O czym chcesz poczytać na blogach?

Yahoo uk

Dziennik pokładowy

UK blog test

Blog w domenie UK test szybkosci indexacji jak zwykle serwis jeden z wiekszych blogowych na wyspach cos slabo indexuje mimo to ze ma pingowanie. Zobacyzmy czy sie rozrusza tym linkiem

PH corpration - Onet.pl Blog

Okolice, chcieliśmy szukać pracy. ( myślałem o studiach podyplomowych itp).

Od przestępcy niczego nie chcemy, już dosyć mamy jego " wirtualnej polityki miłości i dobroci".

Szukaliśmy proktologa, dlatego używaliśmy do tego drugi komputer - zorientowaliśmy się, że pierwszy jest "zarażony". Dodatkowo załozyłem nowego maila na yahoo do komunikacji w UK.

O kimś, kto wszystko mi w życiu niszczy nie moge się wypowiadać pozytywnie.

 

Widzimy, że poraz kolejny przestępca wykorzystuje 73. Nigdy z tą osobą nie rozmawialiśmy, nie spotykaliśmy się. Nie dojdzie nigdy do takiego spotkania.

Nasza sytuacja finansowa jest stabilna. Nigdy od nikogo nie.

O przestępcy ph, rodzinie, byłych znajomych, byłych współpracownikach, sasiadach, nie poruszamy żadnych kontrowersyjnych tematów.

Widzimy, że przestępca wysyła jakieś bzdury dotyczące naszych finansów. Nasza sytuacja finansowa jest bardzo stabilna.

mash (18:04)
2 komentarze

17 września 2011
Mieszkanie - UK

Wczoraj.

Gosiabutler's Blog

How old are you? W prawdziwym życiu używane najczęściej w znaczeniu: „Act your age!” Ile masz lat? Nie zachowuj się jak dziecko! Wśród dorosłych czy nieznajomych – może być nietaktowne. Autentyczna odpowiedź w „normalnym” życiu: wymijająca – lub zaniżamy (kobiety) czy zawyżamy (chcemy kupić alkohol czy papierosy w UK, a jesteśmy małolatami lub wyglądamy na małolatów). Jeżeli natomiast jesteśmy starsi i kto się nas pyta o wiek np. przy rozmowie o pracę,a potem tej pracy nie dostaniemy – to możemy nawet lecieć do trybunału ze skargą.

Notomiast rzeczy, które powinny być uczone, są ignorowane. I rezultat – absolutne niezrozumienie przez Polaków.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Redukcja akcentu – ćwiczenia Zabawa

Blog bbbloodymary

Czasami siedzialam nawet 8 godzin na tych czatach. Z perspektywy czasu musze stwierdzic ze to juz zachaczalo o uzaleznienie...Ale pewnego(jakis miesiac pozniej) dnia stwierdzilam ze musze poszukac jakiegos miedzynarodowego czata zeby podszkolic angielski. Zwylke polskie czaty zaczely mnie juz nuzyc delikatnie mowiac. Tak wiec znalazlam czata o nazwie Ukchaterbox....Moj anglieski byl raczej ubogi i choc uczylam sie tego jezyka w szkole to pozostawal on wiele do zyczenia. Musiala sobie jakis nick wymyslic....Jakis oryginalny najlepiej....bloodymary ....Co najsmieszniejsze pozniej( jakies 2 miesiace) dostalam sie na kurs barmanski(ironia losu???)hehe. Rownolegle zaczelam klikac na yahoo czacie i kurcze raczej mialam problemy z wypowiedzeniem sie po angliesku...Tak sobie klikalam i klikalam.Lato bylo wowczas goroca i sloneczne a ja siedzialam w swoim pokoju gapiac sie w ekran. W tamtym czasie nie pracowalam i mialam problem ze znalezieniem pracy. Nie wierzylam w siebie totalnie i zamknelam sie w domu....Pewnego wieczoru zaczelam klikac.