O czym chcesz poczytać na blogach?

Xara

Misz-masz

Nie powrócisz już stąd cało".

 

Kobieta zerknęła niespokojnie na mężczyznę.- Wyglada na to , że szczęście przesatało nam sprzyjać..- uśmiechnęła się słabo.-Nigdy nie wierzyłem w szczęście, zawsze wolałem zaufać temu.-paladyn pogładził pieszczotliwie głownię swojego dwuręcznego miecza.-Ruszajmy-rzekł stwaiając stopy na pierwszych stopniach opadajcych w dół spiralnych schodów. Xara pokrzepiona zachowaniem towarzysza sprawdziła jeszcze czy jej klinga "Ostrze Potępionych" gładko wychodzi z zawieszonej u pasa, skórzanej pochwy i ruszyła w ślad za wojownikiem. Zaciśnięte mocno szczęki i czujne jarzące się złowrogim blaskiem oczy wampirzycy powinny być wystraczającym ostrzeżeniem dla ewentulanych przeciwników.Rosła postać zakutego od stóp do głów w zbroje płytową Asterotha nie była też raczej czymś sepcjalnie zachęcającym, wręcz przeciwnie emanująca z dwójki towarzyszy moc, potęga z góry wymuszały szacunek i posłuszeństwo.Byli już w.

Magiczny Świat

Chaos i korupcja. Mystik protegowana przez Lorda Anstata i po stłumieniu buntu i pojmaniu skorumpowanych przywódców zasiadła pracowicie na tronie Mistyków. Po tych wydarzeniach zajęła się dalszym dogłębnym studiom Magicznym. Będąc w posiadaniu małego fragmentu kamienia świata (zdobytego przez nią w niewyjaśnionych okolicznościach – spekuluje się że fragment tego kamienia zostaje przekazywany z pokolenia na pokolenie kolejnym przywódcom). Starała odkryć się jego istotę i moc. Tą samą prace równolegle prowadziła Władczyni Magii Xara ze Stowarzyszenia Magów. Jednak Mystik jako pierwsza przedstawiła swoje wyniki rozczłonkowania mocy Kamienia Świata na 5 frakcji zdefiniowanych (moc twórcza, moc życia, moc śmierci, moc przemiany, moc destrukcji) oraz jedną niezdefiniowaną (moc nieznana) przed Radą Lordów i Radą Vescoli. W wyniku fenomenalnego wystąpienia otrzymał tytuł Lorda Magii za arcywybitne osiągnięcia Magiczne.
Mystik kontynuowała dalsze badania nad kamieniem przez co doprowadziła się do stanu skrajnego wycieńczenia magicznego. Będąc w transie spektralnym moc.

South Wolves-Wilki Południa - Onet.pl Blog

Prezenty i życzenia

Chciałabym złożyć wszystkim członkom stada serdeczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku!!

 

Oto prezenty:

 

Andżi-Perfumki z miłosnym wątkiem

Suciune-Błyszcząca czarna opaska i zestaw kolczyków

Alfie-Żel na robienie włosów

Sierra-Książka z dowcipami

Tempest-Szczotka do ogona

Błyskawica-Lampa z lawą

Arktosed-Naszyjnik ze świecącym w nocy księżycem

Raven-Kosmetyk do robienia pasemek

Xara-Poduszka w kształcie serca

Furia-Kolczyki i modna.

Blog ciekawe informacjie

Tessa, Teta, Tina, Tilli, Tola, Topcia, Topsi, Tora, Torri, Tosia, Tossa, Tova, Tradycja, Triksi, Tropka, Tuffi, Tunia, Tusia

U

Psy: Uchacz, Umbo, Ural, Urwis, Uzi,

Suczki: Umbra, Uma, Umitella, Unia, Uncja, Urka, Uta, Uza

W

Psy: Vasco, Vigo, Virus, Wafel, Wars, Ważniak, Wicher, Wigor, Wip, Wiruś, Wolwerin, Worek, Wow, Wycior

Suczki: Walencja, Walentynka, Wega, Wena, Wera, Werbena, Vega, Westa, Vicky, Wiola, Wiwa, Viviana

X

Psy: Xoren, Xaver, Xandor, Xendo, Xenor, Xevor, Xylon,

Suczki: Xena, Xara

Y

Psy: Yaro, Yogi, York,

Suczki: Yaga, Yakamoko, Yakima, Yenna, Yoko, Yoyo, Yuka, Yura

Z

Psy: Zaraz, Zbój, Ziomek, Zmyk, Zefir, Zeus, Zoom, Zoran, Zorek, Zorin, Zorro, Zyggi, Żuk

Suczki: Zadra, Zara, Zaraza, Zasadzka, Zebra, Zelda, Ziuta, Zoja, Zołza, Zorka, Zula, Zulejka, Zuza, Zuzia, Zyta, Żabka

Komentarzy: 0