O czym chcesz poczytać na blogach?

Yahoo mail plus

Paweł Biega

„Paweł, Paweł”, czy coś w tym stylu, a na pewno skierowane do mnie. Rozglądam się prawo, lewo, prawo, lewo i dostrzegam koleżankę. Skąd się tu wzięła? Mapkę jej wysłałem na maila, ale nie odpisywała czy będzie, ani nic podobnego. Pomachałem i pobiegłem. Kawałek dalej był Powerade – tym razem się nie rozczulałem z ograniczaniem picia i jedzenia. Doping koleżanki plus posiłek dały mi pewnego kopa. Kopa na tyle że, mimo iż pożegnałem się już z 4:00, to biegłem. Wolno, bo wolno, ale biegłem.

Następny punkt odżywczy, tym razem tylko z wodą..

Stefan Kosiewski

E.V.
Polnisches Kulturzentrum e.V.
Rosjanie we Frankfurcie
Wolność mediów a interes publiczny - Rzeczpospolita
LITERATUR
AKORD
ALTERNATIVA PLUS - Ostrava
ARCHIPELAG - West Berlin
Schodzą się ze sobą,
aby siedzieć po cichu na wiaderku po rozwodzie dla zasiłku.   


Daphnis w drzewo bobkowe przemienia się wciąż u Samuela,
lecz nie pisz o tym w mailach do polityków EU, bo cię odrzucą
jak spam, nienawistni a skorzy nawet listek bobkowy zaliczać
do antysemityków; hołota twarda i odporna na kulturę a zbyt
oporna, żeby.
chowa głowę w piasek, to ja mam ...

          
             Donat Lusk

  14 maja w Zimnej Wodzie


(HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski)
http://de.groups.yahoo.com/group/sowamagazyn/message/117

aleina blog

Dzisiaj. Skoro mam 2 tygodnie wolnego... Z tej okazji, bedzie tu wiecej zdjec i innych takich, bo w Polszy mamy lepszy komputer :D:*:D
Do organiz. pomocy zwierzetom i klubu gorskiego napisze maile. Prawie skonczylam "Merde". Nie musze sie niczego uczyc na zadna sesje. Czekam na naprawe roweru. Same pozytywy :D
by aleina | 2007-01-28 11:33:58 | skomentuj! (1) Écrivain polonais, Ryszard Kapucinski, est mort mardi à Varsovie à l'âge de 74 ans. Surnommé le chroniqueur du tiers-monde, il laisse derrière lui des milliers d'articles et plusieurs livres sur la fin de la démocratie au Chili ou encore les bouleversements politiques de l'ancien Zaïre. Kapucinski a travaillé aussi bien pour l'agence de presse polonaise PAP que pour le New York Times ou le quotidien allemand Frankfurter Allgemeine. (...)"

Par EuroNews, yahoo francuskie.

"Kapuscinski said his experiences with totalitarianism and war -- Soviet soldiers overran his hometown when he was a boy -- helped him understand the Third.

:: i've found a way... i've found a way... a way to make you smile blog ::

(nie mam nawet na czym, ani za co jechać), czy tam gdzieś w stercie ubrań się wala, nie wiem, czy dzwonić już blokować karty i umawiać się na wyrabianie nowego prawa jazdy, czy jeszcze nie. plusem całości byłby przymus wyrobienia dowodu, którego zagubienie ukrywam od paru miesięcy (proszę, jak można sobie w naszym kraju bez niego ładnie radzić. nawet do banku chodzę z.Mnie ekscytuje.
ciebie nie?"

idę się objeść serem, może mi chichoty przejdą.
muriel-lotrzyca 2007-04-18 22:23:14

skomentuj (0)


:: my yahoo i.d. ::

wybaczcie, dziś wieczór cytatów. wszystko jednak wynika z mojego very pozytywnego nastroju, wyśmiałam się na allenie, i teraz wszystko mnie raduje.

może w ogóle nowy kącik założę: maile od zaczepiających mnie na myspace murzynów. bo to jest fenomen sam w sobie, ani nie wiedzialam, ze tak w ich typie jestem, ani że oni tacy płodni literacko w niekoniecznie najlepszym tego.