem Parkerem, tym samym, z którym stworzył taki se ‘industrialny’ album Circle Of Animals.

Do solowej płyty Lamont podszedł najwyraźniej z większym luzem, bez spięcia i nadęcia, charakterystycznego dla japońskiej mafii. Oni się tam nie uśmiechają. Nie żeby sekcja dęta Yakuza uśmiechała się na swoim debiucie solowym. Raczej się szczerzy ta nieszczęsna czaszka. “Feral Songs For The Epic Decline” to nisko płożące się udziwnione pieśni z okolic amerykańskiego folku/americany, grane na zmutowanym saksofonie i gitarze przez jakiegoś steampunkowego nomadę z Dziwnego Zachodu. Szczęśliwie tych.

Suchego pyłu. Czyli muzyk zastosował się do starożytnej maksymy “znaj proporcją mocium panie”. I dobrze.

Na tle całej płyty, utrzymanej własciwie w podobnej tonacji nastrojowej, odcina się tylko hałaśliwy, niemal kakofoniczny Deconstructing Self Destruction. Jako kontrast, zaraz po nim pojawia się ostatni “2 Then the 3″, najbardziej konwencjonalna [i najkrótsza] kompozycja na płycie. W tym utworze momentami Bruce Lamont brzmi jak Damon Albarn w wydaniu Gorillaz, lamentujący nad martwym ciałem King Konga.

Wbrew pozorom ten drone-folk Lamonta, choć pełen sprzężeń, szelestów, dziwnie aranżowanego saksofonu, syntezatorów i innych odgłosów z otchłani,.