O czym chcesz poczytać na blogach?

Xavier naidoo

Jesteś tym, kim wierzysz, że jesteś.

Listopad 2007-11-01 Już jest listopad. Dwa miesiące za mną......... Chciałam pisać o szkole, ale nie wiem co... jest dobrze:)..... Ostatnio słucham Xaviera Naidoo. Przedtem był Kaczmarski, Grechuta....... Teraz jest on:) Ma świetny, ciepły głos (ja tak uważam, chociaż moja koleżanka powiedziała: "może być":)). stwierdziłam, ze zwracam uwagę u ludzi na głos, później na oczy i resztę.

TOKIOHOTEL!!!

Nagród odbędzie się 20 sierpnia w Berlinie. Transmisję z gali będzie można oglądnąć na niemieckiej stacji MDR tego samego dnia o godzinie 20.15. W kategorii, w której nominowani są Tokio Hotel, o wygraną będą rywalizować m.in.: Xavier Naidoo, Tobias Regner, Sasha, Christina Stürmer.Jak każdy z was, kto śledzi poczynania chłopaków z Tokio Hotel zdążył się zorientować Gustav, Bill, Georg i Tom zostali.

martka blog

Ulubiony film "Podaj dalej", który zbliżając się ku końcowi wycisnął ze mnie i z mojej mamy szczere łzy. Dzisiaj skupiłam się na leżingu (*dla niewtajemniczonych na leżeniu). Jednakże obecnie słucham jednej z moich ulubionych piosenek Xaviera Naidoo pt. "Brief". Odsyłam do odsłuchania, bo warto. :) Apropos Xaviera, to dzisiaj oglądałam jego koncert na Autriackim MTV. Sweet. :)
Miałabym dobry materiał na doła, ale nie tym razem. Samopoczucie nieźle się spisuje od jakiegoś.

Tokio Hotel das ist COOL

AFTER PARTY.Tokio Hotel jest nominowane w az 4 kategoriach !!! :

Najlepszy zespół:
Juli
Rosenstolz
Silbermond
US5

Tokio Hotel

Najlepszy videoklip:
Herbert Grönemeyer - "Lied 1 -Stück vom Himmel"
X
avier Naidko - "Dieser Weg"

Najlepsza piosenka:
Die Fantastischen Vier - "Ernten was wir säen"
Jan Delay - "Für immer und dich"
Silbermond - "Das Beste"
Sido - "Strassenjunge"

Tokio Hotel - "Der letzte Tag"Najlepszy zywy akt:
Bushido
Xavier Naidoo
Rosenstolz
Silbermond

T

..::Tomu¶:*::..

21:54:14
skomentuj (22)


bla, bla, bla...

Oglądałam dzisiaj Echo 2006 na RTLu. TH wystąpiło z piosenką Rette Mich i dostało chyba tylko jedną nagrode...yy nie jestem pewna, bo czasami przysypiałam jak śpiewał np. ten Xavier Naidoo (jejj jak ja go nie lubie..). Fajnie na Echo była Shakira, Juanes, Kelly Clarkson i ta Melanie C czy jak jej tam:P.. mniejsza o to:D! W ogóle fajnie Tom wyglądał na scenie:), jak zwykle zresztą:P. Oto fotki z wydarzenia:


.