O czym chcesz poczytać na blogach?

Xbox live

X-Gamer’s Blog

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Jedna odpowiedź do “Granie w GTA 4 na XBL za darmo!”

  1. MARRRCiN PL Powiedział/a:
    .

Blogas którego jeszcze nie widzieliście. :D

Electronic Sports World Cup 2007 Poland by AMD 2007-04-15 Electronic Sports World Cup 2007 w Polsce będzie największą w Polsce imprezą dla graczy. Setki stanowisk do gier – najmocniejsze „pecety” oraz wszystkie konsole next-gen: PS3, Xbox 360 i Nintendo Wii. Wszystko w świetnej oprawie przyprawionej kapitalną atmosferą. To wszystko w Poznaniu już 28 kwietnia. Przedstawiamy kolejne gorące informacje dotyczące tego wydarzenia!

Komentarzy: 0 2007-04-15 Platforma sprzętowa konsoli: Port komunikacji bezprzewodowej
Karta graficzna ATI 500MHz
Odtwarzacz DVD
6 portów USB
Trzyrdzeniowy procesor IBM 3,2 GHz
Wyposażenie konsoli: Kontroler przewodowy
Konsola
Kabel Composite AV
Konto Xbox Live Silver**
Konto Xbox Live Glod**
UWAGI: **Usługa Xbox Live nie jest jeszcze dostępna we wszystkich krajach. Szczegółowe informacje na xbox.com

            1230,64 ,- zł .

videomaniak

środa, 13 października 2010
Wersja demo: Medal of Honor na playstation

Już niebawem, a dokładnie za dwa dni, czyli 15 pażdziernika, jak ogłosiło EA wyjdzie wersja demo gry Medal of Honor na platformę PlayStation 3! Posiadacze Xboxa mogą poczuć lekki niesmak ;). Jeśli chodzi o zmiany, są one niewielkie, wychodzi na to, że "Talibowie" zmienią się w "Siły Opozycji".

Krótkie oświadczenie rzecznika prasowego EA:

Powodem, dla którego opublikujemy w przyszłym tygodniu multiplayerowe demo, jest fakt, że ludzie będą mogli ocenić na własną.

Do wszystkich potrzeb. Do sieci Plus płacimy tylko 19 gr., a do wszystkich sieci tylko 29 gr. Dodatkowo możemy skorzystać z opcji 3 darmowych numerów - opcja ta kosztuje 5 złoty miesięcznie. Sam skorzystałem z danej usługi "Twój Plus" i jak na razie jestem z niej zadowolony. Zachęcam wszystkich do skorzystania, kod którym aktywujemy usługę to: *147*50#


14:52, mastersamcs , Społeczność
Link Dodaj komentarz »
Konsole: Xbox Live już w listopadzie!

Po długich oczekiwaniach.

Gralnia

Też, że przyszłość zapukała do naszych drzwi i można obecnie ściągać filmy w jakości płyt Blu-ray poprzez Sieć. O czym zapomina wspomnieć to fakt, że przez całe lata sprzedaży konsol na świecie wiele krajów (w tym Polska) było odciętych od tej możliwości, co z czasem wywołało protesty, które ostatecznie mają zakończyć się wprowadzeniem Xbox Live pod koniec tego roku. Nie ma to jak walnąć ludziom w oczy, że przecież można ściągać nie zorientowawszy się, że ludzie ci po prostu ściągać nie mogą – choć chcą. Zasłonę milczenia trzeba też spuścić na fakt, że nie wszyscy dysponują łączem PRZYNAJMNIEJ 6 mb/s, aby móc podziwiać pełną rozdzielczość…

Na deser Stephen,.

80PIH’s blog

Nowego gracza. Shane Kim przepytany przez Kikizo o rynek konsol przenośnych powiedział, że firma postawiła sobie pewne priorytety wkraczając na rynek konsol i tylko dlatego nie zobaczyliśmy jeszcze telefonu bądź handheld’a od Microsoft’u. Stwierdził on, że gdyby nie te priorytety to firma mogłaby nie mieć wystarczających środków by stworzyc Xbox Live czy rozpocząć badania nad Project Natal.

W tym samym wywiadzie Shane Kim przyznał, że idea Live Anywhere przedstawiona kilka lat temu przez Microsoft w niedalekiej przyszłości może stać się rzeczywistością. Firma będzie chciała prawdopodobnie rozszerzyć usługę Live na inne platformy, jednak sam gigant z Redmont.