O czym chcesz poczytać na blogach?

Yaiba

"I'll slaughter you... Every damn of you..." - Onet.pl Blog

Z balkonami... Zdawałam sobie sprawę, że moje oczy nigdy nie widziały czagoś równie wykwitnego, jednak nie mogłam pozbyć się uczucia, że już tu kiedyś byłam. Biegałam po dziedzicu, bawiłam się przy fontannie... Może ma na to wpływ fakt, że mam w sobie Himikę?
Stanęłam przed wrotami, które otworzyły się przede mną. W wielkiej sali, w dwóch rzędach stała służba. Wszyscy równo pokłonili się przede mną. (ile oni musieli to ćwiczyć??). Przede mną stanęła dziewczyna mniej więcej w moim wieku.
- Tyś tą, dzięki której nasza praca i chęć zemsty ma sens... Dziedzictwo rodu Yaiba jest w Tobie. Nasza Nadziejo na sprawiedliwe, choć krwawe jutro. Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Yumeko. Rodzina Yaiba przygarnęła mnie z ulicy... - w jej oczach pojawiły się łzy - proszę, pomścij ich! Oni naprawdę nie zasłużyli na taką śmierć!
Nie wiedziałam co zrobić... Miałam coraz większą ochotę pomścić śmierć tylu ludzi. Przytuliłam Yumeko, a ona na dobre rozszlochała się w moich ramionach. Szepnęłam jej, że dam z siebie wszystko.
Uśmiechnęła się do mnie i zaprowadziła do pokoju. Wszystkie moje rzeczy już tam były. Już miałam walnąć się na.

Monoko-Yamazaki-Story Bohaterowie! - Onet.pl Blog


03 sierpnia 2008
Yuusuke Asoko

     

Imię: Yuusuke

Nazwisko: Asoko

Wiek: 16

Przyjaciele: Monoko Yamazaki,Naruto Uzumaki

Wrogowie: Neji Hyuuga, Sasuke Uchiha

Ulubione zajęcie: Spacery wieczorne.

Rodzaj Chakry: Powietrze i Lód.

Techniki Specjalne: Kaze No Yaiba, Daitoppa, Itsukaku Hakuegei, Kokuryuu Boufuusetsu,


Yuusuke i Monoko znali się praktycznie od dziecka. niestety problemy finansowe zmusiły go do przeprowadzki. Wraz z rodziną od dwóch lat mieszka w Konoha-Gakure, lecz rzadko wychodzi z domu. W końcu po latach napotyka się na Monoko, która od ostatniego ich spotkania wyładniała, chłopak w sekrecie podkochuje się w niej, ale po jakimś czasie dowiaduje się, że ma kogoś z kim chciałaby spędzić życie.

Yuusuke jako małe dziecko był nieśmiały w stosunku do dziewczyn,.

_*Shinobi World*_ - Onet.pl Blog

Oznajmia iż Aiko ma się stawić się w biurze Hokage .Mężczyzna szybko  wskakuje na drzewo i ... jest już w biurze Hokage . Szybko wyciąga Hibukiri Houczo. Walczy zawzięcie z jednym mężczyzną ,podczas gdy Aiko robi Gouken lecz to nic nie dało nagle zostaje ranna dużym schuriken  w rękę...
Aiko szybko wyskakuje przez okno i wybiega z budynku ...
 Nagle jeden krzyczy dziewczyna uciekła ..!
Po co nam ona jak mamy jego .
Gdy Aiko zaczyna błądzić po lesie
zaczyna zbieraćpająki w pewnej chwili mówi
Ok .chyba tyle wystarczy ...
Yurosai zaczyna wykonywać Kaze no Yaiba .
Raniąc jednego gościa w oko ,który upada na ziemię ...
 nagle dziewczyna zaczyna wykonywać Kazagume .
Owija w sieć z pająków w okół drugiego faceta .
Wtedy gdy obaj są unieruchomieni .
Męczy ich Kage Kubi Shibari no Jutsu .
Nagle spostrzega że Ci mężczyźni pochodzą z wioski Piasku .
CDN jak znów będę mieć natchnienię .

Aiko-chan
9 Ogromne zainteresowanie =]

'Starzy przyjaciele sa najlepsi, podobnie jak stare buty sa najwygodniejsze :)'


Swiat Anime. Pelen smiechu, uczuc, akcji, fantazji. Swiat idealny. Czesto swiat z naszych marzen, z naszej wyobrazni mozna znalesc w anime czy mandze. Jest to swiat w ktorym zawsze dobro jest gora nad zlem. Moze to i monotonne jednak sposob w jaki jest to tam przedstawione nie jest monotonny i czasowy. W kazdym jest sakrajnie inny mimo ze moze sie wydawac taki sam. Czesto przeciwniecy mangi i anime mowia ze jest demoralizujaca i zla a to moim zadaniem gowno prawda. Poprostu - Swiat Mangi i Anime to nie jest zwykly swiat - To Jest Manga, to Jest Anime i koniec.
Dragon Ball, Love Hina, Chobits, Slayers, Yaiba i inni znow na nowo sa razem ze mna i juz nie zapomne o nich tak latwo zwlasca o DB. Ostatni odcinek DB GT [3 razy widzialam - 3 razy ryczalm^^'] nosi tytul "Goodbye Goku Until the Day we meet again...". Wierze ze kiedys ktos pod nadzorem mistrza Akiry dokonczy ta (moim zdaniem) wiecznie zywa opowiesc.


Shayla

2005-02-12 19:28:57
skomentuj (2)..::Anty-Walenty sie klania^^::..

STOP KOMERCJI I MASOWIE!!!! STOP ZARABIANIU NA UCZUCIACH I TRADYCJII!!! WALENTYNKI SUCKS!!!!! Czyli mowiac krotko, zwiezle i wyraznie do wszystkich i kazdego z osobna.