O czym chcesz poczytać na blogach?

X360

GTPL_FokkrDR1

Dnia tata zabrał go z budowy, odrestaurował i przyniósł do mieszkania.

Przestałam oddawać strzały w kierunku kierownicy już dość dawno temu, więc teraz, kiedy się zdenerwuję na torze, zjeżdżam do pit stopu, który też jest sentymentalny, bo kojarzy mi się z moim pierwszym instrumentem. Poza tym to mój rocznik, zrobiony w rodzinnych okolicach.

 
6 Comments

Posted by GTPL_FokkrDR1 w dniu 20/06/2011 in A-Spec, B-Spec, Turnieje/Wyścigi GTPL

 

Nienawidze kombii, feela, szymona wydry, gosi andrzejewicz i stachurskiego

Jak narazie bez zarzutu, wyraziste postacie, dobra grywalność... Moja ocena 9/10. Dlaczego o tym piszę? Deweloperem gry jest Techland, jak nazwa mówi studio jest Polskie, z siedzibą w Wrocławiu. Dumny jestem z tego, że Polacy jednak potrafią zrobić coś na światowym poziomie, po Painkillerze i Wiedźminie jest kolejna nasza wizytówka. Gra ma szansę i pewnie przebije oba wymienione tytuły jeżeli chodzi i popularność i liczbę sprzedanych kopii. Dlaczego? CoJ:WK ma dwa duże atuty: sam w sobie jest świetną grą oraz został zrobiony na najważniejsze platformy - PC, PS3, X360. Dodam, że jest to pierwsza Polska gra zrobiona na PlayStation3.
Tylko cóż z tego wszystkiego skoro o tym tytule nikt nie wie, a raczej wiedzą tylko ci którzy się całą sprawą interesują. Nie wiem jak sytuacja wygląda na rynku zachodnim ale u nas żadnej promocji tytułu nie widać. Przed robotą podjechałem do Media żeby zobaczyć czy może gra już na odpowiednim miejscu stoi, nie stała, po robocie znowu wizyta w Media, dalej nie ma, skoczyłem do Plazy i popatrzyłem w Empiku, obszedłem regały z grami - nie widzę, pytam info-pana czy gra już jest, info-pan.

Kody do GTA 4 San Andreas Vice City

Niesie ze sobą dzisiejsze potwierdzenie powstawania tego tytułu przez Rockstar. O tym, że firma zajmuje się piątą częścią swojej bestsellerowej serii, wiedzieliśmy jednak już od kilku dni.

Rockstar zostawia graczy z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Nie wiadomo zatem, czy oprócz Los Santos, czyli wirtualnego odpowiednika Los Angeles, pojawią się także inne miasta ze stanu San Andreas (czyt. Kalifornii). Próżno szukać też informacji na temat trybów gry wieloosobowej. Fanów bardziej nurtują pytania o datę premiery i platformy docelowe. Pewniakami wydają się PS3 i X360, a szanse ma też PC.

- Grand Theft Auto V to po raz kolejny radykalne odkrycie na nowo uniwersum GTA. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani mogąc podzielić się naszą wizją z fanami – mówi Sam Houser, prezes Rockstara. Gra ma obrać “wyrazisty, nowy kierunek w kwestii wolności w otwartym świecie”. Nacisk położono na “przedstawienie opowieści” i “rozgrywkę opartą na misjach”. Fabuła ma się skupiać na “pogoni za wszechmocnym dolarem”. – To największa i najbardziej ambitna gra w historii Rockstara –.

Xperia Rullez

DiKeJ

Trzeba było zostać Wojtek przy X10, a nie polować na Arc .

 • yogi321

  Jak dla mnie Nowy York to fajna tapeta

 • DiKeJ

  Dlatego o gustach się nie dyskutuje .

  -”A ja wole PS3″.
  -”A ja X360, jesteś matołem, że wolisz Sony -.-”

  Ehhh…

 • 4 Polish Super Gaijin

  O płeć głównej bohaterki gry Vib Ribbon.

  “Ogólnie błąd na błędzie merytorycznym”, czy oprócz powyższych dwóch przypadków masz jeszcze coś na myśli?

  Odpowiedz
  • Shadowsword pisze:

   Z tego co pamiętam logo X360 przy Katamari Forever, wspomnienie, że Trauma Center jest realistyczne (a są super moce), ogólnie głównie braki w platformach (np. nie wspomniałeś, że Parappa wyszedł na najpopularniejszą w fandomie konsolę, czyli PS2, poza tym Trauma Center i Cooking Mama to jednak bardziej serie na DSa, nie na Wii). Zbyt dużo tego nie pamiętam, ale podczas prezentacji zauważyłem tego znacznie więcej. I tak miałeś szczęście, że na Wanekonie nie pojawiło się kilka osób, który tak niedokładnie przygotowany panel po prostu by zgniotły.

  • .