O czym chcesz poczytać na blogach?

Xawery

xawery i jego myśli

Te pół roku singlowania poznałem sporo osób. Wszyscy chcieli tylko seksu lub udawali, że nie chcą tylko seksu. Byli tacy co mi się spodobali, ale nagle się dowiadywałem, że dla nich seks to sposób na zarabianie pieniędzy. W sumie powinienem się czuć wyróżniony, że ludzie chcą się ze mną „kochać” i nie chcą ani centa ode mnie. Byli też tacy którzy niedostatki swojej urody próbowali nadrobić wariacką jazdą samochodem. Było też kilku innych młodzieńców podobnych zupełnie do nikogo.

2006-05-03 02:27:46 skomentuj (5)


Sny
Sen 1.

Xawery idzie do biura podróży. Przemiły pan w biurze oferuje Xaweremu wycieczkę na Marsa, jednak xawery odpowiada, że był na Marsie w zeszłym roku i jest tam zdecydowanie za zimno jak na odpoczynek. Na to podekscytowany przemiły pracownik biura wyciąga folder z ofertą wycieczki na Wenus. Xawery poleciał na Wenus wypoczął opalił się pozwiedzał galaktyczne zabytki i wrócił na Ziemię.


Sen 2.

Xawery dorósł do out’u i postanowił odkryć swoją seksualność. Powiedział rodzicom i najbliższej rodzinie. Xawery był pewien, że rodzina zrozumie i wszystko będzie ok. Okazało się, że.

baba-o-filmach.blog

Racji i celu tego co robi, nawet jeśli ma to być kosztem rodziny czy jej życia. Niestety, za mało w tym filmie namiętności, Veronica jest taka porządna, taka prawdziwa księgowa,a jej jedynym grzechem jest zbyt mała ilość czasu poświecona synkowi. Brakuje mi tu tej odrobiny szaleństwa, która cechuje prawdziwych idealistów. Bez niego widzę tylko naiwność i chorobliwą ambicję, by nie okazac się tchórzem wobec kryminalistów. A moze tak miało być, może takie były właśnie grzechy Veroniki Guerin?

skomentuj (0)

Wojna polsko-ruska - reż. Xawery Żuławski 2009-05-31 01:34:29

Xawery Żuławski, debiutując niecałe trzy lata swoim "Chaosem" (recenzja na tym blogu), dał się już poznać nielicznym, jako całkiem dobrze rokujący reżyser. Teraz, "Wojną polsko-ruską", udowodnił całej Polsce, że jest reżyserem nadzwyczajnym , z "wizją w oku" - przenieść bowiem na ekran tak niezwykłą, chaotyczną, jak życie postaci zaludniająch tę opowieść i uczynić z niej całkiem zgrabnie ułożony film, a na dodatek soczystą komedię, no... może komediodramat,  to naprawdę sztuka. Pytanie, jak to się mogło udać,.

Sweet dreams...

Akcentem zakończe:

"Tylko ten Stary Mędrzec mógł wymyślić tę miłość, która przepełnia każdy kawałek mego ciała. Każdy albo pierwszy, bo dopiero się rodzę; zaczynam istnieć i czuć. Coś takiego sobie wyobrażałam, coś podobnego. Ale to jest inne. Bo wyobraźnia nie może otworzyć wrót nieba. A one są dla mnie otwarte. Dziękuję Boże. Dziękuję, że dałeś mi tę miłość."

skomentuj (20)
Happy Easter!!

2006-04-13 23:06:19 Dzisiaj był zajebisty dzień :D
Spotkałam się z kolegą, z Xawerym i z Madzią :D I ogólnie dzionek udany, nawet bardzo ;] Mimo że przez Xawerego bolą mnie nóżki (aż się ołaziliśmy :D), a z Madzią... :D
mam nadzieję, że znajdziecie jeszcze kiedyś dla mnie czas (wiem, że znajdziecie :D) i będziemy mogli to powtórzyć, o ile chcecie ;] Pozdro 4 @ll :D

Życzę Wam Wesołych Świąt, Smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa :* :* :*
skomentuj (4)
I znowu jestem taka jaką mnie pamiętaliście...

2006-04-23 10:40:23 W moim życiu się bardzo dużo działo, dzieje i chyba będzie działo, ale.

Keep curling ;) - bulechka blog

No i cala klasa w brech, losek sprzontal po polskim klase z papierkoof po dumle i sie spoznil na matme, no i dalej mi sie pisac nie chce :D:D
bulechka 2004-03-12 20:36:14 skomentuj (9) Tyle komentarzy


WZLOTY I UPADKI roz.1 Spotkanie Na Krupówkach cz.1
Był piątek, piękny zimowy wieczór. m*******, Buła, Pastuch, Dzihb i Kura siedziały w suszarni i myślały jak zarobić w tegoroczne ferie. Pewna znana rodzina wyzbierała już wszystkie puszki na osiedlu, więc na zysk z surowców wtórnych nie miały co liczyć.
- Wiem! - wykrzyknęła nagle Buła - mój brat jedzie jutro do Zakopca do Xawerego handlować skrętami za ToiToi'em. Zbierzemy się z nimi i coś się wykombinuje.
- No dobra - powiedziała Dziub - ale gdzie będziemy mieszkać ??
- W bacówce na sianie! - krzyknął Pastuch.
- Zamknij Kask Pastuch - powiedziała m******* - chcesz zamarznąć ?? Chociaż ty jesteś przyzwyczajona. No, ale to fakt, gdzie zamieszkamy ??
Na to pytanie dziewczyny postawiły oczy w słup i zamilkły. W końcu postawnoiły spytać się brata Buły. Poszły do m******* na neta, pokonując nieskończoną ilość schodów i zapukały do drzwi. Usłyszały jak ktoś krzyczy:
- A***!!! Telewizor się zepsuł!!.