O czym chcesz poczytać na blogach?

Xavi

wszystko zaczęło się na Plaza de Catalunya... - Onet.pl Blog

Cygan zrozumiał i zrobił co było trzeba.Zdenerwowany Bojan stanął obok nastawiającego płytę Ramosa. Xavi poklepał go po ramieniu.

Barca i miłość - Onet.pl Blog

Spotkać się z tymi wariatami.
......................................................................................................................................................
Już dwa dni póżniej znów stałam na lotnisku w Barcelonie,gdzie wszystko się zaczeło,muszę przyznać,że stało się to tak szybko dzięki Asi,która zarezerwowała bez mojej wiedzy bilet i mało tego spakowała walizki i jeszcze powiedziała,że mam nie wracać,jeśli nie ułożę swoich spraw. Wszystko na lotnisku toczyło się tak samo jak ostatnio z jednym wyjątkiem-nie było przy mnie Xaviego,ale miałam nadzieję,że wkrótce to się zmieni...
.................................................................................................................................................
Najpierw odwiedziłam Arianę,nieco zdziwiła się widząc mnie za drzwiami.
-Dominika?O matko! Co ty tu robisz,myślałam,że jesteś w Polsce.
-Dziś przyleciałam i postanowiłam odwiedzić moją przyjaciółkę-weszłam do środka i zasiadłam na kanapie.
-Tak się ciesze,ale mi niespodziankę zrobiłaś.
-No mam nadzieję,co u ciebie słychać,jak ci się układa z.

All and nothing ;) - Onet.pl Blog

Mecz Barca - Valencia był tak emocjonujący, że chyba nikt ze zgromadzonych nie spodziewał się tak wyrównanej walki i problemów ze strzeleniem gola dającym zwycięstwo. 
Była 91 minuta, zostało 20 sekund do końca meczu, a właśnie w tej chwili Leo Messi biegł z piłką w stronę bramki przeciwnika. 
- Dajesz Leo !! Uda ci się !! - krzyczała dziewczyna.
Im bliżej był bramki tym bardziej wzmagał się doping kibiców. 
15 sekund...
Messi podaje do Davida Villi, David Villa oddaje Pedro, Pedro zwraca piłkę Xaviemu i podaje świetnie ustawionemu Leo. 
8 sekund. 
-Szybciej Leo !!! 
Leo w ostatniej chwili oddaje Villi, jednak do Villi doskakuje 2 obrońców Valencii. Leo wybiega na czystą pozycję, Villa podaje mu piłkę zwodem, a ten pakuję ją do siatki. 
-GOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! - Cały stadion nagle stał się jednym głosem. 
Sędzia zagwizdał koniec spotkania i wszyscy zawodnicy rzucili się na obejmujących się ze szczęścia Messiego i Ville. 
Kibice skandowali imię Pchłu i El Guaje,.

` all the pain we've endured until now. all the hope that i lost you have found... - Onet.pl Blog

Gest przyklej czoło, na trybunach coś zawrzało, a Pique wodził za Iniestą błagalnym spojrzeniem. Kurwa, oczywiście, że go nie wyda! Przecież nie jest kapusiem, ale jutro też pierdolnie go deską, żeby zobaczył, jakie to przyjemne.

   - Po prostu nic nie mów. Gorzej być nie może - załamany Pep usiadł na ławce trenerskiej. - Laporta sprowadził mi tu jakichś idiotów z owsikami w dupie, którzy kręcą się tu od rana, a Zlatan żyje w swoim świecie, w którym jest pięknym i powabnym Zlatkiem. Xavi chowa się w szatni przed jedną z dziennikarem, która chciała zedrzeć z niego trykot, a ty przychodzisz z zasłoniętą połową twarzy - wyliczał. - Co się z wami dzieje?! - zrzucił notatnik na linię boczną i ukrył twarz w dłoniach.

   - Może przyprowadźmy mu Ronaldo? Zawsze lepiej lansować się we dwójkę - zaproponował Messi, wskazując na Ibrę, potykającego się właśnie o jeden z kabli. - Pięknie Zlatan! - klasnął kilkukrotnie w dłonie, a Szwed pokazał mu środkowy palec.