O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Xhtml

Cam3L ‘s blog

Zajmuję się “powiedzmy” projektowaniem stron (sama grafika, w photoshopie) przyszedł najwyższy czas na nauczenie się jak zakodować taką stronę. Jako, że podstawy jako takie miałem (FrontPage, Dreamweaver itpz z dawnych lat) wystarczyło tylko dokładniej zagłębić się w kod. Powiem szczerze, że na pewno motywacją jest czekająca na mnie od sierpnia posadka w firmie zajmującej się ogolnie usługami internetowymi. Bardzo cieszę się, że właśnieteraz przyszło mi uczyć się kodowania stron. Modny ostatnio pseudo xhtml, a raczej html/css, divy, “styl web2.0″ i inne takie marketingowe pierdy powoduja, że ludziom zależy tylko na tym, by ich strony spełniały te czynniki, tak więc uczenie się teraz kodowania stron wyszło mi na bardzo dobre, bo uczę się tylko nowego, poprawnego kodowania, bez starych nawyków itp. Tak więc wszystkich “grafików” a także osoby, które maj zamiar/ochotę/chęci kodować strony zachęcam teraz do uczenia się. Parę linków na początek:
http://kurs.browsehappy.pl/ – xhtml/css
http://webmaster.helion.pl/kurshtml/style/style.htm – css

tematycznie

Typu ,,Zadbaj o swój ogród", czy ,,Jak prowadzić akwarium". Firmy mogą mówić, co należy zrobić przytaczjąc jedynie swoje produkty. Prosty przykład: jeśli firma powie ci, że trzeba użyć pewnego preparatu do wyczyszczenia akwarium z glonów i przytoczą swój produkt, to przecież nie pójdziemy im na przekór i nie zostawimy sprawy samej sobie tylko dla przykładu użyjemy tańszego preparatu. Wniosek prosty: z internetem mając akwarium – TAK, szukając konta bankowego – NIE <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">

grze2010 at ownlog '07

Witam! Muszę pochwalić sie moją najnowszą pracą dla firmy z Wrocławia oferującej przewozy wrocław berlin, liczę na konstruktywną krytykę!
Stronę wykonałem w kilku technologiach: xHTML, PHP5 oraz Photoshop CS5i Flash CS5. HTML to pikuś, uczę się PHP jest to o wiele trudniejszy język programowania ale gdy go pojmę, będę mógł tworzyć strony w systemch zarządzania treścią - CMS, np. Joomla! Uczę się więc pilnie!


moja strona dla Arbryt
Link 26.02.2011 :: 18:55 Komentuj (0)
Wykonałem stronę dla Przedsiębiorstwa Arbryt z Wrocławia w technologiach: xHTML, PHP5 oraz grafika 2D-Photoshop, najwięcej pracy było nad asortymentem: opracowanie zdjęć i ich dokładny opis.
Przy tworzeniu stron dla takich Firm trzeba stać się specjalistą w ich dziedzinie. Wiem już jak odróżnić drzwi prawe od lewych, cha cha...


moje wydanie dla MATI
Link 26.02.2011 :: 18:58 Komentuj (0)
Ostatnio wykonałem pracę - Photoshop CS5 - dla PHU MATI pranie dywanów wrocław do tygodnika reklamowego, który wydaje studio, w którym pracuję. Photoshopa uczyłem się cztery lata zanim udało mi się zrobić coś konkretnego. Przestrzegam więc.

Moja linkownia - bloog.pl

zbieranina lubianych cytatów

Filmweb Lotri
czyli ja a kino świata

Filmweb Lotri I.
czyli ja a kino Indii

Youtube
chyba nie trzeba komentować :)

Kraina Pierścienia
zawieszony blog o LOTR


Parę pierdół, które lubię ;)

 

Łucznictwo

 

Lord Of The Rings

Agatha Christie

Andrzej Sapkowski

Mercedes Lackey

Marek Grechuta

Grzegorz Turnau

Ewa Demarczyk

Edmund Fetting

Kinowe bajki Disney'a

Bollywood

Stawka Większa Niż Życie

RMF Classic

Odeony Stanisława Janickiego

Zamki Polski


Ulubione strony

*Najważniejsi: Wy

 • Fantasy Book By Mi...
 • Fantasy Romans
 • Keira: Shea Rhiamon
 • Tajemnica: Sztylet

CSS, HTML itp

 • CSS Zen Garden
 • HTML 4.01 / XHTML ...
 • Kurs HTML XHTML i...

Ciekawe filmiki

 • Dziecko z.

s n a p s h o t - bloog.pl

Reklamowe, top-layery, mailing, marketing wirusowy i landing page. Nie ograniczamy się jedynie do projektowania kreacji reklamowych, projektujemy strony internetowe które posiadają walidację W3C, poprawnie się wyświetlają w popularnych przeglądarkach internetowych takich jak: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari i Opera. Tworzone przez nas produkty i projekty opieramy na nowoczesnych i sprawdzonych technologiach: Java Script, XML, JSP, jQuery, MySQL , PHP.. Posiadamy w ofercie autorski intuicyjny system CMS. Strony www projektujemy zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami XHTML 1.0 i CSS 2.1. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.Podziel się:
Tagi: projektowanie stron internetowych warszawa, banery internetowe, kreacje reklamowe
Trackback: http://bloog.pl/id,328487057,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Projektowanie stron internetowych www.gbdesign.pl

niedziela,

Xhtml css

ηΜαμαΕπεσεΣτηΘαλασσα

9, 2012 στις 20:13 υπό Uncategorized.

Υποβολή σχολίου Cancel reply

Follow

Powered by WordPress.com

Stru

Się w kategorii Polityka i wydarzenia społeczne.

Tags: Jasna Góra, Kuba Wojewódzki, Michał Figurski, Polska, społeczeństwo

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Follow

Silnik: WordPress.com

Xhtml 1.1

nike-bez-glowy

Z życia wzięte, dziwolążki świat, kategorycznie bez kategorii
Zobacz więcej...

Klaudynaa

wiktorian pracownia artystyczna

Pracownia artystyczna Wiktorian bloguje

Na blogu prezentujemy przedmioty artystyczne naszego autorstwa takie jak dekoracje wnętrz świeczniki, lustra, obrazy, toaletki, pudełka, szkatuły, poduszki, obrusy i wiele innych wspaniałych dodatków dekorujących gustowne wnętrza, praktycznych, a także idealnych na prezent dla kogoś bliskiego . Prezentujemy również biżuterię wykonywaną w wielu technikach, srebrną i nie tylko. Zapraszamy do obserwacji.

o nas

Zespół tworzący pracownię artystyczną Wiktorian. Tworzymy unikalną ART biżuterię, dekoracje wnętrz, dodatki oraz gadżety, także na zamówienia indywidualne.

Kontakt z pracownią:

Jeżeli zainteresował Cię jakiś produkt z naszej blogowej galerii, masz jakieś pytanie lub chcesz po prostu porozmawiać - skontaktuj się z nami. Zapraszamy serdecznie wiktorianpl@o2.pl wiktorian.pl@gmail.pl

 • Wszystkich wizyt: 4848

Ważne

 • Kokpit
 • Valid XHTML

Kategorie