O czym chcesz poczytać na blogach?

Xing

Zasada Równej Wymiany - To tylko słowa, bo świat nie jest idealny... - Onet.pl Blog


15 lutego 2009
Rozdział 5: Cesarska konkubina
AMESTRIS, ROK 1919:

   Lin siedziała w salonie pani Gracii i wpatrywała się smętnie w pusty kominek. Koperta z cesarską pieczęcią leżała tuż obok niej. Nie rozumiała tego. Dlaczego ona? Przecież była córką amestriańskiego ex – generała i imigrantki z Xing. Jak to możliwe, że dostała taką propozycję? Jak?! Nie należała do czysto krwistych xingijczyków. Co z tego, że jej babcia miała powiązania jednym ze szlacheckich rodów, skoro ten już dawno nie istnieje?
   Westchnęła ciężko i podkuliła nogi pod brodę. Nie mogła zostać jego konkubiną. Po prostu nie mogła! Przecież, kochała kogoś innego. Musiała się jakoś z tego wyplątać. Tylko nie wiedziała jeszcze jak.
- Wszystko w porządku Lin? - pani Gracia ukucnęła obok niej.
- Tak, to znaczy nie... - ukryła twarz w dłoniach – Nie jest.

dziennik pokladowy kapitana Majka

Przyjaciol.dziekuje ci za radosc I doskonale samopoczucie mojej mamy.dziekuje za zdrowie mojej przyjaciolki Luizy z Radomia,milosc I szczescie Ewy ktora jest teraz w Cambridge,oraz dziekuje za szczescie i dobrobyt w moim swiecie…Amen. *** opetaly mnie niezwylke sny..w jednym jestem potworem o szczypcach zamiast rak I wszytko dzieje sie gdzies w przestrzeni kosmicznej,w innym znow widze mame jak wraca z dlugiej podrozy do domu.sny sa bardzo rzeczywiste I intensywne.mam problem z odroznieniem ich od realnosci albo odwrotnie.nie pojmuje czasami kto jest kto I wydaje mi sie ze nadal snie…gram. *** -liu xin. -spadajaca gwiazda? -nie,to liu xing,brzmi prawie tak samo xing to gwiazda ,a xin-prawda.
22:03, majki_wooz
Link Dodaj komentarz »
Archiwum
Luty 2007
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

LogoPedant Blog – Badam znaki i czasy…

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.


pracownia-fengshui.pl - Feng shui - bloog.pl

Nowym forum Feng Shui zawiązała się, dość nieśmiało, dyskusja na ten temat. Zainteresowanych odsyłam do linku http://skocz.pl/ckea

Feng Shui Intuicyjne opiera wszystkie swoje kalkulacje na Bagua

W Feng Shui tradycyjnym podstawą wszystkich obliczeń jest odczyt kompasu, rok budowy domu oraz daty urodzenia mieszkańców. Na tej podstawie tworzymy wykres urodzeniowy domu, nie mający NIC wspólnego z powyższym rysunkiem. Wykres zawiera kombinacje Liczb (Gwiazd). Poniżej zamieszczam kalkulator wykresu urodzeniowego domu (The Flying Star Chart) używanej w szkole Fei Xing Pai http://skocz.pl/ckee 

Należy znać datę budowy domu oraz odczyt kompasu strony skierowania domu. Uwaga! w większości przypadków nie ma to nic wspólnego z drzwiami. Poniżej przykładowy wykres domu dla Roku 1986 i skierowania N 337,5-352,5

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,972494,trackback

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Nowy artykuł

Ai no Senshi.

jest jednak zbyt dużym słowem... Powiem tak: przez te wszystkie gesty, mam Cię non stop przed oczami. Non stop Cię słyszę i widzę Twój uśmiech. Dzieje się ze mną coś, czego nie mogę pojąć. To uczucie, gdy wczoraj Ty (...) dosięgło mnie całkowicie, dogłębnie... I nic nie mogłam na to poradzić. Jesteś w mojej głowie i nie chcesz wyjść... Ja Cię nie wyganiam, wręcz sama Cię zapraszam. Ale co z tego, skoro nie wiem, co Ty tak naprawdę czujesz ? Nie mogę zrobić żadnego kroku, nie chcę na ślepo skoczyć w przepaść... Muszę czekać wytrwale bo wiem, że kiedyś... Że kiedyś się uda.

"Mei yi ye bei xing tong chuan yue... Si nian yong mei you zhong dian."

Łamanie praw człowieka

laogai więzi się również dzieci, które także nie mogą liczyć tam na lepsze traktowanie. Większość dzieci osadzonych w obozach pracy umiera po niedługim czasie z głodu i chorób, a zdarzają się też sytuacje, że dzieci są tam po prostu mordowane. I choć prawo chińskie pozwala karać dzieci, które ukończyły już czternasty rok życia, w praktyce przepis ten nic nie znaczy, bowiem nieletnich poniżej czternastego roku życia więzi się tu także bez procesu sądowego.

 W Przymusowym Obozie Pracy współwięźniowie: Xing Shuguo, Huo Zuan oraz inni, używając przemocy, siłą karmili praktykującego Falun Gong- Guo Fedong ludzkimi odchodami.
By zmusić innego praktykującego o imieniu Ren Liang do wyrzeczenia się wiary w Falun Gong, strażnicy więzienni rozebrali go do naga, następnie przywiązali do metalowego krzesła i polewali całe ciało zimną wodą. Gdy i to nie odniosło żadnego skutku, zaczęli wpychać mu w usta ludzkie odchody.

 

 

 

 

Lider Zespołu 2.