O czym chcesz poczytać na blogach?

Yacht

jacy.blog

"na żywo" podsuwają mi podobne myśli. może jest w tej postawie jakieś ludzkie współczucie dla cierpiącej kobiety, ale
nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to chodzi jednak o widowisko. a może się mylę...

skomentuj (1)

yacht 2003-06-03 10:27:52

mam już wszystko w głowie: zakupy, ekwipunek, małe kłamstwa, transport.
wiem z doświadczenia, że to bardzo mało abym osiągnął zamierzony cel. od głowy do rąk bardzo daleka droga, wiec im szybciej zacznę ją pokonywać tym większe szanse, że.


- kupiliśmy lody.
- fajnie, no to możemy zaczynać święto. konkurs numer 1.......... itd, itd. (już nigdy nie wymyślę w moim domu żadnego święta...)

skomentuj (4)

yacht 2003-06-15 08:18:58

na yachcie rośnie broda.
na yachcie smakuje nawet pasztet.
na yachcie świat się śmieje.
na yachcie można sobie coś udowodnić.
na yachcie ...ech, na yachcie.....
wszystko się buja.

skomentuj (0)

cisza.

Reportaż ślubny NO PHOTO

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

thesonofkain's personal blog

Cathy zobaczyłem żagle na jeziorze i dałem się im porwać. Nadal jestem profesjonałem i potrafie sięgnąć po broń szybciej niż ktokolwiek, ale ... ale po 22 latach zabijania obudziła się we mnie moralność. męcza mnie wyrzuty sumienia. w koszmarach widze siebie z okaleczoną twarzą stojacego twarzą w twarz ze śmiercią i kpiacego z niej. zawsze po tym budziłem się cierpiąc. doznając fizycznego bólu. ale zabijałem dalej. byłem najlepszym dostawca śmierci i najefektywniejszym pracownikiem SuperSłużby. kiedy zabiłem Lil zacząłem w sobie tlumic wyrzuty. udawało się. dopóki nie ujrzałem yachtu. dopóki trapem nie zeszła Essi. teraz zabijam rzadko. Ona o tym nie wie. wie co robiłem wcześniej. wyznałem jej to. ale nie wie że konferencje dotyczące bezpieczeństwa to kolejne zlecenia. zajmują tydzień. teraz zabijam tylko lokalnych kacyków i przemytników dragów. Ona nie wie że zabijam. nie wie że w sejfie zawsze leży nabity glock. nie wie że kłamie. moje życie było jednym wielkim kłamstwem. zabijałem śmieci. neonazistów. grając często ich najlepszych przyjaciół. wyrzuty? tak. ale wiem ze robiłem dobrze. Że zabijałem skurwieli. Ale kłamie. kiedy pyta co mi jest odpowiadam.

Warszawa Powisle Blog

Powstanie na nasypie kolejowym, ma być inny niż wszystkie - przeszkody i okolica zostaną pokryte farbą fluorescencyjną. Fluojib rozbłyśnie fluo-kolorami o godzinie 19.00, rozpoczynając tym samym zawody. 

Snowboardziści i narciarze mogą liczyć na wymagający tor przeszkód! 5 metrowa rurka czy wall-ride – to tylko niektóre utrudnienia, jakie czekają na zawodników. Przez cały czas imprzey serwować będziemy rozgrzewającego Hot-Bulla!

Impreza otwarta jest dla wszystkich chętnych, a zapisy prowadzone są na miejscu.


2010-01-26 13:33:24
skomentuj (0)

FLUOJIB APRES SKI

Szykujcie sie w czwartek na gorące apres ski w Warszawie Powiśle! ZAGRAJĄ DJ STANISŁAW I WARSAW CITY ROCKERS!2010-01-27 11:11:46
skomentuj (0)

YACHT ROCK DISCO

anetka ; ]

2metrow po nieudanej probie wziecia na ręce :P.Dobra,tego nie napisalam,bo przeciez Młody mnie przeprosil.Ha,aniolek ;]*.
Tyle,na dzisiaj;P. Uwazajcie na rowerach dzieci ,bo Was pały zgarna ;P hahaha ;] Bez aluzji :P.a-a. 2004-01-23 21:18:46
skomentuj (3)


Notka z serii : bla,bla,bla :P
Hołg :P
Ble,mialam note napisac przedwczoraj.Blogi nie dzialaly.Wczoraj.Blogi nie dzialaly.Dzisiaj.Dzialaja.Ale mi sie pisac nie chce :P o :P Ale placzecie,wiec napisze:P

Boże.Wiecie jak moj tata chce nazwac nasz(jego:P) yacht ?.Jesus maria.Nie,nie chce nazwac yachtu Jezus Maria :P Kur.de :P Prawie Go zabilam smiechem i obrzydzeniem jak bylismy w jakiejs smiesznej firmie,co robi jakies bzdury z mosiadzu itp,w ktorej parcuje jakis nawiedzony, niesympatyczny bardzobardzo koles.:P Tatus powiedzial,ze chcialby 6literek z mosiadzu...to ja licze sobie 'p-e-g-a-z'.I cos mi nie pasowalo :P bo to 5liter jak umiem liczyc :P To mysle dalej..i so przypomnialam,jak On chcial ta lodke glupia nazwac.Myslalam ze mu to z glowy wybilismy wszyscy.To ja nagły atak i ' Ty chyba nie chcesz nazwac tego glupiego yachtu KAMRAT'.Ha,co odpowiedzial ? 'SZTAMA.