O czym chcesz poczytać na blogach?

Wzory matematyczne

"Tutaj latał nasz mistrz świata" - Onet.pl Blog

Która może stać się niezrozumiała dla odbiorców.
Tak twierdzi Związek, a ja, po raz kolejny, się z nim zgadzam. Może to zabrzmi, jak wrzask małego rozkapryszone dzieciaka, ale: ja chcę oglądać skoki, a nie turniej matematyczny! Nie mam zamiaru siedzieć przed telewizorem z kalkulatorem w ręku i wystukiwać kolejne cyferki. Jasne, że prędzej pojawią się na ekranie, ale wolałabym, żeby cała ta procedura była łatwiejsza. Poza tym od wszystkich.Kłótnie, wzajemne oskarżenia i niezrozumienie. Nie jestem ekspertem, ale czuję, że, gdyby przepisy te zostały wprowadzone, zmiejszy się oglądalność skoków. Kto będzie chciał oglądać takie coś? Nie będzie można już nazwać tego sportu zdrową rywalizacją. Jak można opierać skoki narciarskie tylko na wzorach matematycznych?!
             Nie chcę, aby nowe zasady weszły w życie. Na całe szczęście, są one tylko propozycjami przedstawionymi przez FIS, co jednak nie oznacza, że nie mogą zostać urzeczywistnione. Czy i Wy jesteście przeciwni takim.

...where is my mind...

17:57, flizanka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 marca 2007

Zaczynam wierzyć, że świat opisują wzory matematyczne, zjawiska fizyczne, rytm zycia wyznaczają nowe odkrycia chemii kwantowej, fizycznej, analitycznej etc.

A jak się czegos nie wie, to istnieją bardzo mili wykładowcy i prowadzący na politechnice. :P

18:29,.

chcę zjeść Twoją zupę! - Onet.pl Blog

Językach, poddana dogłębnej translacji, oświadcza dość dobitnie: 'Łagodnym jest świt, oświetlający parę zakochanych'. Romantyczną frazę przetłumaczyła Armstrong, posługując się francusko - polskim językiem, jak i własnym lingwinistycznym doświadczeniem...

Z racji bezpowrotnego zaginięcia wzoru opisu piątku trzynastego, Armstrong ponowi ową próbą. Używając tychże samych kwiecistych wyrażeń i finezyjnych zwrotów.

Lekcja pierwsza. Historia.

Usiłując nie zasnąć, podczas nudnej powtórki zasług Mieszka I, Armstrong mocowała się z brązowawym piórnikiem, wczepionym w zapięcie.

Swój żywot, palone na stosie drewna, lizane przez czerwone języki ognia. Ostateczny termin testu, ogłoszony na kolejny piątek. Armstrong nie będzie miała okazji stawić się wówczas w szkole. Podczas gdy reszta utrudzonych uczniaków wylewać będzie pot, krew i łzy nad kartką papieru.

Lekcja trzecia. Matematyka.

Armstrong, ziewając przeciągle, spisywała z tablicy liczne zadania dotyczące skomplikowanych operacji na wzorach matematycznych. Wraz z melodyjnym dźwiękiem dzwonka, wybiegła z sali, wprost na lodowate poranne powietrze.

Lekcja czwarta. Religia.

Piętno sprawdzianu naznaczane na.

Adres? Nie to jest najważniejszestrona główna


2005-02-06 22:44:08
XX
Kochane uczucie...

czuje sie jak maly czlowieczek posradku wielkiego pustego stolu...

kiedys na tym stole lezaly rozne zeczy, wzory matematyczne, przepisy na prace pisemne i jak wpadalo cos nowego na stol to sie przyczepialo do tego co juz jest i ukadalo sie razem...

pewnego razu cos sie stalo...
albo na stole bylo juz za duzo zeczy i wszytko pospadalo albo stol sie przewrocil zostawaijc tylko mnie na nim

teraz jak leci.

MPC - Maly Pamietnik crocodylastego

Bylo jak wracalismy. Pozniej jak juz dodatrlem do domu to uznalem ze ide odespac ta noc, no i polozylem sie popatrzylem na lozko a tam pod obiciem zaczyly mi sie pokazywac jakies kwiatuszki to zaczalem reka w to mazac i wmawiac sobie ze to plama, a ja wiem ze to nie byla plama...
Pozniej na ich miejsce pojawily sie wzory matematyczne ktore jak w pieknym umysle sie mi podswietlalu..
Powiedzialem sobie no koniec wstaje, siadlem do kompa zeby wlaczyc muze popatrzylem na terrarium i cos jakby zaczelo je wciagac moj pokoj wygladal jakbyscie nalesnika zlapali za srodek i pociagneji do gory a patrzylibyscie na niego od drugiej strony ;).